هتل‌های نزدیک به حرم

سفرهای زیارتی از معدود سفرهایی هستند که فصل نمی‌شناسند.هر چند سفر به مشهد برای زیارت امام رضا جایی که جان و دل آدم آرام بگیرد هم از این دست سفرهاست اما سفرهای دسته جمعی در فصل بهار و تابستان به این مقصد زیادتر می‌شوند وبه طبع پیدا کردن هتل خوب کمی سخت‌تر. در این پست هتل‌های نزدیک به حرم را با امکانات و قیمت‌های مختلف معرفی می‌کنیم تا انتخاب بهتر و اقامتی راحت‌تر داشته باشید.

هتل درویشی  مشهد

هتل مدینه‌الرضا

یکی دیگر از هتل‌های بسیار خوب در همسایگی حرم امام رضا که می‌تواند میزبان خوبی برای اقامت لاکچری شما در مشهد باشد، هتل 5 ستاره‌ی مدینه‌الرضاست. این هتل نزدیک‌ترین هتل 5 ستاره به بارگاه امام رضاست و از بدو ورود معماری سنتی هتل شما را شیفته‌ فضای آرام و دلنشین خود خواهد کرد. انواع اتاق‌های هتل مانند اتاق عروس، اتاق ویژه‌ افراد جانباز، آپارتمان و سوئیت این هتل را برای انواع سفرهای کاری، خانوادگی و ماه عسل مناسب کرده است. با اقامت درهتل مدینه‌الرضا می‌توانید انواع غذاهای لذیذ را در تنها رستوران گردان مشهد نوش جان کنید.

هتل مدینه الرضا

هتل الماس

هتل الماس یکی از هتل‌های 4 ستاره با کیفیتی است که در نزدیکی حرم قرار دارد. اگر می‌خواهید در طول اقامت‌تان در مشهد هر روز به زیارت بروید، هتل الماس گزینه‌ بسیار خوبی است. از هتل الماس تا حرم پیاده‌روی کوتاهی پیش دارید و تمام مسیر پر است از سوغاتی فروشی‌ها و می‌توانید در مسیر رفت‌وآمد به حرم به بازارهای اصلی سر بزنید و خیال‌تان را از خرید سوغاتی راحت کنید. رستوران‌های هتل الماس انواع غذاهای ایرانی و فرنگی سرو می‌کنند. سالن همایش‌ها و اجتماعات هتل الماس آن را گزینه خوبی برای برگزاری همایش‌ها و اقامت در سفرهای کاری کرده است.

هتل الماس مشهد

هتل سی‌نور

اگر هتل سی‌ نور را برای سفر زیارتی خود به مشهد انتخاب کرده‌اید، در واقع شما با پرداخت هزینه‌ هتل 4 ستاره در هتلی اقامت می‌کنید که امکانات آن با هتل 5 ستاره برابری می‌کند. در رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های مجلل و با کیفیت این هتل می‌توانید انواع نوشیدنی‌ها و غذاهای لذیذ را نوش جان کنید. با وجود مرکز تجاری بزرگ این هتل، برای خرید سوغاتی نیازی به بازارها و مراکز خرید بیرون از هتل ندارید مگر این‌که خرید‌ و گشت‌و گذار در مراکز خرید برای شما گزینه‌ای تفریحی باشد. هر چند با تنوع جاذبه‌های گردشگری مشهد به ندرت حوصله‌ی مسافران در این شهر سر می‌رود اما هتل سی نور انواع تفریح و سرگرمی‌ها را برای مهمانانش تدارک دیده است از مجموعه‌های آبی و سالن‌های ورزشی گرفته تا بیلیارد، گیم‌نت و سینمای 5 بعدی.

هتل سی نور

هتل کیان مشهد

اگر ترجیح شما سفرهای مقرون به صرفه است و در عین حال دوست دارید هتل‌تان به حرم نزدیک باشد، هتل سه ستاره کیان را در گزینه‌های خود داشته باشید. در این هتل فاصله شما تا حرم فقط یک پیاده‌روی 5 دقیقه‌ای است و اغلب سوغاتی فروشی‌های مشهد در این مسیر هستند. این هتل سه ستاره فولبرد است یعنی شما برای صبحانه، ناهار و شام هزینه‌ای جداگانه به هتل پرداخت نمی‌کنید.

هتل کیان مشهد

هتل ایران زمین

هتل ایران زمین یکی از هتل‌های نوساز و بسیار خوبی است که در نزدیکی حرم امام رضا قرار دارد. در مقایسه با قیمت آن، هتل امکانات بسیاری خوبی در اختیار مهمانان قرار می‌دهد و بسته به بودجه‌ای که دارید می‌توانید اتاق‌های مختلفی را برای اقامت انتخاب کنید. کسانی که در این هتل اقامت داشته‌اند از تمیز و مرتب بودن آن تعریف می‌کنند. در رستوران هتل می‌توانید غذاهای باکیفیت نوش جان کنید.

هتل ایران زمین