جاباما

معرفی کامل هتل های ارزان تبریز برای یک اقامت اقتصادی

هتل های ارزان تبریز همیشه طرفدارهای خاص خود را دارد چون عده‌ زیادی این شهر را برای سفر یا کار انتخاب می‌کنند. در تبریز گشتی خواهیم زد و خود را در دل تاریخ، فرهنگ، هنر و معماری بی‌نظیر تبریز غرق خواهیم کرد. سومین کلان شهر ایران با ترکیبی از خیابان‌های مدرن و کوچه و پس کوچه‌های تاریخی! خنکی تبریز در تابستان هم مجموعه سفر به این شهر را تکمیل خواهد کرد.

سفر به تبریز شما را جادو می‌کند؛ پس آماده شوید و بار سفر خود را ببندید. این شهر با شکوه برای هر سلیقه و با هر بودجه‌ای گزینه‌های زیادی دارد. این‌بار می‌خواهیم هتل‌های ارزان تبریز را با هم بشناسیم تا اگر قصد یک سفر ارزان به این شهر را دارید، هر چه زودتر خود را برای یک سفر فراموش‌نشدنی مهیا کنید.

سفر به تبریز؛ پایتخت گردشگری ایران

در شمال غربی ایران می‌توانید به یکی از شهرهای بی‌نظیر ایران یعنی تبریز سفری کنید. شهری که بدون شک یکی از اولین مقاصد برای سفر در ایران است. تبریز با آب و هوای خنک که مقصد محبوبی برای تابستان است. برای گشت و گذار و تفریح تا دیدن معماری تاریخی بی‌نظیر می‌توانید روی این شهر حساب باز کنید.

اگر هم اهل خرید هستید، تبریز شهری است که به واسطه نزدیکی به ترکیه به سختی می‌توانید از آن بگذرید. فروشگاه‌های مدرنی که دارای انواع برندهای خارجی و ترک هستند. امتیاز نهایی هم به طولانی‌ترین بازار سرپوشیده در دنیا می‌رسد. جایی که محو زیبایی قالی و فرش‌های دست بافت آن خواهید شد و معماری بی‌نظیرش هوش از سر شما می‌برد.

هتل های ارزان تبریز

در تبریز دست شما برای انتخاب هتل و اقامتگاه‌های مختلف باز است. انواع هتل های لوکس ۴ و ۵ ستاره تا هتل‌های اقتصادی ۳ ستاره و حتی در رده‌های پایین‌تر یعنی هتل ۲ ستاره را می‌توانید به سادگی پیدا کنید. سایر اقامتگاه‌ها مثل هتل آپارتمان و اقامتگاه‌های بوم‌گردی و انواع سوئیت هم گزینه‌های دیگر پیش روی شماست.

اگر به دنبال یک سفر اقتصادی هستید، روی هتل های ۳ ستاره تا ۱ ستاره حساب باز کنید.

هتل‌هایی که برخلاف تصور شما امکانات رفاهی خوبی دارند و برای کسانی که تمام روز را به گشت و گذار در شهر مشغول هستند، بهترین و به‌صرفه‌ترین هتل‌های ممکن است.

هتل‌ های سه ستاره در تبریز

عنوان هتل‌های اقتصادی و متوسط از لحاظ امکانات به هتل‌های ۳ ستاره می‌رسد. جایی که می‌توانید هم لذت اقامت در هتل را در آن تجربه کنید و هم هزینه کمتری نسبت به هتل‌های لوکس ۴ ستاره یا ۵ ستاره را پرداخت کنید.

از جمله‌ هتل‌های سه ستاره خوب در تبریز می‌توان موارد زیر را معرفی کرد:

هتل اهراب تبریز

یکی از اولین گزینه‌های اقامت در تبریز هتل اهراب است. این هتل ۳ ستاره چند مزیت دارد که آن را نسبت به سایر گزینه‌های موجود متمایز می‌کند. موقعیت قرارگیری هتل و نزدیکی به مرکز شهر و مراکز دیدنی مثل ارگ تبریز، مسجد کبود، موزه قاجار، مقبره شعرا و… اولین امتیاز مثبت این هتل محسوب می‌شود.

ضمن اینکه خدمات کامل در حد هتل سه ستاره با وجود ساختمان نوساز شما را برای یک اقامت آسوده راضی خواهد کرد. تنوع اتاق و سوئیت‌ها هم مزایای اقامت در این هتل را تکمیل خواهد کرد.

هتل اهراب از بین هتل های ارزان تبریز اولین گزینه‌ای است که اقامت در آن را برای یک سفر اقتصادی به شما پیشنهاد می‌دهیم.

آدرس: تبریز، خیابان امام خمینی، چهار راه باغ گلستان، خیابان اهراب

هتل اهراب تبریز
هتل اهراب تبریز

هتل سینا تبریز

یکی دیگر از هتل‌های ارزان تبریز ، هتل سینا است که از جمله هتل‌های ۳ ستاره این شهر به شمار می‌رود. اینجا هم می‌توانید علاوه بر امکانات قابل قبول، از اقامت در ساختمان نوسازی که در سال ۱۳۹۸ افتتاح شده است، لذت ببرید.

ضمن اینکه هتل سینا هم دسترسی خوبی به مراکز دیدنی شهر دارد و با کمی پیاده‌روی می‌توانید خود را به مسجد کبود، ارگ تبریز و موزه قاجار برسانید. هتل فرید اگرچه یک هتل ارزان در تبریز است اما دسترسی خوبی برای کسانی که می‌خواهد یک سفر اقتصادی به این شهر داشته باشند، دارد.

برای رزرو هتل سینا وارد جاباما شوید و رزروتان را در کمتر از ۲ دقیقه بدون نیاز به تماس تلفنی و به صورت آنی انجام دهید.

آدرس: تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، خیابان دالمان، جنب پارکینگ طبقاتی فجر

هتل فرید تبریز
هتل فرید تبریز

هتل سارای تبریز

اقامتگاه دیگری که با دسترسی مناسب به مراکز دیدنی ساخته شده و از جمله هتل‌های ۳ ستاره تبریز به‌شمار می‌رود، هتل سارای تبریز است. این هتل یکی از هتل های ارزان تبریز به حساب می‌آید.

اینجا به بازار تبریز بسیار نزدیک است و یک گزینه مناسب برای کسانی است که برای تفریح و گشت و گذار به تبریز می‌آیند.

هتل سارای یکی از هتل‌های ارزان تبریز است که مدت زیادی از افتتاح آن نمی‌گذرد و گزینه مناسبی برای اقامت با قیمت به‌صرفه است.

آدرس: تبریز، خیابان مدرس (بهادری سابق)، روبروی مسجد کبود

هتل سارای تبریز
هتل سارای تبریز

هتل دریا

اگر هتل‌های با سابقه را نسبت به هتل‌های تازه تاسیس ترجیح می‌دهید، جای شما در هتل دریای تبریز است. هتلی که در سال ۱۳۵۸ تاسیس و در سال ۱۳۸۲ بازسازی شد.

نزدیکی هتل دریا به مناطق دیدنی شهر از جمله مزایای آن است. ضمن اینکه می‌توانید از امکانات رفاهی و اقامتی اتاق‌ها و فضای مجموعه استفاده کنید.

این هتل ۳ ستاره از جمله هتل‌های اقتصادی است که می‌توانید با قیمت به‌صرفه آن را رزرو کنید.

هتل دریا یکی از ارزان ترین هتل های تبریز است که امکانات رفاهی قابل قبولی هم دارد و رزرو آن هم به صورت آنلاین اینجا انجام می‌شود.

آدرس: تبریز، خیابان راه آهن (۲۲ بهمن)، مقابل مرکز درمانی بابک

هتل دریا
هتل دریا

هتل‌های دو ستاره در تبریز

اگر قیمت هتل برایتان اولویت دارد؛ یک گزینه مناسب برای شما طراحی شده است؛ هتل‌های ۲ ستاره.

هتل‌های دو ستاره با وجود استانداردهای هتل‌ها طراحی شده‌اند ولی اصل مبنای آن پایین نگه داشتن قیمت‌هاست.

این هتل‌ها را در تبریز هم می‌توانید با قیمت مناسب پیدا کنید. در ادامه لیستی از ارزان‌ترین هتل‌های تبریز که شامل هتل ۲ ستاره هستند، معرفی می‌کنیم.

هتل سهند تبریز

از هتل‌های دو ستاره تبریز که در یکی از خیابان اصلی شهر قرار گرفته است، می‌توان هتل سهند را معرفی کرد. هتلی که با امکانات رفاهی متوسط طراحی شده و مناسب اقامت کوتاه مدت در تبریز است.

در این هتل امکانات اولیه برای اقامت وجود دارد و برای صرف غذا هم می‌توانید از رستوران استفاده کنید.

رنج قیمت رزرو اتاق در این هتل متوسط رو به پایین است و می‌توانید برای یک سفر ارزان روی آن حساب کنید.

برای یک سفر کاری یا اگر در سفر به تفریحات بیشتر از هتل اهمیت می‌دهید، قطعا هتل سهند در لیست هتل های ارزان تبریز قرار می‌گیرد که ما به شما پیشنهاد می‌دهیم.

آدرس: تبریز – خیابان امام خمینی – بین سه راه فردوسی و سه راه طالقانی – مقابل مصلی

پیشنهاد می‌کنیم برای کسانی که دوست دارید از سوغاتی های تبریز بخرید، قطعا خوشحال می‌شوند.

هتل سهند تبریز
هتل سهند تبریز

هتل سینا تبریز

یکی از هتل‌های دو ستاره با کیفیت در تبریز هتل سینا است. هتلی که طراحی زیبایی دارد و در سال ۱۳۹۳ بازسازی شده است.

یکی از مزایای هتل سینا نزدیکی به خطوط مترو و بی آر تی است که دسترسی به نقاط مختلف شهر و رفتن به مراکز گردشگری را به سادگی امکان پذیر کرده است.

در این هتل، امکانات رفاهی برای تمامی اتاق‌ها فراهم شده و می‌توانید با توجه به تعداد اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید. امکان رزرو هتل سینا تبریز در سایت جاباما به راحت‌ترین شکل ممکن برایتان فراهم است.

آدرس هتل: تبریز- خیابان امام خمینی- فلکه باغ گلستان

هتل سینا تبریز
هتل سینا تبریز

هتل‌ های ۱ ستاره در تبریز

سفر رفتن همیشه پر هزینه نیست. در واقع راه‌های زیادی برای کم کردن هزینه سفر وجود دارد که یکی از آن‌ها رزرو اقامتگاه ارزان است.

مخصوصا اگر امکانات هتل چندان برای شما اولویت ندارد و می‌خواهید فقط برای استراحت از آن استفاده کنید، هتل‌های یک ستاره از ارزان ترین هتل های تبریز هستند و بهترین گزینه برای شما.

در تبریز می‌توانید هتل‌های یک ستاره را به سادگی پیدا کنید و در خیابان‌های اصلی شهر آن را رزرو کنید. در ادامه چند هتل یک ستاره تبریز را به شما معرفی می‌کنیم.

هتل مروارید

از جمله هتل‌های قدیمی که در گذشته بیشتر به عنوان مسافرخانه تبریز مورد استفاده قرار می‌گرفت، هتل مروارید است. این هتل در سال ۱۳۴۷ساخته و در سال ۱۳۹۷ بازسازی شد.

یکی از مزایای اصلی هتل مروارید نزدیکی به مراکز گردشگری شهر است که هزینه حمل و نقل را کاهش می‌دهد. ارگ علیشاه، کاخ موزه شهرداری، خانه نیکدل و موزه ادبی استاد شهریار فاصله کمی با هتل دارند و می‌توانید به سادگی خود را به آن‌ها برسانید.

با وجود اینکه چند هتل یک ستاره دیگر در تبریز وجود دارد اما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای اقامت ارزان، روی هتل‌ آپارتمان تبریز حساب کنید.

آدرس هتل: تبریز-خیابان امام خمینی-چهارراه گلستان

هتل مروارید
هتل مروارید

هتل‌ آپارتمان‌ های ارزان در تبریز

یک گزینه اقتصادی برای اقامت در سفرها، هتل آپارتمان است. هتل‌هایی که معمولا قیمت به‌صرفه‌ای دارند و از طرف دیگر می‌توانید در آن‌ها آشپزی کنید و در نتیجه هزینه خوراک تا حد زیادی در سفر کم می‌شود.

بین هتل های ارزان تبریز، هتل آپارتمان‌های مناسبی دارد که برخی از آن‌ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

هتل آپارتمان ارس

یکی از هتل آپارتمان‌های ارزان در تبریز، هتل آپارتمان ارس است که در سال ۱۳۹۰ افتتاح شد. اینجا می‌توانید انواع سوئیت‌ها را با توجه به تعداد انتخاب کنید و یک اقامت آسوده داشته باشید.

هتل آپارتمان ارس یک ساختمان ۷ طبقه است که ۲۶ سوئیت در آن طراحی شده است.

مراکز گردشگری مختلف شهر مثل ارگ تبریز، مسجد کبود و بازار تبریز حدود ۳ کیلومتر با هتل فاصله دارند که در زمان و هزینه حمل و نقل شما صرفه‌جویی می‌شود.

آدرس: تبریز – تقاطع خیابان طالقانی و پاستور جدید

هتل آپارتمان ارس
هتل آپارتمان ارس

هتل آپارتمان صائب

از دیگر هتل های ارزان تبریز، می‌توان به هتل آپارتمان صائب اشاره کرد. جایی که امکانات آن در حد یک هتل دو ستاره و در ساختمانی نوساز است.

هتل آپارتمان صائب دارای ۲۰ واحد اقامتی با امکانات خوب است. از دیگر مزیت‌های این هتل می‌توان به دسترسی راحت به مراکز گردشگری شهر مثل موزه تاریخ محلی، ارگ علیشاه، موزه ارگ جدید و خانه استاد شهریار اشاره کرد.

آدرس: تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، مابین تقاطع صائب و پاستور، روبروی قنادی فرهمند

اگر اهل خرید هستید، حتما خوشحال خواهید شد که بدانید مراکز خرید تبریز بی‌شمار هستند.

هتل آپارتمان صائب
هتل آپارتمان صائب

هتل آپارتمان ائل آی

هتل آپارتمان‌های ارزان تبریز می‌توانند گزینه مناسبی برای سفرهای اقتصادی شما باشند. یکی از هتل های ارزان تبریز، هتل آپارتمان ائل آی است.

این اقامتگاه در سال ۱۳۹۷ در قالب یک هتل آپارتمان دو ستاره با امکانات قابل قبول افتتاح شد. ساختمان ۵ طبقه هتل با داشتن ۱۴ سوئیت اقامتی به علاوه رستوران و کافی شاپ شما را برای اقامت در اینجا راضی خواهد کرد.

از دیگر مزایای هتل ائل آی می‌توان به دسترسی ساده به مراکز گردشگری تبریز مثل نمایشگاه بین المللی، خانه مشروطه، موزه قاجار، برج خلعت پوشان، پارک تفریحی ائل آی اشاره کرد.

تبریز، شهرک باغمیشه، خیابان الهیه، انتهای خیابان سهند جنوبی

هتل آپارتمان ائل آی
هتل آپارتمان ائل آی

هتل آپارتمان زیبا

از دیگر هتل‌های ارزان تبریز می‌توانید روی هتل آپارتمان زیبا حساب باز کنید. هتلی که در سال ۱۳۹۲ افتتاح شد و دارای ۹ سوئیت است.

هتل آپارتمان زیبا یک اقامتگاه جمع و جور با قیمت اقتصادی و مناسب است که در خیابان ارگ جدید در نزدیکی خانه تاریخی حیدرزاده واقع شده است.

این هتل دارای امکانات رفاهی و اقامتی متوسط است که در سفرهای ارزان گزینه مناسبی به شمار می‌رود.

آدرس: تبریز – خیابان مصلی – ارگ جدید – جنب ساختمان شهرداری

هتل آپارتمان زیبا
هتل آپارتمان زیبا

هتل آپارتمان ایرانیان تبریز

یکی دیگر از هتل‌های ارزان و اقتصادی تبریز، هتل آپارتمان ایرانیان است که در سال ۱۳۹۶ شروع به کار کرد. این هتل دارای امکانات رفاهی و اقامتی مناسبی است که می‌توانید برای سفر یک یا چند روزه روی آن حساب کنید.

هتل آپارتمان ایرانیان در ابتدا به نام هتل تاوریژ فعالیت می‌کرد و در حال حاضر خدمات خود را به با نام هتل آپارتمان ایرانیان ارائه می‌دهد.

علاوه بر اقامت در سوئیت‌های هتل و امکان آشپزی می‌توانید از رستوران و کافی شاپ طراحی شده استفاده کنید.

آدرس: تبریز – چهارراه آبرسان – نرسیده به بیمارستان شمس – نبش چراغ قرمز

هتل آپارتمان ایرانیان تبریز
هتل آپارتمان ایرانیان تبریز

هتل آپارتمان بهبود

در بین هتل آپارتمان‌های ارزان تبریز، هتل آپارتمان بهبود یک گزینه مناسب است. هتلی که با قیمت مناسب امکانات اقامتی و رفاهی خوبی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این هتل آپارتمان دارای ۲۴ واحد اقامتی، رستوران و کافی شاپ است.

دسترسی آسان به بیمارستان الزهرا و استادیوم تختی و مراکز تاریخی و گردشگری تبریز از جمله ارگ تبریز، مسجد کبود، مقبره الشعرا، موزه قاجار و خانه تاریخی حیدرزاده از دیگر مزایای این هتل است.

آدرس: تبریز، خیابان ارتش جنوبی، بالاتر از چهار راه باغ شمال، کوچه شعار

اگر راهی سفری به تبریز هستید، پس در همین مجله و در این مطلب با بهترین جاهای دیدنی تبریز و جاذبه های این شهر آشنا شوید.

هتل آپارتمان بهبود
هتل آپارتمان بهبود

در تبریز کجا اقامتگاه به قیمت مناسب پیدا کنیم؟

تا اینجا بعضی از هتل های ارزان تبریز را به شما معرفی کردیم تا اگر قصد سفر به تبریز را دارید و به دلیل هزینه‌های سفر از آن صرف نظر کرده‌اید، گزینه‌های مختلفی پیش روی شما قرار دهیم.

یک روش مناسب، رزرو اقامتگاه قبل از سفر است. روشی امن که خیال شما را بابت اقامت در سفر راحت می‌کند. اگر هم فرصت رزرو هتل مورد نظر خود را نداشتید، به محض رسیدن به تبریز می‌توانید اقامتگاه خود را رزرو کنید.

هتل های ارزان تبریز زیاد است و اگر می‌خواهید اقامتگاه‌های مختلف این شهر را با مقایسه امکانات و قیمت انتخاب کنید، سایت جاباما گزینه‌های زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

در سایت جاباما هتل‌های تبریز را جستجو کنید و با دیدن عکس، امکانات و قیمت هر هتل به سادگی آن‌ها را مقایسه و هتل مورد نظر خود را رزرو کنید.

پاسخ به سوالات رایج در مورد هتل های ارزان تبریز

بهترین هتل‌های تبریز از نظر مردم کدام‌اند؟

هتل لاله و هتل ائل گلی تبریز از جمله هتل‌های لوکس تبریز هستند که بیشترین میزان رضایت را در بین مردم دارند.

بهترین هتل های ارزان تبریز کدامند؟

هتل دریا، هتل سهند تبریز، هتل اهراب، هتل آپارتمان ائل آی، هتل سینا تبریز از جمله هتل‌های ارزان تبریز هستند.

آیا تبریز اقامتگاه ارزان دارد؟

بله، در تبریز علاوه بر هتل‌های ۳ تا ۱ ستاره و انواع هتل آپارتمان‌ها، سوئیت‌های مختلف را با قیمت مناسب از سایت جاباما رزرو کنید.

در تبریز چطور اقامتگاه و هتل رزرو کنیم؟

در سایت جاباما می‌توانید هتل‌ و اقامتگاه‌های تبریز و سایر شهرها را با هم مقایسه و به صورت آنلاین انتخاب کنید.

در تبریز نگرانی بابت اقامت نخواهید داشت. انواع هتل‌های ارزان تبریز را در کنار سوئیت و هتل آپارتمان‌ها می‌توانید به سادگی پیدا کنید و یک سفر کم هزینه و اقتصادی را برنامه‌ریزی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن