رزرو آنی و قطعی جاباما
مورد علاقه‌ها
تصویر کاربر
ورود یا ثبت‌نام

اجاره ویلا در ماسال، سوئیت و انواع اقامتگاه

۱۶۶ اقامتگاه
اقامتگاه‌های آنی و قطعی

اقامتگاه‌های ۱ تا ۱۲ از ۱۶۶ اقامتگاه
پیدا شده

راهنمای اجاره ویلا در ماسال

ماسال یکی از مقاصد پرمسافر سال‌های اخیر است و رزرو ویلا در ماسال بسیار رایج شده‌است. با اجاره ویلا در ماسال می‌توان از آب‌وهوای خنک و مناظر طبیعی فوق‌العاده‌اش، بهره برد. برای اقامت در ماسال یکی از بهترین گزینه‌ها اجاره ویلاهای متنوع است. اما برای رزرو ویلا در ماسال اگر این منطقه را نشناسید، ممکن است گزینه مناسبی پیدا نکنید. بهترین راه برای اجاره ویلا در ماسال مراجعه به سایت‌های معتبری مثل جاباماست. شما با جستجوی رزرو ویلا و کلمه ماسال، می‌توانید ویلاهای موجود، امکاناتشان و نظرات کاربران را بخوانید و هم‌چنین از تخفیف‌های رزرو ویلا در ماسال استفاده کنید.

اجاره بوم گردی از سایت جاباما

ماسال کجاست؟

ماسال شهری سرسبز در قسمت شمال غربی رشت در استان گیلان است که به دلیل سرسبزی و دست‌نخورده بودن طبیعت آن، آب‌وهوای دلپذیر، آبشارهای بلند و جنگل‌های غرق در مه، مقصد بسیاری از افرادی است که از آلودگی و شلوغی شهر گریزانند. طیف سبزی که مراتع پست و بلند ماسال را می‌پوشاند، این منطقه را به کارت پستال‌های رنگی شبیه کرده است و اقامت در ماسال واقعا شبیه به زندگی در رویاست. مسافت تهران تا ماسال حدود ۵ ساعت است و شما برای رسیدن به آن باید از جاده قزوین به سمت رشت رفته و خود را به ماسال برسانید.

جاهای دیدنی ماسال

ییلاق اولسبلنگا ماسال

یکی از زیباترین جاهای دیدنی ماسال ییلاق اولسبلنگاست که در شمال غرب ماسال قرار دارد. اولسبلنگا در زبان محلی به معنای محل روییدن درخت ممرز است که تا ۲۵ متر ارتفاع می‌یابد. کلبه‌های این منطقه همگی از چوب ساخته شده‌اند و شما می‌توانید برای چند روز در کلبه‌های محلی در ارتفاع هزار و پانصد متری از سطح دریا زندگی کنید و از تماشای گاوها میان مه و جنگل لذت ببرید. برای رسیدن به ییلاق اولسبلنگا باید از ماسال ۲۷ کیلومتر به سمت غرب حرکت کنید.

ییلاق تلارگاه ماسال

یکی دیگر از زیباترین جاهای دیدنی در ماسال ییلاق سرسبز و مه‌آلود تلارگاه است که مناظر شگفت‌انگیز آن می‌تواند شما را از خود بی‌خود کند. البته نباید از این ییلاقات و جاهای دیدنی در ماسال و شاندرمن توقع امکانات شهری هم‌چون اینترنت و برق در تمام ساعات شبانه روز داشته باشید، در این منطقه شگفتی‌های طبیعی می‌توانند بسیار بیشتر از امکانات رفاهی شهری شما را سر حال بیاورند.

ییلاق سوئه‌چاله ماسال

یکی دیگر از ییلاقات ماسال که در فضایی دره مانند قرار گرفته است، ییلاق سوئه‌چاله است. سوئه‌چاله نیز از جاهای دیدنی ماسال است که نمی‌توانید به خصوص در غروب از تماشای منظره‌های فوق العاده‌ای که شما را به دیدن آن‌ها مهمان می‌کند چشم بردارید. خانه های اندک این منطقه با سقف‌های رنگارنگ منظره‌ای تماشایی دارد. ییلاق سوئه‌چاله در بیست و پنج کیلومتری ماسال قرار گرفته است. سوئه‌چاله نیز در زبان محلی به معنای محل روییدن نوعی گیاه است.

ییلاق اسپی دشت ماسال

یکی از شگفتی‌های گیلان و از معروف‌ترین جاهای دیدنی ماسال ییلاق اسپی دشت است. این ییلاق زیست‌گاه اسب‌هاست و دویدن آن‌ها در مراتع سبز ییلاق اسپی دشت آدم را جادو می‌کند. در ییلاق اسپی دشت ممکن است به وفور برای شما اتفاق بیفتد که تعدادی ابر مثل یک موج به سمت شما بیایند و شما برای مدتی در ابر گم شوید، به این پدید اقیانوس ابر می‌گویند، چیزی که در سفر به ییلاقات ماسال بارها برای شما اتفاق خواهد افتاد.

ییلاق واشیار ماسال

از دیگر جاهای دیدنی ماسال و شاندرمن، ییلاق واشیار ماسال است که با سایر ییلاقاتی که معرفی کرده‌ایم اندکی تفاوت دارد. این ییلاق که درواقع در بخش شاندرمن قرار می‌گیرد کوهستانی است و آبشار معروفی دارد. آبشار واشیار ارتفاعی ۱۵ کیلومتری دارد و مسیر رسیدن به آن کمی سخت و دشوار است. اگر حرفه‌ای نیستید باید سعی کنید از افراد حرفه‌ای برای همراهی در مسیر رسیدن به آبشار واشیار کمک بگیرید.

ییلاق شنبه‌راه ماسال

ییلاق شنبه‌راه از دیگر جاهای دیدنی ماسال است. این منطقه روستایی با کلبه‌های چوبی و مردم بومی که با دامپروری روزگار می‌گذرانند، در کنار کوه ماسال قرار گرفته است. چند روز زندگی روستایی در این منطقه بکر و حیرت‌آور می‌تواند حال و روز شما را به کلی تغییر دهد.

رودخانه خالکایی ماسال

در ماسال تنها جنگل‌ها و فضاهای مه‌آلود نیستند که دلبری می‌کنند، جاهای دیدنی ماسال محدود به این‌ها نیست. رودخانه‌ها و آبشارها نیز در این منطقه حسابی حال آدم را جا می‌آورند. یکی از جاهای دیدنی ماسال و شاندرمن رودخانه خالکایی است که از دامنه‌های کوه شاه‌معلم سرچشمه می‌گیرد و به تالاب انزلی می‌ریزد، این رودخانه در میان راهش از بین ییلاقات ماسال و شاندرمن می‌گذرد و شما می‌توانید از پیاده‌روی در مسیر این رودخانه لدت ببرید.

آب و هوای ماسال

منطقه ییلاقی ماسال آب‌وهوای سردی دارد و حتی در فصل تابستان هم خنک است. البته میانگین دمای هوا در آخر بهار و در فصل تابستان به طور کلی ۱۸ درجه سانتی‌گراد است، اما گاهی سرمای زمستان تا اوایل بهار ادامه پیدا می‌کند و برف‌های سنگین، خود را به دامن بهار می‌ریزند و ممکن است شما در فروردین ماه در ییلاقات ماسال درگیر برف‌های شدید شوید. در فصل زمستان ییلاقات ماسال تقریبا غیرقابل سکونت می‌شوند، در زمستان‌ها حتی بومی‌های این منطقه نیز از شدت سرما به ییلاقات ماسال و شاندرمن نمی‌روند.

بهترین زمان برای سفر به ماسال

با توجه به سرمای هوا در نیمه دوم سال در ماسال، بهترین زمان برای سفر به ماسال و لذت بردن از طبیعت دل‌انگیز ییلاقات ماسال و شاندرمن، از اواسط بهار تا اواخر تابستان است. البته در سفر به ماسال و ییلاقاتش سعی کنید حتی در تابستان هم یک ژاکت همراه خود ببرید.

قیمت اجاره ویلا در ماسال

قیمت اجاره ویلا در ماسال به نوع ویلایی که اجاره می‌کنید بستگی دارد. هرچقدر امکانات ویلای شما از جمله امکانات بهداشتی، نوساز بودن، متراژ و اتاق‌های بیشتر، امکانات رفاهی و تفریحی آن، استخر، حیاط و ... بیشتر باشد، قیمت اجاره ویلا در ماسال برای شما بیشتر خواهد شد. طیف قیمت اجاره ویلا در ماسال بسیار گسترده است یعنی از ۷۷ هزار تومان برای هر شب شروع می‌شود و تا پنج میلیون و هفتصد هزار تومان ادامه می‌یابد. اما به طور میانگین قیمت رزرو ویلا ماسال در سال ۱۴۰۰ با ظرفیت ۶ نفر در هر شب حدود پانصد هزار تومان است.

اجاره ویلا در ماسال کنار رودخانه

هرچند هر نقطه از ماسال شما را با شگفتی‌هایی روبه‌رو می‌کند که فکرش را هم نمی‌کردید، اما برای اجاره ویلا در ماسال بسیاری ترجیح می‌دهند به سراغ اجاره ویلا در ماسال کنار رودخانه بروند. برای اجاره ویلا در ماسال کنار رودخانه گزینه‌های متنوعی هست. برای اطلاع از امکانات و شرایط و قیمت اجاره ویلا در ماسال کنار رودخانه به سایت‌های معتبر در این زمینه مراجعه کنید. جاباما یکی از معتبرترین سایت‌ها برای اجاره محل مناسب اقامت برای شماست که گزینه‌های متفاوتی با قیمت‌ها و امکانات گوناگون را برای اجاره ویلا در ماسال کنار رودخانه در اختیار شما قرار می‌دهد.

اجاره ویلا استخردار در ماسال

ویلاهای استخردار در ماسال اغلب سرپوشیده هستند و برخی از آن‌ها با آب گرم پر می‌شوند. اگر به دنبال اجاره ویلا استخردار در ماسال هستید، می‌توانید ویلاهای متفاوتی را از نظر سطح کیفی و امکانات و از نظر قیمتی پیدا کنید. برای اجاره ویلا استخردار در ماسال بهترین راه بررسی ویلاها و اقامتگاه‌های موجود در ماسال، از طریق سایت‌های معتبری مثل جاباماست. شما می‌توانید با مراجعه به سایت جاباما ویلای مناسب و مورد نظر خود را انتخاب کرده و از نطرات کاربران هم درباره آن مطلع شوید و سپس با اطمینان اقدام به رزرو اجاره ویلا استخردار در ماسال کنید.

اجاره ویلا جنگلی در ماسال

اجاره ویلا جنگلی در ماسال نسبت به ویلاهای استخردار هزینه کمتری برای شما خواهد داشت. این ویلاها که اغلب با تأثیر از معماری بومی منطقه و استفاده از چوب در ساخت بنا طراحی شده‌اند، می‌توانند در دل این ییلاقات جنگلی خاطره‌ای خوش برایتان بسازند. معمولا در نیمه اول سال ۱۴۰۰ قیمت اجاره ویلا جنگلی در ماسال با امکانات نسبی و معقول و با ظرفیت حداکثر ۶ نفر، به طور میانگین ششصد هزار تومان است. برای مشاهده قیمت اجاره ویلا جنگلی در ماسال به سایت جاباما مراجعه کرده و پیش از رزرو ویلای مورد نظرتان، حتما از نظرات کاربران بهره‌مند شوید.


ویلاهای ماسال در چه سطحی هستند و چه امکاناتی دارند؟

ویلاهای ماسال از نظر سطح کیفی و داشتن امکانات متفاوتند و شما می‌توانید با هر بودجه و مطابق با هر نیازی ویلای مورد نظر خود را در ماسال پیدا کنید. این ویلاها دارای امکاناتی چون سرویس خواب، ظرفیت‌های متفاوت، چشم‌انداز زیبا، سرویس‌های بهداشتی و حمام، وسایل آشپزی، پارکینگ، نزدیکی به مراکز خرید و مناطق دیدنی ماسال هستند. شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌های معتبری مثل جاباما پیش از رزرو، از انواع ویلاها و امکانات و ظرفیت آن‌ها مطلع شوید و با اطمینان ویلای مورد نظرتان را رزرو کنید.

سوالات متداول اجاره ویلا در ماسال