هتل‌هایی برای خوش‌گذرانی در کیش

هتل ترنج

سفر به کیش یعنی چند روزی به دور از زندگی روزمره در کنار دریا قدم زدن، شنا کردن، آفتاب گرفتن، پرسه زدن در مراکز خرید و حتی خرید کردن، رفتن به رستورن‌ها و غذا خوردن در فضای ساحلی و شنیدن موسیقی زنده است. برای بسیاری هم سفر به کیش پایانی ندارد و هر بار که به آن سفر می‌کنند حال و هوا و مکان جدیدی در آن کشف می‌کنند که همین باعث می‌شود این جزیره جنوبی کشورها بارها و بارها میزبان خانواده‌ها باشد.

به موازات اقبالی که مسافران به جزیره کیش نشان می‌دهند، صاحبان هتل‌ها هم برای جلب گردشگران با یکدیگر رقابت کرده و هتل‌های جدید با امکانات جدیدتر ساخته می‌شوند.

اما در این میان هتل‌های ساحلی از امتیازات ویژه‌ای برخوردارند. اگر می‌خواهید در سفر به کیش از هتل خارج نشوید، این سه پیشنهاد ما به شماست.

هتل ترنج

هتل ترنج

این روزها معروف‌ترین هتل کیش به علت موقعیت و قیمت و معماری هتل ترنج است. هتلی که ویژگی‌های منحصر به فردش در ایران آن را بر سر زبان‌ها انداخته است.

هتل ترنج کیش شاید رمانتیک‌ترین هتل در جزیره هم باشد و تنها هتلی است که اتاق‌هایش به شکل کلبه روی آب بنا شده است و کف آنها شیشه‌ای است.

در این هتل بهترین طلوع و غروب‌های خورشید را می‌توان دید.

همچنین امکاناتی که در این هتل قرار دارد آن را محیطی مناسب  برای آرامش و استراحت عمیق کرده است.

خدمات ویژه‌ای مانند ماساژ، سالن بدنسازی، بهره‌گیری از مربی یوگا، استخر و جکوزی ارایه می‌شود.

یکی از خدمات ویژه هتل ترنج وجود عکاسان حرفه‌ای است که از شما در مکان‌ها و مناظر خیره‌کننده عکس می‌اندازند و لحظه را ماندگار می‌کنند.

هتل مارینا پارک

هتل مارینا

چند هتل را در جزیره کیش می‌شناسید که  خودش پارک آبی داشته باشد و بهترین تفریحات و بازی‌های آبی در آن مهیا باشد. اسکی جت، غواصی، اسکی روی آب و .... تنها بخشی از تفریحات آبی این هتل است.

اگر راستش را بخواهید هتل مارینا یک هتل تمام و کمال است. این هتل۷۵۰ متر ساحل اختصاصی در سواحل کیش دارد که همین این امکان را فراهم می‌کند که مسافران ساعت‌های خلوت و اختصاصی برای خود داشته باشند.

هتل مارینا پارک علاوه بر داشتن پارک آبی اختصاصی، استخر، سونا، جکوزی، سالن اسپا و زمین تنیس هم دارد که در ساعت‌های مختلف شبانه‌روز پذیرای مهمانان خود است.

به غیر از رستوران هتل، یک فودکورت بزرگ نیز در محوطه هتل وجود دارد، همچنین فضای کافی‌شاپ هتل هر عصر و غروب یک فضای رمانتیک و آرام دارد که خاطره آن را در ذهن ثبت می‌کند.

هتل شایان

هتل شایان

هتل شایان با آن که از قدیمی‌های جزیره است، اما همچنان برای داشتن برخی امکانات با جدیدی‌ها رقابت می‌کند.

نزدیکی آن به ساحل و دریا، همچنین به اسکله‌ بزرگ تفریحی کیش امتیاز ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است.

این‌ها را اضافه کنید ببر این که ایستگاه دوچرخه‌سواری، کلوب ورزش‌های آبی و بولینگ مریم، از دیگر اماکن تفریحی کیش هستند که فاصله‌ کمی با هتل شایان دارند.

علاوه بر این هتل شایان به لحاظ مکانی نزدیک به مراکز خرید و سواحل معروف کیش است.

برای آن که لحظات خوشی را در هر ساعت از شبانه‌روز داشته باشید کافی‌شاپ‌های هتل و رستوران‌های مجموعه آماده خدمات‌رسانی هستند.

هتل شایان با امکانات خود و مراکز اطراف خود محیطی را برای مسافران خود مهیا می‌کند که دل‌نشین و خاطره‌انگیز هستند.