اگر تا به حال به سفر خارجی رفته باشید، شاهد تنوع قابل توجه در میان هتل‌ها و قیمت‌های آنها بوده‌اید. موضوع انتخاب و رزرو هتل خارجی، واقعاً کار دشوار و پیچیده‌ای است و اگر قرار باشد خودتان این کار را انجام دهید، ممکن است به اشتباه بیافتید یا در مقصد با مشکلات جبران‌ناپذیری مواجه شوید. از این رو توصیه می‌شود برای رزرو هتل خارجی از یک سایت معتبر و حرفه‌ای استفاده کنید تا سفر و اقامت بی‌دردسری داشته باشید. سایت جاباما با بهره‌مندی از امکانات ویژه‌ی خود و شرایطی که برای کاربر به وجود می‌آورد، به شما کمک می‌کند تا به راحتی یک هتل خارجی مناسب را برای خودتان رزرو کنید. در ادامه به برخی از مزایای جاباما اشاره می‌شود.


برای رزرو هتل و اقامتگاه اینجا کلیک کنید.
اعتبار و اعتماد


آنچه بسیاری از ما را در زمان خریدهای آنلاین دچار شک و تردید می‌کند، اعتبار سایتی است که از آن خرید می‌کنیم. جاباما با برخورداری از «نشان ملی ثبت» از سوی مرکز رسانه‌های دیجیتال و «نماد اعتماد الکترونیکی»، اعتماد نهادهای حکومتی را به دست آورده است. بنابراین کاربران بدون نگرانی و با آرامش خاطر می‌توانند پس از انتخاب هتل، هزینه‌ی اقامت را واریز کنند و خیال‌شان آسوده باشد که از پول‌شان به خوبی محافظت می‌شود.

انتخاب آگاهانهانتخاب


اگر می‌خواهید اقامت آسوده‌ای در یک کشور خارجی داشته باشید، بهتر است که پیش از هر کاری هتل مناسبی را برای خود انتخاب کنید. هتلی که با شرایط و اولویت‌های شما همخوانی داشته باشد. در جاباما هتل‌های سراسر جهان در دسترس شماست و شما می‌توانید هتل‌های استانبول، وان، دبی، تفلیس و سایر شهرهای جهان را در این سامانه ببینید و رزرو کنید. برای انتخاب یک هتل باید مواردی نظیر شرایط عمومی هتل، موقعیت مکانی، هزینه‌ی اقامت، امکانات تفریحی و... را در نظر بگیرید. در جاباما این اطلاعات را می‌توانید در صفحه‌ی هتل‌ها مشاهده کنید و با بررسی کامل این شرایط، دست به انتخاب بزنید. ضمناً عکس‌های هتل را نیز می‌توانید در این صفحات ببینید و به تصوری کلی از هتل برسید. به این ترتیب با شناختی مناسب پا به سفر خواهید گذاشت.

پرداخت ریالی


یکی دیگر از امتیازات جاباما امکان پرداخت ریالی است. به این معنا که شما می‌توانید پس از انتخاب و رزرو هتل خارجی، هزینه‌ی اقامت را با کارت شتاب و ریالی پرداخت کنید. بنابراین نیازی ندارید که از کارت‌های اعتباری خارجی استفاده کنید یا از آشنایان‌تان در کشورهای خارجی بخواهید، رزرو را برای‌تان انجام دهند. ضمناً هزینه‌ای که جاباما برای اقامت از شما دریافت می‌کند، بسیار مناسب و با اعمال تخفیف‌های مختلف است. بنابراین با رزرو هتل خارجی در جاباما، از لحاظ پرداخت هزینه هم، سود با شماست.

پشتیبانی شبانه‌روزیپشتیبانی 24 ساعته


حتماً تا به حال پیش آمده که برخی اوقات در زمان خریدهای آنلاین با مشکلاتی مواجه شده‌اید؛ از یک سو نگرانی برای کامل نشدن خرید آنلاین و از سوی دیگر دغدغه‌ی از دست دادن آن خرید، شما را مضطرب می‌کند. اما هنگام رزرو هتل در جاباما نگران نباشید، پشتیبانان جاباما 24 ساعته آماده‌ی پاسخگویی و برطرف کردن مشکلات‌تان هستند. در صورتی که اگر رزرو هتل را در سایت‌های خارجی انجام بدهید، باید به زبان انگلیسی مسلط باشید تا بتوانید از راهنمایی‌های پشتیبانان این سایت‌ها استفاده کنید.