اپلیکیشن جاباما

جاباما شناخته‌شده‌ترین و جامع‌ترین اپلیکیشن رزرو ویلا، اقامتگاه و هتل در ایران است. با دانلود اپلیکیشن جاباما، دیگر دغدغه‌ای موقع سفر برای پیدا کردن محل اقامت نخواهید داشت. حتی در مسیر سفر به سمت مقصد می‌توانید با گوشی موبایل خود و از طریق اپلیکیشن جاباما، ویلا، اقامتگاه یا هتل موردنظرتان را رزرو کنید. همین حالا این اپلیکیشن را نصب کنید و به خانواده سیصد هزار نفری میهمان‌های جاباما بپیوندید.

mobile

بزرگ‌ترین سامانه رزرو اقامتگاه در ایران

جاباما بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین سامانه رزرو ویلا و اقامتگاه در ایران است. این شرکت با هدف متحول کردن صنعت گردشگری غیرهتلی و همچنین توانمندسازی جوامع محلی تأسیس شد. جاباما قصد دارد بستری را فراهم کند تا مردم ایران با هر سطحی از درآمد بتوانند لذت یک اقامت به‌یادماندنی را تجربه کنند.

walkthrough 1
walkthrough 2

لذت‌بخش‌ترین تجربه اقامت در ایران

در جاباما همه فعالیت‌ها در جهت بهتر کردن تجربه میهمان‌ها و میزبان‌ها انجام می‌شود. جاباما متعهد است که همیشه بهترین تجربه اقامت را به میهمان‌ها ارائه دهد. این موضوع، هدف تک‌تک اعضای خانواده جاباما محسوب می‌شود. همین تجربه کاری لذت‌بخش، بزرگ‌ترین مزیت جاباما در مقایسه با رقبای آن محسوب می‌شود.

اعتماد دوطرفه بین میزبان و میهمان

تجربه یک اقامت شگفت‌انگیز فقط با ایجاد اطمینان کامل بین میهمان و میزبان امکان‌پذیر است. جاباما با بهره‌مندی از بستری امن با جدیدترین فناوری روز و پشتیبانی ۲۴ ساعته، توانسته است که این حس اعتماد دوطرفه را به وجود آورد؛ دستاوردی که به اقامتی لذت‌بخش برای میهمان‌ها و آرامش خاطر برای میزبان‌ها منجر می‌شود.

walkthrough 3
walkthrough 4

همراهی تا رسیدن به مقصد

خانواده جاباما، مجموعه‌ای تشکیل شده از افراد متخصص و کاربلد است که دورهم جمع شده‌اند تا میهمان‌ها را از زمان انتخاب مقصد و اقامتگاه تا پایان سفر همراهی کنند. میهمان‌ها و میزبان‌ها مهم‌ترین سرمایه جاباما محسوب می‌شوند و کارشناسان جاباما به صورت ۲۴ ساعته برای ارائه خدمات به آن‌ها آماده‌اند.

فقط در چند دقیقه اقامتگاه یا هتل
مورد نظرتان را رزرو کنید!

1

اپلکیشن جاباما را دانلود کنید.

اپلیکیشن جاباما کاملا رایگان است و حجم کمی دارد؛ در ضمن، این اپلیکیشن برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS منتشر شده است.

2

شهر مقصد را در تاریخ سفرتان جستجو کنید.

کافی است در نوار جستجوی اپلیکیشن جاباما، شهر مقصد و تاریخ سفرتان را مشخص کنید تا همه ویلاها، اقامتگاه‌ها و هتل‌های این شهر به شما نشان داده شوند.

3

درخواست رزرو را برای گزینه مورد نظرتان ارسال کنید.

پس از اینکه ویلا، اقامتگاه یا هتل موردنظرتان را انتخاب کردید و تصاویر و اطلاعات آن را مطالعه کردید، کافی است که گزینه «ارسال درخواست رزرو» را انتخاب کنید تا درخواست شما برای میزبان ارسال شود.

4

اطلاعات میهمان را وارد و مبلغ رسید را پرداخت کنید.

در مرحله بعد، مشخصات مسافر یا مسافران (بسته به نوع اقامتگاه یا هتل و تعداد اتاق‌ها) را وارد و در نهایت مبلغ رسید را پرداخت کنید تا رزرو شما نهایی شود.

5

بقیه کارها را به جاباما بسپارید!

به همین سادگی فرایند رزرو تمام شد! بقیه کارها را به جاباما بسپارید. ما همه کاغذبازی‌ها را با میزبان انجام می‌دهیم تا وقتی به مقصد رسیدید، همه چیز برای اقامت شما آماده باشد.

circle circle mobile

در همه جای ایران، اقامتگاه یا هتل
موردنظرتان را با کم‌ترین قیمت رزرو کنید!

mobile
circle circle mobile

سوالات متداول

تیم پشتیبانی جاباما هر ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخ‌گویی به همه سوالاتتان است. چند نمونه از مهم‌ترین پرسش‌های کاربران در رابطه با اپلیکیشن جاباما به شرح زیر است:

چطور می‌توانم اپلیکیشن جاباما را دانلود کنم؟

اپلیکیشن جاباما را می‌توانید برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS ار طریق لینک‌های دانلود قرار داده شده در همین صفحه، دانلود و نصب کنید.

آیا برای استفاده از اپلیکیشن جاباما نیاز به پرداخت هزینه جداگانه است؟

آیا مبلغ قابل پرداخت در اپلیکیشن، کل هزینه‌ای است که باید برای رزرو پرداخت شود؟

چگونه می‌توان شماره تماس میزبان و آدرس اقامتگاه یا هتل را دریافت کرد؟