طرح آفتابگردون جاباما

مهم‌ترین رسالت ما در جاباما تا این لحظه، جلب اعتماد و حس رضایت مهمانان عزیز بوده است و به همین دلیل تمام اقداماتی که در جاباما صورت می‌گیرد در جهت افزایش میزان رضایتمندی مهمانان است.

«طرح آفتابگردون» جاباما هم به همین دلیل شکل گرفته است. هدف ما از آفتابگردون، حمایت و پشتیبانی لحظه‌ای از مهمانان عزیز نه فقط در زمان رزرو، بلکه تا پایان اقامت و خروج از اقامتگاه است.

ما در این طرح با پشتیبانی صفر تا صد از مهمان ، تجربه یک اقامت بی‎نظیر را برای او تضمین می‌کنیم.

علاوه بر این، با توجه به بحران کرونا و لزوم نظارت بیشتر بر نظافت اقامتگاه‎ها و امکانات بهداشتی، در طرح «آفتابگردون»، تمرکز بیشتری بر روی ارائه خدمات بهداشتی ویژه و رایگان به مهمانان عزیز صورت گرفته است.

طرح آفتابگردون جاباما تمام موارد زیر را برای شما ضمانت می‌کند:

  • نظافت استاندارد اقامتگاه، ضدعفونی با مواد ویژه و پلمپ قسمت‌های نظافت شده
  • ضمانت بهترین قیمت رزرو
  • میزبانی حرفه‌ای و براساس استانداردهای مصوب
  • تهیه پکیج بهداشتی رایگان به تعداد نفرات
  • ارتقای اقامتگاه یا بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مهمان
  • پشتیبانی لحظه‌ای تا پایان سفر

چرا آفتابگردون؟

براساس ارزیابی‌ها و بررسی‌های متعدد، دریافتیم که رضایتمندی مهمانان از روند رزرو اقامتگاه و قطعی کردن درخواست بسیار بالا است و این رضایتمندی، پس از ورود به اقامتگاه و در طول اقامت به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند. به همین علت ضروری دیدیم تا تمرکز بیشتری بر بهبود استانداردهای میزبانی و ارتقای کیفیت اقامت مهمانان داشته باشیم.

از سوی دیگر، نتایج به دست آمده از نظرسنجی‌های مختلف جاباما، نشان داد که در حال حاضر دغدغه اصلی افراد برای انتخاب اقامتگاه، کیفیت بهداشت و نظافت محل اقامت است.

به همین دلیل ما طرح آفتابگردون را ارائه کردیم تا در آن،علاوه بر پشتیبانی از مهمان تا آخرین لحظه، توجه ویژه‌ای نیز بر وجود امکانات بهداشتی و نظافت مخصوص اقامتگاه صورت گیرد.

آفتابگردون نماد احترام به شخص مقابل است و به دلیل چرخش رو به آفتاب و نور، مفهوم درخشندگی را در ذهن ما تداعی می‌کند. این همان مقصودی است که جاباما دنبال می‌کند؛

هدف جاباما از طرح آفتابگردون اهمیت و ارزش بیش از پیش قائل شدن برای مهمانان و میزبانان گرامی و ارتقای کیفیت سفر و سلامت آن‌هاست.

در حال حاضر این طرح در اقامتگاه‌های شمال و جزیره کیش ایران فعال شده‌ است اما ما به دنبال آن هستیم تا با پوشش گسترده آن در تمامی اقامتگاه‌های سطح کشور، یک تجربه درخشان و به معنای واقعی بی‌نظیر از سفر را برای مهمانان رقم بزنیم.

خدمات بهداشتی طرح آفتابگردون چیست؟

اگرچه توجه به رعایت نظافت و اصول بهداشتی اقامتگاه‌های جاباما همیشه جزو اولویت‌های مجموعه و میزبان‌های محترم بوده است، اما پس از کرونا، پروتکل‌های بهداشتی برای پیشگیری از کرونا، نسبت به اصول اولیه، شامل تغییراتی شده است؛ ما نیز برای آرامش خاطر مهمانان گرامی و حفظ سلامتی آن‌ها، شیوه نظارت بر پاکیزگی و امکانات بهداشتی را همسو با این جریان به روز رسانی کرده‌ و پکیج ویژه‌ بهداشتی را به تعداد افراد و به صورت کاملا رایگان فراهم کرده‌ایم.

پکیج بهداشتی نیز شامل سرویس رو بالشتی و روتختی یک‌بارمصرف،  پد الکی، ماسک، شامپو، صابون و دمپایی هتلی است که پیش از ورود مهمانان گرامی به تعداد نفرات در داخل اقامتگاه قرار می‌گیرد.

همچنین، در طرح آفتابگردون بر بهداشت اقامتگاه به شکل ویژه‌ای نظارت خواهد شد. کلیه قسمت‌های اقامتگاه مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام، اتاق‌ خواب‌ها و کف سالن با مواد ضدعفونی کننده ویژه، نظافت شده و با استفاده از برچسب پلمپ نظافت جاباما، تا ورود مهمانان پلمپ خواهند شد.

پک بهداشتی آفتابگردون
اقلام مصرفی پکیج بهداشتی آفتابگردون
سرویس رو بالشتی و روتختی یک‌بارمصرف

شیوه نظارت و ضمانت چگونه است؟

تیم پشتیبانی جاباما صبح ورود به اقامتگاه، جهت اطلاع از تعداد دقیق نفرات و ساعت تقریبی رسیدن به مقصد با شما تماس می‌گیرد.

بعد از آن‌، هماهنگی‌های لازم را برای تهیه پکیج‌های بهداشتی به تعداد مورد نیاز و همچنین پیگیری نظافت کامل اقامتگاه با میزبان انجام خواهد داد.

پشتیبان شما، یک ساعت بعد از رسیدن‌تان به اقامتگاه، برای تایید موارد مذکور توسط شما و همچنین برطرف کردن مشکلات احتمالی، مجددا با شما تماس می‌گیرد.

در پایان سفر نیز برای اطمینان بیشتر از رعایت تمام خدماتی که جاباما ضمانت کرده است، لینک پرسشنامه آنلاین برای شما ارسال خواهد شد.

در صورت مشاهده هرگونه عدم تطابق شرایط اقامتگاه با موارد ضمانت شده، در همان لحظه ورود، بلافاصله پیگیری‌های لازم جهت ارتقای واحد اقامتی صورت خواهد گرفت. چنانچه این امر منجر به جلب رضایت مهمان نشود، وجه پرداخت شده، به صورت کامل و بدون قید شرط به ایشان عودت داده خواهد شد.

اگرچه خودداری از سفر و رعایت قرنطینه خانگی برای کنترل گسترش کرونا و پیشگیری از ابتلا به این بیماری بسیار ضروری است، اما با این وجود برخی از افراد، به اجبار و بنابر ضرورت ناچار به سفر هستند و یا به هر دلیلی سفر را انتخاب می‌کنند.

ما به این انتخاب احترام می‌گذاریم و در تلاشیم تا با خدمات طرح آفتابگردون، بیش از پیش حافظ سلامتی مهمانان عزیز باشیم و یک تجربه بی‌نظیر از اقامت را برای آن‌ها رقم بزنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن