جاباما

از دریا تا دل جنگل و آسمان؛ امکانات تفریحی و اقامتی در نمک آبرود

نفس عمیق بکشید، به صدای پرندگان و پیچیدن نسیم بین درختان گوش دهید و از تماشای چشم‌اندازهای سرسبز و زیبا لذت ببرید. صحنه‌ای که توصیف شد، در نمک آبرود در انتظار شماست. نمک آبرود زیبا با طبیعتی عالی و آب و هوایی پاک و سالم هر سال از مهمانان زیادی پذیرایی می‌کند. اگر از آن دسته افرادی هستید که  برای تمام لحظات سفرتان برنامه‌ریزی می‌کنید، پیش از سفر درباره جاهای دیدنی نمک آبرود و تفریحات آن اطلاعات به دست بیاورید. ما در این نوشتار این دیدنی ها را به شما معرفی می‌کنیم.

در ضمن چند پیشنهاد خوب اقامتگاهی هم برایتان داریم تا اوقات دلپذیری را در این شهرک سپری کنید.


رزرو اقامتگاه و ویلا در نمک آبرود در جاباما


تفریحات نمک آبرود

تفریحات نمک آبرود

احتمالا در سفر به برخی از شهرهای کشور، به دنبال یافتن مکان های تفریحی و تفریحات آن منطقه بوده‌اید. طبیعی است که در شهرهای شمالی، کمتر به دنبال یافتن این تفریحات هستیم. زیرا همین که در خیابان ها و جاده های شمال گردش کنیم، خودش تفریحی جذاب و چشم‌نواز است. با این حال، اگر می‌خواهید تفریحات نمک آبرود را بشناسید، به ادامه این متن توجه کنید. اینجا لیست بهترین جاهای دیدنی نمک آبرود را یکجا می‌بینید.

ساحل نمک آبرود

تفریحات نمک آبرود ساحل نمک آبرود

شهرهای شمالی اگر هیچ تفرجگاه و تفریحی نداشته باشند، ساحل دارند. کسانی که عاشق دریا هستند، می‌توانند ساعت‌ها لب دریا بنشینند و دریا را تماشا کنند. قدم زدن در کنار ساحل و شنا کردن هم گزینه دیگری برای گذراندن زمان است. در شرایطی که ساحل دریا کمی به امکانات تفریحی مجهز باشد، دیگر نورِ علی نور است. ساحل نمک آبرود از آن دست ساحل هاست. در ساحل نمک آبرود، سرگرمی های فراوانی وجود دارد. اسب سواری، دوچرخه سواری، قایق سواری و برگزاری جنگ‌های شادی بخشی از برنامه‌های تفریحی در این ساحل است و همین باعث می‌شود این ساحل در لیست جاهای دیدنی نمک آبرود و کلا شمال کشور باشد.

رزرو ویلا و اقامتگاه در مازندران

جنگل نوردی

تفریحات نمک آبرود جنگل نمک آبرود

یکی دیگر از تفریحات دردسترس و ارزان قیمت در شهرهای شمالی گردش در جنگل است. نمک آبرود هم که جنگلی زیبا و بسیار سرسبز دارد. کافی است یک کفش خوب بپوشید و با کوله‌ای کوچک راهی جنگل شوید. البته سعی کنید در مناطقی گردش کنید که شناخته‌شده و امن هستند.

تله ‌کابین

تله کابین نمک آبرود تفریحات نمک آبرود

تله کابین نمک آبرود از معروف‌ترین جاهای دیدنی نمک‌آبرود است. شما با تله کابین می‌توانید به قله‌های پوشیده از جنگل نمک آبرود برسید و از آن بالا تمام زیبایی‌ها شهر را تماشا کنید. اما این تمام ماجرا نیست. شما هنگامی که در حال طی کردن مسیر تا قله هستید، می‌توانید از دیدن مناظر زیر پایتان هم لذت ببرید. جنگل، دریا و خانه‌هایی با سقف‌های رنگارنگ بخشی از این مناظر جذاب است.

پل معلق

پل معلق نمک آبرود تفریحات نمک آبرود

اگر سوار خط ۲ تله کابین می‌شوید، امکان یک تفریح هیجان‌انگیز دیگر هم برای شما فراهم است. در این قسمت، یک پل معلق وجود دارد. این پل که از چوب و طناب ساخته شده دو قسمت جنگل را به هم می‌رساند. قدم زدن روی این پل معلق هیجان فوق‌العاده‌ای را به شما منتقل می‌کند. اگر از آن دسته افرادی هستید که راه رفتن روی پل شما را نمی‌ترساند، از زیبایی‌های جنگل هم لذت خواهید برد.

رزرو ویلا و سوئیت ساحلی در مازندران

سورتمه سواری

سورتمه نمک آبرود تفریحات نمک آبرود

تفریحاتی که در نمک آبرود وجود دارد، به نحوی است که شما با استفاده از آنها در زیبایی‌های این منطقه هم غرق می‌شوید. سورتمه سواری هم از همین امکانات تفریحی است. سورتمه نمک آبرود مسیری به طول ۱۲۵۰ متر را طی می‌کند. بیشترین ارتفاع این سورتمه هم به ۹۰ متر می‌رسد. سرعت سورتمه در بیشترین سطح ۲۵ کیلومتر بر ساعت است. اما نکته جذاب این سورتمه عبور آن از مسیری جنگلی است. در این مسیر تماشای  زیبایی و هیجان را هم زمان تجربه خواهید کرد.

پیست دوچرخه ‌سواری

دوچرخه سواری نمک آبرود تفریحات نمک آبرود

پیست دوچرخه سواری از دیگر جاهای دیدنی نمک آبرود برای یک تفریح متفاوت است. شما در این پیست می‌توانید دوچرخه کرایه کنید و در پیست دور بزنید. دوچرخه سواری به خودی خود تفریحی فرح‌بخش و خوشایند است، حال تصور کنید که در فضایی سرسبز و پر از درخت می‌خواهید رکاب بزنید.

اگر اهل جنگل‌نوردی هستید، می‌توانید سری هم به جنگل لفور بزنید، یکی دیگر از جنگل های بکر و زیبای مازندران که در مطلبی در مجله جاباما در مورد آن گفته‌ایم.

زیپ لاین

تفریحات نمک آبرود زیپ لاین نمک آبرود

یکی دیگر از جاذبه‌ها و جاهای دیدنی نمک آبرود، زیپ لاین است. در این تفریح یک کابل ثابت بین دو نقطه کشیده شده است. به شما تجهیزات امنی می‌بندند و فاصله بین این دو نقطه را از ارتفاعی قابل توجه طی می‌کنید. اما ویژگی زیپ لاین نمک آبرود عبور از فضای جنگلی بین دو نقطه است.

کارتینگ

کارتینگ نمک آبرود تفریحات نمک آبرود

کارتینگ هم از دیگر تفریح هایی است که می‌توانید در نمک آبرود تجربه کنید. به نظر می‌رسد برای تجربه کارتینگ باید رانندگی بلد باشید. اما اگر بلد نیستید، اصلا نگرانی به خود راه ندهید. یک ویدیو کوتاه برای شما به نمایش درمی‌آید و رانندگی با ماشین‌ها را یاد خواهید گرفت. طول مدت کارتینگ نمک آبروده ۶ دقیقه است.

پینت بال

تفریحات نمک آبرود پینت بال نمک آبرود

حالا که جمع سرگرمی های هیجان انگیز جمع است، بد نیست نام پینت بال را هم در این بین ذکر کنیم. در پینت بال، شما به همراه هم‌تیمی‌هایتان باید گلوله‌های رنگ را به بازیکنان تیم مقابل شلیک کنید. این بازی بسیار شاد است. اگر فرصت داشتید تجربه پینت بال نمک آبرود را از دست ندهید.

اقامتگاه های نمک آبرود

اقامتگاه نمک آبرود

اگر تصمیم دارید به نمک آبرود بروید، حتما به فکر اقامت در این شهر باشید، مخصوصا اگر سفرتان در ایام تعطیلات است. در تعطیلات بیشتر اقامتگاه های نمک آبرود پر هستند و اگر از قبل جایی را رزرو نکنید، احتمالا به مشکل برمی‌خورید. در این متن چند نمونه از اقامتگاه ها و ویلاهای نمک آبرود را به شما معرفی می‌کنیم تا انتخاب درست و راحت‌تری داشته باشید و البته به جاهای دیدنی نمک آبرود هم نزدیک باشید.

اجاره ویلا در نوشهر

ویلا سه خوابه استخردار کریمی

اقامتگاه نمک آبرود

ویلا سه خوابه استخردار کریمی نمک آبرود یکی از بهترین اقامتگاه های این منطقه است. این ویلا برای ۴ تا ۶ نفر ظرفیت دارد. در اتاق ها تختخواب های دونفره برای مهمانان درنظر گرفته شده است. علاوه بر این وجود یک استخر تمیز و زیبا تفریحات نمک آبرود شما را تکمیل خواهد کرد. ویلای کریمی در منطقه ساحلی نمک آبرود واقع شده است. ویژگی این ویلا نزدیک بودنش به جاهای دیدنی نمک آبرود و تفریحات و فروشگاه‌های معتبر است.


ویلا چهارخوابه دوبلکس شقایق

اقامتگاه های نمک آبرود

اگر تعدادتان زیاد است بهتر است ویلایی بزرگتر رزرو کنید. ویلا چهارخوابه دوبلکس شقایق، این ویژگی را دارد. ۲ طبقه ساختمان و ۴ اتاق خواب این ویلا برای ۹ تا ۱۲ نفر جا دارد. در این ویلا امکاناتی نظیر مبلمان، میز ناهارخوری، تختخواب و آشپزخانه‌ای مجهز در دسترس است. یک حیاط بزرگ و سرسبز با آلاچیقی باصفا از دیگر فضاهای ویلای شقایق است.

اقامتگاه چالوس


ویلا تریپلکس چهار خوابه نرگس

اقامتگاه نمک آبرود

یکی دیگر از اقامتگاه های نمک آبرود ویلا تریپلکس چهار خوابه نرگس است. این ویلا که برای ۸ تا ۱۲ نفر ظرفیت دارد در منطقه جنگلی نمک آبرود واقع شده است. علاوه بر ۶ تخت دونفره و ۲ تخت تک نفره، ۵ دست رختخواب سنتی هم در این ویلا موجود است. رختخواب هایی که می‌توانند حال و هوای گذشته را برای شما تداعی کنند.


ویلا چهار خوابه درسا

اقامتگاه نمک آبرود

یکی از بزرگترین اقامتگاه های نمک آبرود ویلا چهارخوابه درسا است. این ویلا در زمینی به وسعت ۱۰۰۰ مترمربع ساخته شده است. ۸ تخت دونفره و ۵ رختخواب سنتی در این ویلا وجود دارد. با این حال ظرفیت ویلا ۸ نفر اعلام شده است. در این ویلا امکانات تفریحی و سرگرمی فراوان است. از جمله این تفریحات می‌توان به استخر روباز، جکوزی، فوتبال دستی، بیلیارد، میز پینگ پنگ و آلاچیق اشاره کرد.


ویلا سه خوابه جنگلی

ویلا سه خوابه جنگلی ایده‌آل کسانی است که دلشان می‌خواهد یک یا چند شب را در جنگل های نمک آبرود بگذرانند. این ویلا سه اتاق خواب دارد. در این اتاق خواب ها امکان اقامت برای ۱۲ نفر فراهم شده است. علاوه بر این در فضای باز ویلا امکانات بازی برای کودکان وجود دارد. ضمنا اگر هوس کباب کردید، یک باربیکیو در ویلا به این منظور گذاشته شده است. این ویلا به جنگل‌ها و جاهای دیدنی نمک آبرود دسترسی خوبی دارد.


ویلا سه خوابه دوبلکس فلاح

اقامتگاه نمک آبرود

اگر به دنبال ویلایی دوبلکس و سه خوابه هستید، ویلا فلاح مناسب حال شماست. این ویلا که با شیروانی‌اش ظاهری زیبا و متفاوت به خود گرفته در منطقه شهری نمک آبرود واقع شده است. فضای داخلی ویلا بسیار شیک و مجلل طراحی و تزئین شده است. این ویلای سه خوابه برای ۵ تا ۸ نفر ظرفیت دارد.


هم تفریح، هم اقامت

تفریحات نمک آبرود

تفریح و اقامت در نمک آبرود از مهم‌ترین موضوعاتی است که باید پیش از سفر به آن فکر کنید. برنامه ریزی برای لذت بردن از جاذبه‌ها و جاهای دیدنی نمک آبرود و رزرو اقامتگاه نمک آبرود حتما سفر شما را شیرین‌تر می‌کند. اطلاعات این نوشتار به کمک می‌کند تا هم اقامتگاه یا ویلا موردنظرتان را رزرو کنید و هم تفریحات نمک آبرود را بشناسید. برخی از اقامتگاه ها به حدی کامل‌اند که خودشان می‌توانند محل مناسبی برای تفریح شما باشند. مثل ویلاهای جنگلی یا ویلاهای استخردار.

زهرا علی‌دوست

من زهرا علی دوست هستم، فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته مترجمی زبان فرانسه. به‌طورکلی به زبان، زبان‌شناسی، ادبیات و شعر ارادت خاصی دارم! با کار کردن در جاباما حالم خوب است؛ مخصوصاً با نوشتن برای جاباما. سفر، موسیقی، مطالعه و فیلم دیدن را هم دوست دارم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن