ورود : 1397/12/26 | خروج : 1397/12/27 | {{hotelDetailResult.NightCount}} شب
{{hotelDetailResult.NotEnableReserveMessage}}

{{hotelDetailResult.CategoryName}} {{hotelDetailResult.PlaceName}} {{hotelDetailResult.CityName}} - کد {{hotelDetailResult.PlaceId}}

{{CategoryName.ProvinceName}}، {{hotelDetailResult.CityName}} {{hotelDetailResult.RentalType == 0 ? "" : "، " + hotelDetailResult.Address}}
تخفیف%{{hotelDetailResult.MaxDiscount}}

{{hotelDetailResult.Description}}

توضیحات بیشتر نمایش کمتر
فاصله {{hotelDetailResult.CategoryName}} تا اماکن مهم
 • {{destination.Name}}: {{destination.Duration/60 | number:0}} دقیقه با ماشین {{destination.Duration/60 | number:0}} دقیقه پیاده {{destination.Duration/60 | number:0}} دقیقه با دوچرخه {{destination.Duration/60 | number:0}} دقیقه با وسایل نقلیه عمومی
امکانات {{hotelDetailResult.CategoryName}}
 • {{facility.Name}}
 • {{room.Name}}
ویژگیهای مشترک اتاقها امکانات اقامتگاه
 • {{room.Name}}
لازم است بدانید
 • استعمال دخانیات در فضاهای داخلی اقامتگاه مجاز می باشد استعمال دخانیات در فضاهای داخلی اقامتگاه ممنوع می باشد
 • ورود حیوانات خانگی به فضاهای داخلی اقامتگاه مجاز می باشد ورود حیوانات خانگی به فضاهای داخلی اقامتگاه ممنوع می باشد
 • برگزاری مراسم (جشن و مهمانی) در اقامتگاه مجاز می باشد برگزاری مراسم (جشن و مهمانی) در اقامتگاه ممنوع می باشد
 • مناسب برای کودکان و سالمندان اقامتگاه برای کودکان و سالمندان مناسب نیست
 • امکان پذيرش گروه‌هاي مجردي فراهم مي‌باشد امکان پذيرش گروه‌هاي مجردي فراهم نمي‌باشد
 • پذیرش 24 ساعته ساعت ورود {{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[1]}} و ساعت خروج {{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[1]}} می باشد
{{hotelDetailResult.CategoryName}}‌های مشابه
موارد بیشتر موارد کمتر
مشخصات اقامتگاه
 • منطقه : {{hotelDetailResult.PlaceArea}}
 • اتاق خواب : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccBedroomsCount")}} عدد
 • متراژ زیربنا : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccBuildingSize")}} متر
 • ظرفیت پایه : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccCapacity")}} نفر
 • حمام : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccBathroomCount")}} عدد
 • متراژ کل بنا : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccAreaSize")}} متر
 • حداکثر ظرفیت : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccMaxCapacity")}} نفر
 • سرویس بهداشتی : {{getValue(hotelDetailResult, "Profile.AccomodationSpan.AccToiletCount")}} عدد

فضای خواب
 • {{ getValue(hotelDetailResult, 'Profile.AccomodationSleepArea.SingleBed') }} تخت یک نفره
 • تخت یک نفره ندارد
 • {{ getValue(hotelDetailResult, 'Profile.AccomodationSleepArea.TwinBed') }} تخت دو نفره
 • تخت دو نفره ندارد
 • {{ getValue(hotelDetailResult, 'Profile.AccomodationSleepArea.TridationalBed') }} رختخواب سنتی
 • رختخواب سنتی ندارد

{{hotelDetailResult.SelectReason}}

پکیج‌های {{hotelDetailResult.CategoryName}} {{hotelDetailResult.PlaceName}}
پکیج از : {{package.StartDateHijri}} تا {{package.EndDateHijri}}
اطلاعات بیشتر

هتل اسپیناس در مرکز شهر تهران و در بلوار کشاورز، نزدیک به میدان ولی عصر واقع شده است. از این رو برخی افراد به غیر از هتل اسپیناس خلیج فارس، از آن با عنوان هتل اسپیناس بلوار کشاورز هم یاد می‌کنند. سفر شما به تهران، چه کاری باشد، چه تفریحی و یا درمانی، در هر صورت رزرو هتل اسپیناس تهران می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های اقامت‌تان در پایتخت ایران باشد. 

ایستگاه متروی میدان ولی عصر، ایستگاه تاکسی و ایستگاه بی. آر.تی در چند قدمی هتل 5 ستاره‌ی اسپیناس در دسترس هستند. شما با اقامت در این هتل به تمام مراکز فرهنگی، خرید، تجاری، درمانی و هر نقطه از شهر تهران به آسانی دسترسی خواهید داشت. همچنین نزدیکی به بسیاری از وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و موسسات دولتی، چندین مرکز خرید کامپیوتر، پارک لاله، میدان انقلاب، میدان هفت تیر و دیگر نقاط مهم مرکز شهر تهران، موقعیت این هتل را برای اقامت در پایتخت ویژه کرده است.

اتاق‌ها و سوییت‌ها هتل اسپیناس


سوییت‌ها و اتاق‌های مبله‌ هتل اسپیناس تهران تمام امکانات لازم برای اقامتی دنج و آرام را دراختیار مهمانان قرار می‌دهند. در اتاق‌ها و سوییت‌های نوساز و زیبای هتل، تخت خواب‌های راحت، تلویزیون، مبل راحتی و استیل، کنسول، جالباسی، آباژور، جاکفشی و تلفن برای مهمانان فراهم کرده‌اند.

اقامت‌های خانوادگی در هتل اسپیناس پالاس


اگر مقصد سفر شما تهران است و دنبال جایی دنج و شیک هستید تا هم آرامش خانه را در سفر تجربه کنید و هم از اقامتتان در این شهر لذت ببرید، سوییت‌های هتل اسپیناس انتخاب ایده‌آلی هستند. فاصله‌ی شما تا پارک لاله، موزه‌ی فرش و موزه‌ی هنرهای معاصر تهران  کمتر از 10 دقیقه پیاده‌روی است. بنابراین در زمانی کوتاه می‌توانید با خانواده به گردش بروید. اگر اهل خواندن و خرید کتاب هستید، خالی از لطف نیست که به خیابان کریم خان سری بزنید. در همان حوالی می‌توانید به دیدن بزرگترین کلیسای تهران، کلیسای سرکیس مقدس بروید. خیابان ویلا (استاد نجات‌اللهی) که کلیسا در ابتدای آن قرار گرفته، مرکزی است برای فروشگاه‌های صنایع دستی که زیباترین و نفیس‌ترین صنایع دستی ایرانی را برای یادگاری و سوغات عرضه می‌کنند. به وسیله‌ی اتوبوس‌های BRT می‌توانید در کمتر از 20 دقیقه به مراکز خرید ونک و میرداماد، بازار کامپیوتر پایتخت و بازار رضا برسید. تاکسی‌هایی که از جلوی هتل رد می‌شوند شما را در کمتر  10 دقیقه به مراکز خرید هفت تیر و مفتح می‌رسانند. 

سفرهای درمانی


اگر سفر شما به تهران درمانی است، موقعیت ویژه هتل اسپیناس در مرکز شهر و نزدیکی به بیمارستان‌ها امتیاز فوق‌العاده‌ای است. شما با اقامت در هتل اسپیناس تهران به بیمارستان پارس، بیمارستان آریا، بیمارستان شهید مصطفی خمینی، بیمارستان ساسان و بیمارستان قلب (امیرآباد) و مراکز درمانی معتبر نزدیک هستید. بنابراین فاصله‌ی کوتاه تا مراکز درمانی شما را از ترافیک‌های طاقت‌فرسا و شلوغی‌های مسیر راحت خواهد کرد.

هتل اسپیناس تهران، ایده‌آل برای مراسم و همایش‌ها

اتاق جلسه و سالن‌های مجلل و باشکوه هتل اسپیناس، امکانات فوق‌العاده‌ای برای برگزاری نشست‌ها، جلسات و همایش‌های سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی به وجود آورده است. نهادها و شرکت‌ها با برگزاری مراسم‌های خود در هتل اسپیناس بلوار کشاورز، نشستی باشکوه و بی‌نظیر را رقم می‌زنند. همچنین برای اقامت مهمانان خارجی یا آنانی که از سراسر ایران برای شرکت در همایش‌ها به پایتخت آمده‌اند، شاید نتوان جایی بهتر از هتل 5 ستاره و باشکوه اسپیناس را پیشنهاد داد. حتی اگر جلسه‌های کاری پشت سرهم و مشغله‌های زیاد فرصت پیرایش را از شما گرفته، در آرایشگاه هتل اسپیناس، کادر مجرب فقط چند دقیقه از شما زمان می گیرند تا ظاهر شما را برای حضور در جلسه آماده کنند و فقط با یک تماس تلفنی می‌توانید از خدمات خشکشویی و لاندری هتل استفاده کنید.

علاوه بر این سالن‌های هتل اسپیناس نیز با طراحی مجلل و شیک خود، آماده برگزاری جشن‌های عروسی هستند. مراسم‌هایی که می‌تواند سال‌های سال در خاطر عروس و داماد جوان باقی بماند. 

رستوران‌های هتل اسپیناس

یکی از امتیازات هتل اسپیناس، رستوران‌های مجلل و باشکوهش است. شما علاوه بر نوش جان کردن غذاهایی لذیذ و سالم، می‌توانید برخی قرارهای شخصی یا کاری‌تان را هم در این رستوران‌ها برگزار کنید. این قرار می‌تواند در رستوران مدیترانه هتل با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی در رستوران سنتی هتل برگزار شود. گفتنی است رستوران سنتی هتل اسپیناس با الهام از معماری یزد، نخستین شهر خشتی جهان طراحی و ساخته شده است. 


امکانات تفریحی هتل اسپیناس تهران


سالن بدنسازی مجهز هتل اسپیناس دستگاه‌های بدنسازی پیشرفته را در اختیار مهمانان قرار می‌دهد تا در طول اقامت از برنامه‌ی ورزشی خود دور نباشند. علاوه بر این شما می‌توانید پس از گشت و گذار در تهران یا بعد از برگزاری جلسات و نشست‌های کاری طولانی سری به سالن ماساژ هتل اسپیناس بزنید. و در این سالن از انواع ماساژهای تایلندی، سوئید، ریلکسیشن و ماساژ پا لذت ببرید. دیگر امکان تفریحی هتل 5 ستاره اسپیناس، مجموعه آبی آن است. میهمانان می‌توانند در این مجموعه، تنی به آب بزنند و با انرژی بیشتر از ادامه سفرشان لذت ببرند.  

چرا هتل اسپیناس؟

هتل اسپیناس، یکی از بهترین و شیک‌ترین هتل‌های تهران است. اگر شما فردی سختگیر هستید و دل‌تان می‌خواهد اقامتی لوکس و شیک را در تهران سپری کنید، هتل اسپیناس انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. در کنار این امتیاز هتل اسپیناس تهران، می‌توان به موقعیت مکانی فوق‌العاده‌اش اشاره کرد. همان طور که اشاره شد هتل اسپیناس در بلوار کشاورز، در مرکز تهران واقع شده است. به این ترتیب شما به نقاط مختلف شهر دسترسی مناسبی دارید. ضمن اینکه خود هتل نیز به بسیاری از مکان‌های تفریحی و فرهنگی نزدیک است. اگر هم سفرتان کاری است با شرکت‌های خصوصی و سازمان‌های دولتی فاصله کمی دارید.  


توضیحات بیشتر نمایش کمتر
میانگین رضایت‌مندی کاربران تاکنون
{{satisfactionItem.Title}}
{{satisfactionItem.Score | number:1}}
تمیزی و پاکیزگی
0% Complete
خدمات و سرویس‌دهی
0% Complete
موقعیت مکانی
0% Complete
برخورد کارکنان
0% Complete
ارزش‌خرید(قیمت)
0% Complete
نظرات کاربران در مورد {{hotelDetailResult.CategoryName}} {{hotelDetailResult.PlaceName}}

برای ثبت نظر خود، ابتدا باید وارد حساب کاربری شوید. هم‌اکنون برای نقد و بررسی این {{hotelDetailResult.CategoryName}}، نظر خود را ارسال نموده تا مسافران آتی از نقد و بررسی این {{hotelDetailResult.CategoryName}} استفاده نمایند.

ثبت نظر
نظر شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

{{comment.AuthorName}} {{comment.CommentDateTimeHijri.split('-')[1]}} {{comment.CommentDateTimeHijri.split('-')[0]}}
{{comment.Subject}} - سفر {{comment.TravelTypeString}}

{{comment.PositivePoint}}


{{comment.NegativePoint}}


صفحه قبل
{{hotelDetailResult.CommentTopFive.CurrentPage}}
صفحه بعد
قوانین ورود و خروج

مسافرین گرامی می توانند بعد از ساعت {{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[1]}} اتاق خود را تحویل گیرندو قبل از ساعت {{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[1]}} اقامتگاه خود را تحویل دهند.


قوانین خردسال

هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن {{hotelDetailResult.InfantAge}} سال رایگان محاسبه خواهد شد .

هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن 3 سال رایگان محاسبه خواهد شد . برای کودکان بالای 3 سال طبق قوانین هتل محاسبه خواهد شد.

هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن {{hotelDetailResult.InfantAge}} سال رایگان محاسبه خوهد‌شد. برای کودکان بین {{hotelDetailResult.InfantAge}} تا {{hotelDetailResult.ChildAge}} سال،در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه، هزینه اقامت نیم‌بها محاسبه می‌گردد. این مبلغ در {{hotelDetailResult.CategoryName}} دریافت خواهدشد.

برای کودکان تا {{hotelDetailResult.ChildAge}} سال،در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه، هزینه اقامت نیم‌بها محاسبه می‌گردد. این مبلغ در {{hotelDetailResult.CategoryName}} دریافت خواهدشد.


قوانین کنسل کردن

{{hotelDetailResult.CancellationPolicy}}

 
قوانین ورود و خروج

مسافرین گرامی می توانند بعد از ساعت {{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckinHour.split(':')[1]}} اتاق خود را تحویل گیرندو قبل از ساعت {{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[0]}}:{{hotelDetailResult.CheckoutHour.split(':')[1]}} اقامتگاه خود را تحویل دهند.


 
قوانین کنسل کردن

{{hotelDetailResult.CancellationPolicy}}

; ;