جاباما

راهنمای رزرو آنلاین اقامتگاه در جاباما

 

مرحله ۱) جستجو و انتخاب

برای رزرو اقامتگاه کافی است در صفحه اول سایت جاباما، نام محل اقامت یا شهر و تاریخ ورود و خروج مورد نظر خود را جستجو کنید. پس از جستجو نام شهر، در صفحه بعدی لیستی از مکان‌های اقامتی موجود در شهر مورد نظر را مشاهده خواهید کرد.

با استفاده از فیلترهای قسمت سمت راست صفحه می‌توانید جستجوی اقامتگاه مورد نظرتان را با توجه به مشخصات دل‌خواه خود محدود نمایید. حال اگر در صفحه اول جستجو، نام مکان اقامتی مد نظر خود را وارد نمایید، مستقیما وارد صفحه مشخصات اقامتگاه خواهید شد.

در این مرحله با انتخاب تعداد و نوع اتاق های مورد نظر، وارد فرآیند رزرواسیون می‌شوید. پس از آن صفحه‌ای شامل رزرو را مشاهده خواهید کرد جهت ادامه روند رزرو بایستی بر روی کلید ادامه رزرو کلیک نمایید. همچنین در صورتی که قصد اصلاح رزرو را دارید می توانید از کلید برگشت استفاده نمایید.


مرحله ۲) عضویت و ورود

در ادامه، پنجره عضویت یا ورود به سایت جاباما برای شما نمایش داده می‌شود. در این قسمت می‌توانید با وارد کردن پست الکترونیک، شماره تماس و رمز عبور در سایت جاباما عضو شوید. همچنین در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام نموده‌اید، با وارد نمودن ایمیل و رمز عبور خود، به ادامه فرآیند رزرو بپردازید.


مرحله ۳) ورود اطلاعات

در بخش ورود اطلاعات،به ازای هر اتاق باید اطلاعات یکی از مسافرین وارد شود. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی مسافر، شماره تماس و کد ملی اوست.


مرحله ۴) پرداخت صورتحساب

تعدادی از اقامتگاه‌های موجود در سایت جاباما، جهت انجام رزرو قطعی نیاز به بررسی بیشتری دارند، که در این صورت منتظر تماس همکاران ما در جاباما بمانید. پس از برقراری تماس و انجام هماهنگی‌های لازم، با بروزرسانی همین پنجره وارد صفحه درگاه پرداخت هزینه خواهید شد.

پس از مشاهده این صفحه، می‌توانید با استفاده از درگاه پرداخت بانک، مبلغ رزرو را بصورت الکترونیکی پرداخت کنید.
قبل از ورود به درگاه پرداخت اینترنتی به دقت قوانین جاباما را مطالعه نموده و گزینه “قوانین جاباما را مطالعه و آن را می‌پذیرم” را فعال نمایید. از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی می‌توانید مبلغ تعیین شده را واریز نمایید.


مرحله ۵) دریافت واچر (نامه اقامت)

با پرداخت پس از خروج از درگاه الکترونیکی بانک، واچر بصورت اتوماتیک نمایش داده می‌شود. توصیه می‌شود که با همراه داشتن واچر (نامه اقامت) اقامتگاه مورد نظر، در تاریخ تعیین شده به محل اقامتی مراجعه کرده و اقامت خوشی را با رزرو مکان مد نظر خود از سایت رزرواسیون آنلاین جاباما تجربه کنید.

رزرو شما درصفحه کاربری‌تان نهایی شده و می‌توانید واچر خود را دریافت کنید.
در صورت تمایل به لغو رزرو، با مراجعه به قسمت لیست سفارشات در سایت، مسافران گرامی می‌توانند با ارائه درخواست کنسلی نسبت به لغو درخواست اقدام نمایند. همکاران ما طبق قوانین اقامتگاه و سایت به درخواست مسافران ارجمند در اسرع وقت پاسخ خواهند داد.

دکمه بازگشت به بالا