ورود : 1398/02/27 | خروج : 1398/02/28 | {{hotelDetailResult.NightCount}} شب
{{hotelDetailResult.NotEnableReserveMessage}}

{{hotelDetailResult.CategoryName}} {{hotelDetailResult.PlaceName}} {{hotelDetailResult.CityName}} - کد {{hotelDetailResult.PlaceId}}

{{CategoryName.ProvinceName}}، {{hotelDetailResult.CityName}} {{hotelDetailResult.RentalType == 0 ? "" : "، " + hotelDetailResult.Address}}
تخفیف%{{hotelDetailResult.MaxDiscount}}

{{hotelDetailResult.Description}}

توضیحات بیشتر نمایش کمتر
فاصله {{hotelDetailResult.CategoryName}} تا اماکن مهم
 • {{destination.Name}}: {{destination.Duration/60 | number:0}} دقیقه با ماشین {{destination.Duration/60 | number:0}} دقیقه پیاده {{destination.Duration/60 | number:0}} دقیقه با دوچرخه {{destination.Duration/60 | number:0}} دقیقه با وسایل نقلیه عمومی
امکانات {{hotelDetailResult.CategoryName}}
 • {{facility.Name}}
 • {{room.Name}}
ویژگیهای مشترک اتاقها امکانات اقامتگاه
 • {{room.Name}}
لازم است بدانید
 • استعمال دخانیات در فضاهای داخلی اقامتگاه مجاز می باشد استعمال دخانیات در فضاهای داخلی اقامتگاه ممنوع می باشد
 • ورود حیوانات خانگی به فضاهای داخلی اقامتگاه مجاز می باشد ورود حیوانات خانگی به فضاهای داخلی اقامتگاه ممنوع می باشد
 • برگزاری مراسم (جشن و مهمانی) در اقامتگاه مجاز می باشد برگزاری مراسم (جشن و مهمانی) در اقامتگاه ممنوع می باشد
 • مناسب برای کودکان و سالمندان اقامتگاه برای کودکان و سالمندان مناسب نیست
 • امکان پذيرش گروه‌هاي مجردي فراهم مي‌باشد امکان پذيرش گروه‌هاي مجردي فراهم نمي‌باشد
 • پذیرش 24 ساعته ساعت ورود {{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[1]}} و ساعت خروج {{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[1]}} می باشد
{{hotelDetailResult.CategoryName}}‌های مشابه
موارد بیشتر موارد کمتر
مشخصات اقامتگاه
 • منطقه : {{hotelDetailResult.PlaceArea}}
 • اتاق خواب : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccBedroomsCount")}} عدد
 • متراژ زیربنا : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccBuildingSize")}} متر
 • ظرفیت پایه : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccCapacity")}} نفر
 • حمام : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccBathroomCount")}} عدد
 • متراژ کل بنا : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccAreaSize")}} متر
 • حداکثر ظرفیت : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccMaxCapacity")}} نفر
 • سرویس بهداشتی : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccToiletCount")}} عدد

فضای خواب
 • {{ getValue(hotelDetailResult, 'Profile.AccomodationSleepArea.SingleBed') }} تخت یک نفره
 • تخت یک نفره ندارد
 • {{ getValue(hotelDetailResult, 'Profile.AccomodationSleepArea.TwinBed') }} تخت دو نفره
 • تخت دو نفره ندارد
 • {{ getValue(hotelDetailResult, 'Profile.AccomodationSleepArea.TridationalBed') }} رختخواب سنتی
 • رختخواب سنتی ندارد

{{hotelDetailResult.SelectReason}}

پکیج‌های {{hotelDetailResult.CategoryName}} {{hotelDetailResult.PlaceName}}
پکیج از : {{package.StartDateHijri}} تا {{package.EndDateHijri}}
اطلاعات بیشتر

یک سوی شیراز باغ‌های سراسر گل و زیبایی است، یک سویش مقبره‌ی شعرای بلند آوازه‌ی سرزمین‌مان و یک سوی دیگرش تاریخ چند هزار ساله‌ی ایران متمدن و کهن. در سفر به شیراز هر روزش را با سرخوشی و نشاط به پایان می‌رسانید. مردم مهربان و خونگرم شیراز هم آنقدر صمیمی برخورد می‌کنند که دلتان می‌خواهد باز هم به این شهر زیبا سفر کنید. برای اینکه در سفر به پایتخت فرهنگ و ادب ایران، خیال‌تان از هر بابتی آسوده باشد و دغدغه‌ای نداشته باشید، بهتر است پیش از سفر، محل اقامت‌تان را انتخاب کنید. یکی از هتل‌های بسیار مناسبی که می‌توانید در شیراز بیابید، هتل ارگ است. این هتل از یک طرف آسایش و رفاه شما را تضمین می‌کند و از طرف دیگر، هزینه‌ی چندان زیادی بابت اقامت از شما دریافت نمی‌کند. امکانات درخشان این هتل کم نیستند، مطالعه‌ی متن زیر به شما کمک می‌کند تا شناخت بیشتری از هتل ارگ شیراز پیدا کنید. 

اتاق‌ها و سوئیت‌ها

تمام اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل ارگ شیراز، امکانات مشترکی برای رفاه حال میهمانان فراهم می‌آورند. تختخواب‌هایی راحت و تمیز، تشک‌های طبی، مبلمان، آنتن دیجیتال، تلویزیون و مینی‌بار از جمله‌ی این امکانات است. علاوه بر این رنگ آرامش بخش وسایل و همچنین، سرویس‌های بهداشتی بزرگ و پاکیزه، از امتیازات اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل ارگ است. اگر به تنهایی به شیراز سفر کرده‌اید، اتاق‌های یک تخته، مناسب حال شماست. زوج‌ها و گروه‌های دونفره، می‌توانند اتاق‌های دو تخته را انتخاب کنند؛ اتاق‌هایی که 1 تخت دونفره یا 2 تخت تک نفره دارند. دیگر انتخابی که برای میهمانان هتل ارگ شیراز وجود دارد، اتاق‌های سه تخته است. خانواده‌ها دو گزینه پیش رو دارند؛ اگر تعدادتان 4 نفر است می‌توانید اتاق‌های چهار تخته را انتخاب کنید. اما اگر فضایی بیشتر نیاز داشته باشید، می‌توانید سوئیت‌های چهار تخته‌ی هتل ارگ را رزرو کنید.  

امکانات هتل ارگ شیراز

هتل شناخته شده‌ی ارگ شیراز، امکانات مناسبی را فراهم آورده تا بدون نگرانی، به انتخاب اول و همیشگی شما در شیراز تبدیل شود. مثلاً اگر با هواپیما به شیراز سفر کرده‌اید، استقبال فرودگاهی هتل از همان ابتدا، میهمان‌نوازی هتل ارگ را به شما ثابت خواهد کرد. در دسترس بودن اینترنت پرسرعت در کافی‌شاپ، لابی و رستوران هتل، نیاز شما را به این ابزار مهم برطرف می‌کند. در شیراز موقعیت‌های گردشگری زیاد است، اما اگر چندان ماجراجو نیستید و دلتان می‌خواهد به راحتی در شهر گردش و تفریح کنید، می‌توانید از گشت‌های شهری که هتل هماهنگی آنها را بر عهده دارد، بهره ببرید. 

رستوران و کافی‌شاپ

رستوران زیبا و دلباز هتل، با رنگ‌های دلنشین و گرمی که در طراحی آن به کار رفته، شما را سر اشتها می‌آورد. در این رستوران می‌توانید انواع غذاها، نوشیدنی‌ها و سالادهای لذیذ و سالم را نوش جان کنید. ضمن اینکه انواع غذاها و دسرهای خوشمزه‌ی محلی  را نیز می‌توانید در این رستوران بیابید. کافی‌شاپ هتل ارگ شیراز موقعیت استثنایی و بسیار فوق‌العاده دارد. در این کافی‌شاپ که در فضایی باز و محیطی با طراحی کاملاً سنتی و دلپذیر ساخته شده، انواع خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های خوش‌طعم سرو می‌شود. کافی‌شاپ هتل محیطی آرام و خوشایند برای سپری کردن دقایقی شیرین و ساختن خاطراتی صمیمانه و رمانتیک است. گفتنی است بخشی از این کافی‌شاپ در فضای بسته ساخته شده است.    

موقعیت مکانی 

هتل ارگ شیراز در خیابان تختی واقع شده است؛ این خیابان با بسیاری از موقعیت‌های گردشگری شیراز فاصله‌ی چندانی ندارد. به چند مورد از این موقعیت‌ها اشاره می‌شود تا درک مناسبی از موقعیت هتل ارگ داشته باشید. مثلاً اگر بخواهید به حافظیه بروید، کمتر از 20 دقیقه زمان لازم است تا با پای پیاده به این محیط آرام و شاعرانه برسید. همین مسیر را در زمانی کمتر از 5 دقیقه و با ماشین طی خواهید کرد. برای رسیدن به سعدیه کمتر از 15 دقیقه رانندگی، شما را به آنجا می‌رسد. باغ زیبای ارم نیز فاصله‌ی چندانی با هتل ارگ شیراز ندارد، اگر مسیر هتل تا این باغ را با ماشین طی کنید، کمتر از 10 دقیقه زمان، کافی است. بازار وکیل هم در همان محدوده‌ی هتل واقع شده است به طوری که با پای پیاده می‌توانید در زمانی کمتر از 15 دقیقه به این بازار مشهور برسید. باغ جهان‌نما نیز از دیگر باغ‌های دل‌انگیز و مفرح شیراز است؛ اگر بخواهید مسیر هتل ارگ تا این باغ فوق‌العاده را با ماشین طی کنید، کمتر از 10 دقیقه زمان نیاز دارید. 


توضیحات بیشتر نمایش کمتر
میانگین رضایت‌مندی کاربران تاکنون
{{satisfactionItem.Title}}
{{satisfactionItem.Score | number:1}}
تمیزی و پاکیزگی
0% Complete
خدمات و سرویس‌دهی
0% Complete
موقعیت مکانی
0% Complete
برخورد کارکنان
0% Complete
ارزش‌خرید(قیمت)
0% Complete
نظرات کاربران در مورد {{hotelDetailResult.CategoryName}} {{hotelDetailResult.PlaceName}}

برای ثبت نظر خود، ابتدا باید وارد حساب کاربری شوید. هم‌اکنون برای نقد و بررسی این {{hotelDetailResult.CategoryName}}، نظر خود را ارسال نموده تا مسافران آتی از نقد و بررسی این {{hotelDetailResult.CategoryName}} استفاده نمایند.

ثبت نظر
نظر شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

{{comment.AuthorName}} {{comment.CommentDateTimeHijri.split('-')[1]}} {{comment.CommentDateTimeHijri.split('-')[0]}}
{{comment.Subject}} - سفر {{comment.TravelTypeString}}

{{comment.PositivePoint}}


{{comment.NegativePoint}}


صفحه قبل
{{hotelDetailResult.CommentTopFive.CurrentPage}}
صفحه بعد
قوانین ورود و خروج

مسافرین گرامی می توانند بعد از ساعت {{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[1]}} اتاق خود را تحویل گیرندو قبل از ساعت {{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[1]}} اقامتگاه خود را تحویل دهند.


قوانین خردسال

هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن {{hotelDetailResult.InfantAge}} سال رایگان محاسبه خواهد شد .

هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن 3 سال رایگان محاسبه خواهد شد . برای کودکان بالای 3 سال طبق قوانین هتل محاسبه خواهد شد.

هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن {{hotelDetailResult.InfantAge}} سال رایگان محاسبه خوهد‌شد. برای کودکان بین {{hotelDetailResult.InfantAge}} تا {{hotelDetailResult.ChildAge}} سال،در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه، هزینه اقامت نیم‌بها محاسبه می‌گردد. این مبلغ در {{hotelDetailResult.CategoryName}} دریافت خواهدشد.

برای کودکان تا {{hotelDetailResult.ChildAge}} سال،در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه، هزینه اقامت نیم‌بها محاسبه می‌گردد. این مبلغ در {{hotelDetailResult.CategoryName}} دریافت خواهدشد.


قوانین کنسل کردن

{{hotelDetailResult.CancellationPolicy}}

 
قوانین ورود و خروج

مسافرین گرامی می توانند بعد از ساعت {{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[1]}} اتاق خود را تحویل گیرندو قبل از ساعت {{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[1]}} اقامتگاه خود را تحویل دهند.


 
قوانین کنسل کردن

{{hotelDetailResult.CancellationPolicy}}

; ;