اپلیکیشن میزبان جاباما

ساده‌ترین، امن‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه ارتباط با مسافران و گردشگران را با دانلود اپلیکیشن میزبان جاباما تجربه کنید. حالا می‌توانید به‌راحتی و با گوشی موبایلتان، اقامتگاه خود را ثبت و تقویم آن را مدیریت کنید.

phone-mockup
img-walkthrough-1

اقامتگاه خود را کاملا رایگان ثبت کنید

ثبت اقامتگاه در اپلیکیشن میزبان جاباما کاملا رایگان است. فقط با وارد کردن شماره همراه و اطلاعات اولیه خود، ‌می‌توانید در اپلیکیشن عضو شده و در چند ثانیه، اقامتگاه خود را ثبت کنید. پس از آن، مدیریت کامل موجودی، قیمت و قوانین اقامتگاه‌های خود را در اختیار خواهید داشت.

بیشترین کسب درآمد را با جاباما تجربه کنید

مهم نیست که یک اقامتگاه کوچک داشته باشید یا یک ویلای دوبلکس؛ اپلیکیشن میزبان جاباما به شما کمک می‌کند تا بتوانید بیشترین درآمد را از آن به‌دست آورید. با ثبت اقامتگاه خود در این اپلیکیشن، آن را پیش روی هزاران میهمان و گردشگر قرار می‌دهید. جاباما بیشترین سود و سریع‌ترین زمان پرداخت را هم در اختیارتان قرار می‌دهد.

img-walkthrough-2
img-walkthrough-3

به ساده‌ترین شکل ممکن قیمت‌گذاری کنید

تقویم را نگاه کنید، موجودی اقامتگاه خود را مشخص و هر قیمتی را که می‌خواهید برای آن تعیین کنید. مدیریت قیمت‌گذاری در اپلیکیشن میزبان جاباما به همین سادگی انجام می‌شود؛ در ضمن اگر هم تمایل داشته باشید، می‌توانید برای اقامتگاه، ویلا یا حتی هتل خود، تخفیف وارد کنید.

statistics-3
+۶٬۰۰۰

میزبان فعال اقامتگاه در جاباما

statistics-2
+۴٬۸۰۰٬۰۰۰

تومان درآمد متوسط ماهانه

statistics-1
+۶٬۵۰۰

اقامتگاه فعال در جاباما

آسان‌ترین روش کسب درآمد با دانلود اپلیکیشن میزبان جاباما

اپلیکیشن را دانلود کنید

مهم نیست که گوشی اندرویدی دارید یا آیفون؛ اپلیکیشن میزبان جاباما را می‌توانید برای همه گوشی‌ها دانلود کنید.

در اپلیکیشن ثبت‌نام کنید

ثبت نام در اپلیکیشن میزبان جاباما کاملا رایگان است. کافی است شماره موبایل و مشخصات خود را وارد کنید.

اقامتگاه خود را ثبت کنید

ثبت اقامتگاه هم کاملا رایگان است؛ فقط باید موقعیت جغرافیایی، مشخصات، امکانات و تصاویر آن را وارد اپلیکیشن کنید.

شروع کسب درآمد کنید

... و تمام! بقیه کارها را به جاباما بسپارید. در این مرحله بهتر است به فکر استقبال از میهمان‌های جدید خود باشید.

میزبان‌های دیگر درباره جاباما چه می‌گویند؟

بیش از پنج هزار میزبان از جاباما استفاده می‌کنند؛ میزبان‌هایی که این فرایند ساده، امن و پردرآمد را تجربه کرده و حالا آماده‌اند که تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. ما ادعا می‌کنیم که ساده‌ترین، امن‌ترین و پردرآمدترین راه اجاره دادن اقامتگاه شما را در اختیارتان قرار می‌دهیم. صحت این ادعا را می‌توانید از زبان میزبان‌های جاباما بشنوید.

۱۲۰۰۰+

تماس موفق به پشتیبانی

۷۰+

نیرو پاسخگو پشتیبانی جاباما

avatar

«در دو سال گذشته با شرکت‌ها و وب‌سایت‌های زیادی کار کرده‌ام که همه آن‌ها کم‌وبیش شبیه به هم بودند، ولی جاباما با داشتن نیروهای حرفه‌ای و صبور که روی کارشان تسلط دارند، با بقیه متفاوت است.»

محمد آزاد اصفهانی
avatar

«چند ماهی است که با جاباما کار می‌کنم و به خاطر میهمان‌های دائمی و نحوه تسویه حساب، بسیار از این وب‌سایت راضی هستم. اگر بخواهم به جاباما نمره‌ای بدهم، نمره ۱۰ از ۱۰ را انتخاب می‌کنم.»

مریم حسن‌پور
avatar

«خیلی خوشحالم که میزبان جاباما هستم؛ به‌راحتی می‌توانم قیمت‌ها را تنظیم و پر یا خالی بودن روزها را مدیریت کنم. جاباما به خاطر احترام به میزبان، پرداخت سریع و کمیسیون کم، از وب‌سایت‌های دیگر بهتر است.»

مرضیه جعفری
avatar

«به‌عنوان یک میزبان، جاباما همراه همیشگی من است و هر روز بیشتر تلاش می‌کنم که این همراه را از دست ندهم. وقتی از جاباما با من تماس می‌گیرند، احساس می‌کنم که یکی از اعضای خانواده‌ام تماس گرفته است.»

زهرا موجودی
avatar

«تجربه شخصی من در این مدت کاملا رضایت‌بخش بوده است. به نظر من همگی باید کمک کنیم تا هر روز شاهد بهبود مستمر در جاباما باشیم. تفاوت عمده جاباما با سایر کسب‌وکارهای رقیب، اعتبار خوبش است.»

پیام حسین‌نژادی
avatar

«بدون شک، جاباما بهترین وب‌سایت رزرو اقامتگاه بومگردی است. از مهم‌ترین نقاط قوت جاباما می‌توانم به ثبت تراکنش‌های مالی روی سایت، گزارش‌دهی مناسب و ارسال مراحل رزرو از طریق پیامک اشاره کنم.»

عبدالسلام تاتا