رزرو آنی و قطعی جاباما
مورد علاقه‌ها
تصویر کاربر
ورود یا ثبت‌نام

اجاره ویلا و سوئیت ساحلی

۶۱۰ اقامتگاه
اقامتگاه‌های آنی و قطعی

اقامتگاه‌های ۱ تا ۱۲ از ۶۱۰ اقامتگاه
پیدا شده

راهنمای اجاره ویلا لب دریا از سایت جاباما

برای رزرو اقامتگاه در شمال، یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین گزینه‌ها، اجاره ویلای ساحلی است؛ چراکه علاوه بر ویو و منظره فوق‌العاده رو به دریا می‌توانید به صدای امواج گوش دهید و آرامش بگیرید. همچنین فرصت آب‌تنی در ساحل را به جهت نزدیکی ویلا داشته باشید. به همین دلیل اجاره ویلا لب دریا امکان اقامت فراموش‌نشدنی را برای شما رقم می‌زند. سایت جاباما با امکان رزرو و اجاره ویلا لب دریا در شهرهای مختلف با امکانات متفاوت، امکان مقایسه انواع ویلاها را به شما می‌دهد. با جستجو در سایت جاباما می‌توانید انواع ویلاهای ساحلی را به همراه عکس مشاهده و با بررسی قیمت در تاریخ مورد نظر آن را رزرو کنید.

ویلا شمال را با قیمت مناسب از جاباما رزرو کنید.

قیمت اجاره ویلا لب دریا

ویلای لب آب در شمال با قیمت‌های مختلفی قابل اجاره کردن است. ویلای لب دریای شمال در هر شهر امکانات مختلفی دارد. همچنین فاصله و منظره آن‌ها از دریا هم در قیمت آن‌ها تاثیرگذار است. بعضی از ویلاهای ساحلی بسیار لوکس طراحی شده‌اند و دارای استخر و سونا، سالن ورزشی و امکانات رفاهی کامل هستند. این نوع ویلای لب دریای شمال با هزینه بیشتری نسبت به ویلاهای ساده تر قابل اجاره کردن است. اگر امکانات ویلا برای شما ملاک نیز می‌توانید ویلاهای ساحلی لب آب با امکانات کمترتر را اجاره کنید.

اجاره ویلا استخردار
اجاره ویلاهای لاکچری

اجاره ویلا لب دریا با ساحل اختصاصی

یکی از جذابیت‌های اجاره ویلا لب دریا، داشتن ساحل اختصاصی است. به صورتی که اطراف ویلا بدون مشرف بوده و می‌توانید از ساحل اختصاصی لذت ببرید. اجاره ویلای لب ساحل اختصاصی مکان شنا کردن و آبتنی در دریا را بدون هیچ مشکلی به شما می‌دهد. همچنین می‌توانید از ویو ساحل لذت برده و اقامت خاطره انگیزی را برای خود رقم بزنید. از جمله جذاب‌ترین شهرها برای اقامت ویلای لب دریا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اجاره ویلا نمک آبرود لب دریا

نمک آبرود یکی از قشنگ ترین شهرهای شمالی است که به دلیل امکانات رفاهی مناسب، مسافران زیادی دارد. برای اجاره ویلا در نمک آبرود لب دریا، جاباما گزینه‌های زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این ویلاها با فاصله‌های مختلف از دریا قرار گرفته‌اند و سازه و امکانات آن‌ها از یکدیگر متفاوت است.

اجاره ویلا در نمک آبرود

اجاره ویلا رامسر لب دریا

یکی از اولین گزینه‌ها برای سفر به شمال، حتما رامسر است. با اجاره ویلا لب دریا رامسر می‌توانید یک سفر جذاب و به یاد ماندنی داشته باشید. در سایت جاباما پلاژ لب دریا رامسر با امکانات مختلف و هزینه‌های متفاوت وجود دارد که شما می‌توانید عکس‌های آن‌ها را در سایت ببینید و در تاریخ مورد نظر خود آن را رزرو کنید.

اجاره ویلا در رامسر

اجاره ویلا نوشهر لب دریا

قبل از سفر به نوشهر، حتما به اقامت خود فکر خواهید کرد. اجاره ویلا یکی از جذاب‌ترین گزینه‌ها برای سفر یک یا چند روزه به شمال است. برای اجاره ویلا نوشهر لب دریا و لذت یک اقامت بی‌نظیر می‌توانید ویلاهای مختلف را در سایت جاباما بررسی کنید و گزینه مورد نظر خود را با توجه به قیمت و امکانات مناسب انتخاب کنید.

اجاره ویلا در نوشهر

اجاره ویلا لب دریا نور

نور از جمله شهرهای ساحلی و بسیار زیبایی شمال ایران است که برای اقامت در این شهر نباید لذت ویلای لب دریا را از دست بدهید. برای اجاره ویلا لب دریا نور قطعا ویلاهای مختلفی پیش روی شماست که هزینه‌های متفاوتی هم دارند. برای مقایسه و پیدا کردن گزینه مورد نظر خود، می توانید در سایت جاباما ویلاهای مختلف را با عکس و امکانات و فاصله از دریا در شهر نور مقایسه کرده و ویلای مورد نظر خود را در تاریخ سفر رزرو کنید.

اجاره ویلا در نور

اجاره ویلا لب دریا گیلان

در سفر به گیلان، پایتخت غذاهای خوشمزه، با یک اقامت دلچسب در ویلای لب دریا می‌توانید لذت سفر خود را چند برابر کنید. برای اجاره ویلا لب دریا گیلان، تعداد زیادی از ویلاها را پیش روی خود خواهید داشت که فقط در صورت مقایسه می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. جاباما لیست ویلاهای ساحلی را همراه عکس و امکانات هر ویلا در اختیار شما قرار داده است که با ورود تاریخ سفر می‌توانید به سادگی برای اجاره ویلا لب دریا رشت اقدام کنید.

اجاره ویلا در گیلان
بوم گردی گیلان

اجاره ویلا چالوس لب دریا

چالوس به جهت نزدیکی به تهران یکی از پرطرفدارترین شهرهای شمالی برای سفر است. این شهر به دلیل فاصله کم از دریا دارای ویلاهای لب دریای زیادی است. با سفر به این شهر می‌توانید ویلای مورد نظر خود را از سایت جاباما به سادگی رزرو کنید و از اقامت در این شهر لذت ببرید.

اجاره ویلا در چالوس با قیمت مناسب

اجاره ویلا در ساری لب دریا

ساری به دلیل مرکزیت خود، در همه وقت سال مسافران زیادی دارد. در صورتی که قصد سفر به این شهر را دارید، اقامت در ویلا می‌تواند یکی از جذاب‌ترین گزینه‌های ممکن باشد. برای اجاره ویلا در ساری لب دریا می‌توانید ویلاهای مختلف را با امکانات و فاصله متفاوت از دریا با هم مقایسه کنید و نسبت به قیمت ویلای مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اجاره ویلا ساری

اجاره ویلا لب دریا انزلی

تالاب انزلی و این شهر زیبا شاید شما را وسوسه کند که به این شهر سفر کنید. در صورت رفتن به انزلی حتما برای اقامت خود بهترین گزینه موجود را انتخاب کنید. ویلای لب دریا از جذاب‌ترین گزینه‌ها برای اقامت در شهرهای شمالی کشور است، برای اجاره ویلا لب دریا می‌توانید از طریق سایت جاباما، ویلای مناسب با بودجه و امکانات مورد نظر خود را به سادگی انتخاب کنید.

اجاره ویلا در بندر انزلی

سوئیت لب دریا

یکی از گزینه‌های به‌صرفه و در عین حال لذت‌بخش برای سفر به شمال، اجاره سوئیت لب دریا است. با اجاره سوئیت چسبیده به دریا می‌توانید از صدای امواج لذت ببرید و به دلیل نزدیکی به دریا هر زمان که بخواهید لب آب رفته و از آب تنی یا نشستن لب ساحل لذت ببرید. اجاره سوئیت لب ساحل با توجه به امکانات سوئیت و همچنین زمان رزرو شما هزینه متفاوتی خواهد داشت. از جمله پرطرفدارترین شهرها برای اقامت، محمودآباد و بابلسر است که می‌توانید سوئیت لب دریا را در این شهرها به سادگی پیدا کنید.

اجاره سوئیت لب دریا محمودآباد

سوئیت لب دریا، یکی از جذاب‌ترین اقامتگاه‌ها برای سفر به شمال است. برای اجاره سوئیت لب دریا محمود آباد در سایت جاباما می‌توانید گزینه‌های مختلف را با هم مقایسه کنید و نسبت به قیمت و با امکانات مورد نظر خود سوئیت را اجاره کنید. در انتخاب سوئیت به فاصله از دریا هم حتما توجه داشته باشید.

اجاره ویلا در محمود آباد

اجاره سوئیت لب دریا بابلسر

با سفر به بابلسر به دریا بسیار نزدیک خواهید بود. به همین دلیل یکی از گزینه‌های مناسب برای اقامت انتخاب سوئیت لب دریا است که می‌تواند اقامت جذابی را برای شما رقم بزند. جهت اجاره سوئیت لب دریا بابلسر ساده‌ترین روش برای شما، جستجو در سایت جاباما است که امکان مقایسه ویلاهای مختلف را به شما می‌دهد تا گزینه مناسب را با توجه به بودجه و امکانات مورد نظر خود انتخاب کنید.

اجاره ویلا در بابلسر

اجاره ویلای ساحلی

یکی از بهترین گزینه‌ها برای اقامت در شمال، اجاره ویلای ساحلی است. در تمامی شهرهای شمالی می‌توانید انواع ویلاهای ساحلی را در فاصله‌های مختلف از دریا و امکانات متفاوتی پیدا کنید. برای اجاره ویلای ساحلی می‌توانید در سایت جاباما عکس و امکانات ویلای مورد نظر خود را مشاهده کنید و با مقایسه ویلاهای مختلف با هم، گزینه مورد نظر خود را در تاریخ سفر خود رزرو کنید.

اجاره کلبه جنگلی از سایت جاباما

سوالات متداول اجاره ویلا لب دریا