جاباما

قوانین و مقررات تور

مسئولیت کلیه رزروهای ثبت شده بر عهده جاباما است و جاباما تضمین می کند تا با تکمیل فرآیند خرید و دریافت نامه اقامت(واچر) و بلیط هواپیما ، بتوانید به راحتی در هتل و یا اقامتگاه مورد نظر، پذیرش شده و از امکانات هتل بهره مند شوید و همچنین بتوانید به با پرواز های انتخابی سفر کنید.

در مواردی نادر ممکن است به دلایل مختلف از جمله مشکلات اعلام شده از طرف هتل نظیر خرابی ها و حوادث طبیعی، مشکل در پرواز، آب و هوا، اشتباهات انسانی و همچنین موارد امنیتی مانند ورود مقامات بلندپایه، رزرو ثبت شده با مشکل مواجه گردد، در اینگونه موارد جاباما تمام تلاش خود را می‌نماید تا برای مسافرین خود، هتل و یا اقامتگاهی مشابه با واحد رزرو شده فعلی و یا پروازهای جایگزین در نظر گیرد و درصورت عدم موفقیت در جلب رضایت مشتری، مبلغ را به صورت کامل بازگرداند و اگر مشکل از سمت جاباما نبود پرواز و هتل را کنسل و مطابق جریمه اعلام شده از طرف اقامتگاه و ایرلاین، در جبران خسارت عمل نماید.

اگر مالکیت هتل ها با جاباما بود، مطمئنا تمامی خدمات اعلام شده از طرف مراکز اقامتی را از لحاظ کیفیت و صحت تضمین می نمود ولی هتل ها ممکن است در مواردی در ارایه خدمات اعلام شده کوتاهی نمایند، در اینصورت ما از شما می خواهیم تا این قبیل مشکلات را با جاباما درمیان گذارید تا ضمن پیگیری ، بازخورد آن را در اختیار سایر مسافرین قرار داده و در صورت لزوم، سرویس مذکور را از خدمات اقامتگاه حذف نماییم.

لازم به ذکر است که رزرو تور، غیر قابل کنسل بوده و در صورت عدم استفاده از خدمات رایگان تور، مبلغی به مسافر بازگردانده نمی شود.

ورود صحیح اطلاعات از جمله نام و نام خانوادگی فارسی و انگلیسی، تاریخ تولد و کد ملی و شماره پاسپورت برای مسافران غیر ایرانی ضروری است و در صورت ورود اطلاعات نادرست، عواقب ناشی از آن نظیر مشکل در پذیرش پرواز و هتل بر عهده رزرو کننده خواهد بود.
احراز هویت با کارت ملی و یا شناسنامه و احراز شرایط محرمیت، تنها وجود نام زوج در شناسنامه همسر است، در برخی هتل ها صیغه نامه با مهر برجسته نیز پذیرفته می‌شود ولی این پذیرش عمومیت ندارد؛ اقامتگاه ها در صورت عدم احراز شرایط محرمیت از ورود مسافرین به اتاق ها ممانعت نموده و مطابق قوانین کنسلی عمل می نمایند.

برای پذیرش بانوان که بصورت تنها قصد اقامت دارند قانونا مشکلی وجود ندارد و با نامه رسمی شرکت ها و سازمان ها مبنی بر ماموریت و یا شرکت در همایش ها، اقامت براحتی میسر می شود. اگر می خواهید مطمئن سفر کنید و خیالتان راحت باشد با ما تماس بگیرید.

عملیات خرید بلیط پرواز و هتل در جاباما مشمول مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیک ایران بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. خریدار ضمن خرید اینترنتی ، متعهد می‌شود که از کلیه‌ی قوانین و مقررات خرید آگاهی کامل دارد.

دکمه بازگشت به بالا