ورود : 1397/12/26 | خروج : 1397/12/27 | {{hotelDetailResult.NightCount}} شب
{{hotelDetailResult.NotEnableReserveMessage}}

{{hotelDetailResult.CategoryName}} {{hotelDetailResult.PlaceName}} {{hotelDetailResult.CityName}} - کد {{hotelDetailResult.PlaceId}}

{{CategoryName.ProvinceName}}، {{hotelDetailResult.CityName}} {{hotelDetailResult.RentalType == 0 ? "" : "، " + hotelDetailResult.Address}}
تخفیف%{{hotelDetailResult.MaxDiscount}}

{{hotelDetailResult.Description}}

توضیحات بیشتر نمایش کمتر
فاصله {{hotelDetailResult.CategoryName}} تا اماکن مهم
 • {{destination.Name}}: {{destination.Duration/60 | number:0}} دقیقه با ماشین {{destination.Duration/60 | number:0}} دقیقه پیاده {{destination.Duration/60 | number:0}} دقیقه با دوچرخه {{destination.Duration/60 | number:0}} دقیقه با وسایل نقلیه عمومی
امکانات {{hotelDetailResult.CategoryName}}
 • {{facility.Name}}
 • {{room.Name}}
ویژگیهای مشترک اتاقها امکانات اقامتگاه
 • {{room.Name}}
لازم است بدانید
 • استعمال دخانیات در فضاهای داخلی اقامتگاه مجاز می باشد استعمال دخانیات در فضاهای داخلی اقامتگاه ممنوع می باشد
 • ورود حیوانات خانگی به فضاهای داخلی اقامتگاه مجاز می باشد ورود حیوانات خانگی به فضاهای داخلی اقامتگاه ممنوع می باشد
 • برگزاری مراسم (جشن و مهمانی) در اقامتگاه مجاز می باشد برگزاری مراسم (جشن و مهمانی) در اقامتگاه ممنوع می باشد
 • مناسب برای کودکان و سالمندان اقامتگاه برای کودکان و سالمندان مناسب نیست
 • امکان پذيرش گروه‌هاي مجردي فراهم مي‌باشد امکان پذيرش گروه‌هاي مجردي فراهم نمي‌باشد
 • پذیرش 24 ساعته ساعت ورود {{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[1]}} و ساعت خروج {{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[1]}} می باشد
{{hotelDetailResult.CategoryName}}‌های مشابه
موارد بیشتر موارد کمتر
مشخصات اقامتگاه
 • منطقه : {{hotelDetailResult.PlaceArea}}
 • اتاق خواب : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccBedroomsCount")}} عدد
 • متراژ زیربنا : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccBuildingSize")}} متر
 • ظرفیت پایه : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccCapacity")}} نفر
 • حمام : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccBathroomCount")}} عدد
 • متراژ کل بنا : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccAreaSize")}} متر
 • حداکثر ظرفیت : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccMaxCapacity")}} نفر
 • سرویس بهداشتی : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccToiletCount")}} عدد

فضای خواب
 • {{ getValue(hotelDetailResult, 'Profile.AccomodationSleepArea.SingleBed') }} تخت یک نفره
 • تخت یک نفره ندارد
 • {{ getValue(hotelDetailResult, 'Profile.AccomodationSleepArea.TwinBed') }} تخت دو نفره
 • تخت دو نفره ندارد
 • {{ getValue(hotelDetailResult, 'Profile.AccomodationSleepArea.TridationalBed') }} رختخواب سنتی
 • رختخواب سنتی ندارد

{{hotelDetailResult.SelectReason}}

پکیج‌های {{hotelDetailResult.CategoryName}} {{hotelDetailResult.PlaceName}}
پکیج از : {{package.StartDateHijri}} تا {{package.EndDateHijri}}
اطلاعات بیشتر

اگر قصد دارید به تهران سفر کنید و اقامت عالی و آرامی داشته باشید، با رزرو هتل آپارتمان ملل تهران به نیاز خود پاسخ خواهید داد. این هتل آپارتمان امکانات رفاهی و اقامتی کاملی دارد. علاوه بر این هتل در خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ونک واقع شده و دسترسی مناسبی به بزرگراه‌های شمال شهر دارد. ضمنا، هتل از سالن بسیار مناسب و مجهزی برای برگزاری جلسات و نشست‌های کاری برخوردار است. از این رو شما می‌توانید نشست‌های کاری‌تان را در این هتل برگزار کنید و مهمانان‌تان برای اقامت در تهران در همین هتل آپارتمان بمانند. 

آپارتمان‌های هتل آپارتمان ملل تهران

تنوع آپارتمان‌های هتل آپارتمان ملل تهران بسیار زیاد است. بنابراین شما با توجه به نیاز، شرایط و بودجه‌تان می‌توانید از میان آنها انتخاب کنید. اگر به تنهایی به تهران سفر می‌کنید، 4 انتخاب متفاوت پیش روی شماست. آپارتمان متوسط یک‌خوابه، آپارتمان متوسط دوخوابه، آپارتمان بزرگ دو‌خوابه و آپارتمان بزرگ سه‌خوابه، گزینه‌هایی است که برای تک‌نفره‌ها وجود دارد. برای زوج‌ها و گروه‌های دونفره نیز 4 انتخاب در دسترس است. بستگی دارد که شما می‌خواهید کدام یک از این آپارتمان‌ها را با توجه به فضا و ظرفیت‌شان بپسندید. این گزینه‌ها عبارتند از آپارتمان بزرگ سه‌خوابه، آپارتمان بزرگ دوخوابه، آپارتمان متوسط دوخوابه و آپارتمان متوسط یک خوابه. برای گروه‌ها و خانواده‌های سه‌نفره هم 3 گزینه وجود دارد. آپارتمان متوسط دوخوابه، آپارتمان بزرگ دوخوابه و آپارتمان بزرگ سه‌خوابه، این گزینه‌ها را تشکیل می‌دهند. تمام این آپارتمان‌ها، به امکانات رفاهی و اقامتی کاملی مجهز هستند. از جمله این امکانات می‌توان به مبلمان شیک، تختخواب‌هایی راحت، تلویزیون و... اشاره کرد. 

امکانات و خدمات هتل آپارتمان ملل تهران

به غیر از امکانات مناسب و کاملی که در واحدهای آپارتمان هتل آپارتمان ملل وجود دارد، در هتل امکانات عمومی فراوان دیگری نیز در دسترس است. لاندری از جمله این امکانات است؛ شما می‌توانید لباس‌های کثیف و چروک را به لاندری تحویل دهید و آنها را تمیز و اتوشده پس بگیرید. روم سرویس نیز در این هتل آپارتمان 3 ستاره به مهمانان خدمت‌رسانی می‌کند. به این ترتیب شما در هر زمانی که بخواهید می‌توانید خوراکی یا نوشیدنی مورد علاقه‌تان را در آپارتمان‌تان نوش جان کنید. علاوه بر این اگر با ماشین به تهران آمده‌اید، می‌توانید ماشین‌تان را در پارکینگ سرپوشیده هتل بگذارید. اما در هتل آپارتمان ملل تهران، امکانات تفریحی نیز در سطح بالایی است. مثلا اگر شما از آن دست افرادی هستید که به حفظ سلامتی‌تان در سفر هم اهمیت می‌دهید، می‌توانید برای ورزش کردن به سالن بدنسازی این هتل آپارتمان بروید. این سالن با بهترین دستگاه‌های بدنسازی تجهیز شده است. مجموعه آبی هتل شامل استخر، سونا و جکوزی نیز، مکان مناسبی برای استراحت، رسیدن به آرامش و از بین بردن خستگی‌هاست. و در نهایت باید به سالن نشست‌های کاری هتل اشاره کرد؛ شما می‌توانید نشست‌ها و جلسات‌تان را در این هتل برگزار کنید. مهمانان نشست‌تان هم که از شهرهایی غیر از تهران آمده‌اند، می‌توانند در همین هتل آپارتمان اقامت بی‌نظیری را تجربه کنند.  

رستوران و کافی‌شاپ هتل آپارتمان ملل تهران

هتل آپارتمان ملل رستوران شیک و زیبایی دارد؛ شما در این رستوران انواع لذیذترین غذاها، دسرها و نوشیدنی‌ها را می‌یابید. صبحانه خوشمزه و رنگین هتل نیز در همین فضا برای میهمانان آماده و سرو می‌شود. هر گاه نیز از کار و تفریح در تهران خسته و گرسنه به هتل بازگشتید، می‌توانید سری به کافی‌شاپ صمیمی و آرام هتل بزنید. در این کافی‌شاپ با کیک‌ها، بستنی‌ها و نوشیدنی‌ها خوشمزه و خوشگوار از شما پذیرایی خواهد شد. 

موقعیت مکانی هتل آپارتمان ملل تهران

هتل آپارتمان ملل تهران در یکی از خیابان‌های ولیعصر تهران بالاتر از میدان ونک واقع شده است. خیابان ولیعصر تهران بخش مهمی از شمال و جنوب پایتخت را به هم وصل می‌کند. بنابراین شما به راحتی به این مناطق دسترسی خواهید داشت. خصوصا اینکه در خیابان ولیعصر، اتوبوس‌های تندور بی‌آرتی در تمام ساعات شبانه‌روز مشغول جابه‌جایی مسافران در این خیابان مهم هستند. علاوه بر این شما از طریق بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی (نیایش) و بزرگراه کردستان به چندین بزرگراه مهم دیگر شهر هم دسترسی دارید. از هتل آپارتمان ملل تا نمایشگاه بین‌المللی تهران، با ماشین حدود 30 دقیقه در راه خواهید بود. تقریبا همین مدت زمان نیاز است تا با ماشین از این هتل به برج میلاد و سالن همایش‌هایش برسید. حدود 20 دقیقه هم طول می‌کشد تا فاصله هتل آپارتمان ملل تا ترمینال مسافربری بیهقی را طی کنید.  


توضیحات بیشتر نمایش کمتر
میانگین رضایت‌مندی کاربران تاکنون
{{satisfactionItem.Title}}
{{satisfactionItem.Score | number:1}}
تمیزی و پاکیزگی
0% Complete
خدمات و سرویس‌دهی
0% Complete
موقعیت مکانی
0% Complete
برخورد کارکنان
0% Complete
ارزش‌خرید(قیمت)
0% Complete
نظرات کاربران در مورد {{hotelDetailResult.CategoryName}} {{hotelDetailResult.PlaceName}}

برای ثبت نظر خود، ابتدا باید وارد حساب کاربری شوید. هم‌اکنون برای نقد و بررسی این {{hotelDetailResult.CategoryName}}، نظر خود را ارسال نموده تا مسافران آتی از نقد و بررسی این {{hotelDetailResult.CategoryName}} استفاده نمایند.

ثبت نظر
نظر شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

{{comment.AuthorName}} {{comment.CommentDateTimeHijri.split('-')[1]}} {{comment.CommentDateTimeHijri.split('-')[0]}}
{{comment.Subject}} - سفر {{comment.TravelTypeString}}

{{comment.PositivePoint}}


{{comment.NegativePoint}}


صفحه قبل
{{hotelDetailResult.CommentTopFive.CurrentPage}}
صفحه بعد
قوانین ورود و خروج

مسافرین گرامی می توانند بعد از ساعت {{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[1]}} اتاق خود را تحویل گیرندو قبل از ساعت {{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[1]}} اقامتگاه خود را تحویل دهند.


قوانین خردسال

هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن {{hotelDetailResult.InfantAge}} سال رایگان محاسبه خواهد شد .

هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن 3 سال رایگان محاسبه خواهد شد . برای کودکان بالای 3 سال طبق قوانین هتل محاسبه خواهد شد.

هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن {{hotelDetailResult.InfantAge}} سال رایگان محاسبه خوهد‌شد. برای کودکان بین {{hotelDetailResult.InfantAge}} تا {{hotelDetailResult.ChildAge}} سال،در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه، هزینه اقامت نیم‌بها محاسبه می‌گردد. این مبلغ در {{hotelDetailResult.CategoryName}} دریافت خواهدشد.

برای کودکان تا {{hotelDetailResult.ChildAge}} سال،در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه، هزینه اقامت نیم‌بها محاسبه می‌گردد. این مبلغ در {{hotelDetailResult.CategoryName}} دریافت خواهدشد.


قوانین کنسل کردن

{{hotelDetailResult.CancellationPolicy}}

 
قوانین ورود و خروج

مسافرین گرامی می توانند بعد از ساعت {{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[1]}} اتاق خود را تحویل گیرندو قبل از ساعت {{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[1]}} اقامتگاه خود را تحویل دهند.


 
قوانین کنسل کردن

{{hotelDetailResult.CancellationPolicy}}

; ;