جاباما چیست؟

 جاباما، سامانه رزرو آنلاین هتل ها و اقامتگاه های ایران است، در هر زمان و در هرکجا که باشید به سادگی و در چند دقیقه می‌توانید هتل و اقامتگاه خود را انتخاب و آن را با قیمتی مناسب، رزرو کنید و ما اقامت شما را تضمین می‌کنیم. پس با خاطری آسوده سفر خود را آغاز نمایید.

چرا جاباما

 تجربه برنامه‌ریزی آنلاین سفر در کوتاه‌ترین زمان، به سادگی و با خیال راحت بخشی از آن چیزی است که ما برای شما به ارمغان آورده‌ایم.
ما همواره کوشش می‌کنیم تا شما حداقل هزینه را بپردازید و این تلاش ما در پیشنهادات قیمتی جاباما، شما را از مراجعه حضوری به آژانس ها و حتی جستجو در سایت های دیگر بی نیاز می‌کند.
جاباما تضمین می‌کند تا با تکمیل فرآیند خرید و دریافت نامه اقامت (واچر)، بتوانید به راحتی در هتل و یا اقامتگاه مورد نظر، پذیرش شده و از امکانات هتل بهره مند شوید و ما در همه حال پشتیبان مسافران خود هستیم.
جاباما دغدغه‌های شما را می‌شناسد و تمام کوشش خود را برای برطرف کردن انها به کار می‌گیرد و این همان چیزی است که به آن تجربه شایسته سفر گفته‌ایم.

تیم ما

جاباما با انگیزه تغییر استانداردهای رزرو آنلاین خدمات گردشگری - اقامتی در حد آنچه شایسته صنعت توریسم در کشور ایران است کار خود را آغاز کرده و در راستای بالابردن سطوح رضایت و اطمینان مشتریان گردشگری، همواره می‌کوشد هر آنچه شما بعنوان مسافر به آن نیاز دارید فراهم آورد.

جاباما و مشتریان

مهم‌ترین سرمایه جاباما، مشتریان آن هستند و ما خوب می‌دانیم که بقای جاباما وابسته به ارزشی است که برای آن ها خلق می‌کنیم؛ در همین راستا بخش امورمشتریان جاباما آماده پاسخگویی به نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما است.

جست و جوی هتل ها
جست و جوی هتل ها
مقایسه هتل ها
مقایسه هتل ها
اشتراک  تجربه اقامت هتل‌ها
اشتراک تجربه اقامت هتل‌ها
دریافت واچر آنلاین
دریافت واچر آنلاین
ارائه پیشنهاد شگفت انگیز
ارائه پیشنهاد شگفت انگیز
پرداخت آنلاین
پرداخت آنلاین