ورود : 1397/12/26 | خروج : 1397/12/27 | {{hotelDetailResult.NightCount}} شب
{{hotelDetailResult.NotEnableReserveMessage}}

{{hotelDetailResult.CategoryName}} {{hotelDetailResult.PlaceName}} {{hotelDetailResult.CityName}} - کد {{hotelDetailResult.PlaceId}}

{{CategoryName.ProvinceName}}، {{hotelDetailResult.CityName}} {{hotelDetailResult.RentalType == 0 ? "" : "، " + hotelDetailResult.Address}}
تخفیف%{{hotelDetailResult.MaxDiscount}}

{{hotelDetailResult.Description}}

توضیحات بیشتر نمایش کمتر
فاصله {{hotelDetailResult.CategoryName}} تا اماکن مهم
 • {{destination.Name}}: {{destination.Duration/60 | number:0}} دقیقه با ماشین {{destination.Duration/60 | number:0}} دقیقه پیاده {{destination.Duration/60 | number:0}} دقیقه با دوچرخه {{destination.Duration/60 | number:0}} دقیقه با وسایل نقلیه عمومی
امکانات {{hotelDetailResult.CategoryName}}
 • {{facility.Name}}
 • {{room.Name}}
ویژگیهای مشترک اتاقها امکانات اقامتگاه
 • {{room.Name}}
لازم است بدانید
 • استعمال دخانیات در فضاهای داخلی اقامتگاه مجاز می باشد استعمال دخانیات در فضاهای داخلی اقامتگاه ممنوع می باشد
 • ورود حیوانات خانگی به فضاهای داخلی اقامتگاه مجاز می باشد ورود حیوانات خانگی به فضاهای داخلی اقامتگاه ممنوع می باشد
 • برگزاری مراسم (جشن و مهمانی) در اقامتگاه مجاز می باشد برگزاری مراسم (جشن و مهمانی) در اقامتگاه ممنوع می باشد
 • مناسب برای کودکان و سالمندان اقامتگاه برای کودکان و سالمندان مناسب نیست
 • امکان پذيرش گروه‌هاي مجردي فراهم مي‌باشد امکان پذيرش گروه‌هاي مجردي فراهم نمي‌باشد
 • پذیرش 24 ساعته ساعت ورود {{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[1]}} و ساعت خروج {{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[1]}} می باشد
{{hotelDetailResult.CategoryName}}‌های مشابه
موارد بیشتر موارد کمتر
مشخصات اقامتگاه
 • منطقه : {{hotelDetailResult.PlaceArea}}
 • اتاق خواب : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccBedroomsCount")}} عدد
 • متراژ زیربنا : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccBuildingSize")}} متر
 • ظرفیت پایه : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccCapacity")}} نفر
 • حمام : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccBathroomCount")}} عدد
 • متراژ کل بنا : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccAreaSize")}} متر
 • حداکثر ظرفیت : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccMaxCapacity")}} نفر
 • سرویس بهداشتی : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccToiletCount")}} عدد

فضای خواب
 • {{ getValue(hotelDetailResult, 'Profile.AccomodationSleepArea.SingleBed') }} تخت یک نفره
 • تخت یک نفره ندارد
 • {{ getValue(hotelDetailResult, 'Profile.AccomodationSleepArea.TwinBed') }} تخت دو نفره
 • تخت دو نفره ندارد
 • {{ getValue(hotelDetailResult, 'Profile.AccomodationSleepArea.TridationalBed') }} رختخواب سنتی
 • رختخواب سنتی ندارد

{{hotelDetailResult.SelectReason}}

پکیج‌های {{hotelDetailResult.CategoryName}} {{hotelDetailResult.PlaceName}}
پکیج از : {{package.StartDateHijri}} تا {{package.EndDateHijri}}
اطلاعات بیشتر

مشهد مقدس از آن دست مقاصدی است که سفر به آن علاوه بر زدودن خستگی‌های جسمی، حال روح‌مان را هم خوب می‌کند. هر گاه دلتان هوای مشهد را کرد، دست روی دست نگذارید و مطمئن باشید با هر سطح بودجه و امکاناتی می‌توانید سفری دلنشین به شهر امام مهربان داشته باشید. هتل رضویه مشهد نیز از آن هتل‌هایی است که با فراهم آوردن امکانات مناسب و هزینه‌ای معقول و منطقی، خاطره‌ای شیرین از سفر به این شهر در ذهن‌تان باقی می‌گذارد. 

 اتاق‌ها و سوئیت‌ها

هتل رضویه، هتل نسبتاً بزرگی است که ظرفیت پذیرایی از حدوداً 250 نفر را در 92 اتاق و سوئیت دارد. برای زوج‌ها یا گروه‌های دو نفره که به مشهد سفر می‌کنند، دو گزینه‌ی اتاق دو نفره یا سوئیت دو تخته پیش‌بینی شده است. اتاق‌های سه تخته که 3 تخت تک نفره یا 1 تخت تک نفره و 1 تخت دونفره دارد، نیز دیگر انتخاب در هتل رضویه مشهد هستند. خانواده‌ها یا گروه‌های دوستان که تعدادشان به 4 نفر می‌رسند نیز علاوه بر اتاق‌های 4 تخته می‌توانند، سوئیت‌ها 4 تخته را انتخاب کنند. اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل رضویه، 2 نرخ قیمت متفاوت دارند؛ یک نرخ مربوط به اتاق همراه با صبحانه و نرخ دیگر مربوط به اتاق با هر سه وعده‌ی غذایی است. و شما می‌توانید متناسب با شرایط و بودجه‌تان، انتخاب موردنظرتان را داشته باشید. 

رستوران و کافی‌شاپ هتل

در هتل رضویه، سالن ویژه‌ای برای سرو وعده‌ی صبحانه در نظر گرفته شده است. این سالن صبحانه‌ خوری که در طبقه‌ی اول هتل واقع شده، ظرفیت پذیرایی از 110 نفر از میهمانان را به طور همزمان دارد. در این سالن که نمایی از لابی هتل دارد، هر روز انواع صبحانه‌های لذیذ برای میهمانان به بهترین نحو آماده می‌شود تا صبح‌شان را پرانرژی شروع کنند. اما رستوران اصلی هتل که در طبقه‌ی دوم واقع شده، در هر وعده‌ی غذایی ناهار و شام، برای پذیرایی از 200 نفر مناسب است. این رستوران هر روز با غذاهای خوشمزه‌ای که با مواد اولیه‌ی سالم و تازه تهیه شده، میزبان شایسته‌ای برای زائران امام رضا(ع) خواهد بود. علاوه بر این دو رستوران، هتل رضویه در طبقه‌ی همکفش یک کافی‌شاپ مدرن و زیبا نیز دارد؛ این کافی‌شاپ به نام گل سرخ، در تمام ساعات شبانه‌روز با انواع نوشیدنی‌ها، بستنی‌ها و میان‌وعده‌های دلچسب، خستگی را از تن مسافرانی که روزشان را به زیارت و گردش گذرانده‌اند، می‌زداید تا سرحال‌تر، به ادامه گشت و گذار بپردازند.   

امکانات رفاهی هتل رضویه

خدمات و امکانات رفاهی در هتل رضویه در سطح بسیار مطلوب و گاهی بالاتر از یک هتل سه‌ستاره به میهمانان ارائه می‌شود. شستشوی لباس‌ها و خشکشویی بخشی از این خدمات است. علاوه بر این، میهمانانی که در هتل رضویه اقامت دارند، می‌توانند از خدمات روم سرویس نیز بهره ببرند. این خدمات شامل نظافت اتاق و سرو وعده‌های صبحانه، ناهار و شام در اتاق در تمام ساعات شبانه روز می‌شود. مسافرانی نیز که با خودروی شخصی به مشهد سفر می‌کنند، نگران جای پارک نباشند که پارکینگ 24 ساعته‌ی هتل، در خدمت آنهاست. و در پایان باید به وجود همیار میهمان در هتل رضویه اشاره کرد. همیار فردی است که از ابتدای اقامت در کنار میهمان حضور خواهد داشت و خدمات و امکانات هتل را به او معرفی می‌کند. 

گشت شهری

کسانی که پس از زیارت و حظ معنوی می‌خواهند کمی هم به گردش و تفریح بپردازند، می‌توانند از گشت شهری هتل استفاده کنند. برای این کار کافی است تنها به همیار میهمان اطلاع دهند تا در جریان برنامه‌های گشت شهری هتل رضویه قرار بگیرند. 

هتل رضویه و موقعیت مکانی عالی

هتل رضویه از نزدیکترین هتل‌ها به حرم امام رضا (ع) است و از این رو می‌تواند موقعیت بسیار مناسبی برای افراد سالخورده و ناتوانی باشد که توان پیمودن راه‌های طولانی را ندارند. در واقع اگر کسی بخواهد مسیر هتل رضویه تا حرم امام رضا (ع) را با پای پیاده طی کند کمتر از 10 دقیقه زمان لازم خواهد بود و این زمان با خودرو به کمتر از نصف می‌رسد. اگر هم اهل خرید هستید، بازار رضا به هتل رضویه بسیار نزدیک است. در واقع با یک پیاده‌روی حدوداً 5 تا 6 دقیقه‌ای به این بازار معروف می‌رسید. البته از آنجایی که این هتل به حرم رضوی بسیار نزدیک است، علاوه بر بازار رضا، فروشگاه‌ها و مراکز فروش متعدد دیگری نیز در آن نزدیکی است که به فراخور می‌توانید از آنها بهره ببرید. 


توضیحات بیشتر نمایش کمتر
میانگین رضایت‌مندی کاربران تاکنون
{{satisfactionItem.Title}}
{{satisfactionItem.Score | number:1}}
تمیزی و پاکیزگی
0% Complete
خدمات و سرویس‌دهی
0% Complete
موقعیت مکانی
0% Complete
برخورد کارکنان
0% Complete
ارزش‌خرید(قیمت)
0% Complete
نظرات کاربران در مورد {{hotelDetailResult.CategoryName}} {{hotelDetailResult.PlaceName}}

برای ثبت نظر خود، ابتدا باید وارد حساب کاربری شوید. هم‌اکنون برای نقد و بررسی این {{hotelDetailResult.CategoryName}}، نظر خود را ارسال نموده تا مسافران آتی از نقد و بررسی این {{hotelDetailResult.CategoryName}} استفاده نمایند.

ثبت نظر
نظر شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

{{comment.AuthorName}} {{comment.CommentDateTimeHijri.split('-')[1]}} {{comment.CommentDateTimeHijri.split('-')[0]}}
{{comment.Subject}} - سفر {{comment.TravelTypeString}}

{{comment.PositivePoint}}


{{comment.NegativePoint}}


صفحه قبل
{{hotelDetailResult.CommentTopFive.CurrentPage}}
صفحه بعد
قوانین ورود و خروج

مسافرین گرامی می توانند بعد از ساعت {{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[1]}} اتاق خود را تحویل گیرندو قبل از ساعت {{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[1]}} اقامتگاه خود را تحویل دهند.


قوانین خردسال

هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن {{hotelDetailResult.InfantAge}} سال رایگان محاسبه خواهد شد .

هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن 3 سال رایگان محاسبه خواهد شد . برای کودکان بالای 3 سال طبق قوانین هتل محاسبه خواهد شد.

هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن {{hotelDetailResult.InfantAge}} سال رایگان محاسبه خوهد‌شد. برای کودکان بین {{hotelDetailResult.InfantAge}} تا {{hotelDetailResult.ChildAge}} سال،در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه، هزینه اقامت نیم‌بها محاسبه می‌گردد. این مبلغ در {{hotelDetailResult.CategoryName}} دریافت خواهدشد.

برای کودکان تا {{hotelDetailResult.ChildAge}} سال،در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه، هزینه اقامت نیم‌بها محاسبه می‌گردد. این مبلغ در {{hotelDetailResult.CategoryName}} دریافت خواهدشد.


قوانین کنسل کردن

{{hotelDetailResult.CancellationPolicy}}

 
قوانین ورود و خروج

مسافرین گرامی می توانند بعد از ساعت {{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[1]}} اتاق خود را تحویل گیرندو قبل از ساعت {{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[1]}} اقامتگاه خود را تحویل دهند.


 
قوانین کنسل کردن

{{hotelDetailResult.CancellationPolicy}}

; ;