زمانی که می‌خواهیم برای سفر برنامه‌ریزی کنیم، پس از انتخاب وسیله حمل و نقل، به فکر محل اقامت می‌افتیم. اگر بخواهیم کاملاً در چهارچوب عمل کنیم و انتخابی «مثل همیشه» داشته باشیم، احتمالاً به رزرو هتل برای اقامت‌مان فکر می‌کنیم. اما اگر بخواهیم کمی متفاوت فکر کنیم و تجربه جذاب‌تری را پشت سر بگذاریم، گزینه‌ای مانند اجاره ویلا می‌تواند انتخاب بسیار خوشایند و خاصی برای‌مان باشد. اما بهترین ویلاهای اجاره ای شمال را چطور پیدا و رزرو کنیم؟
شاید تا به حال بارها به اقامت در ویلا فکر کرده باشید اما اگر می‌خواهید جزئیات بیشتری در این باره بدانید، آنچه در ادامه می‌آید را بخوانید و برای تجربه‌ای جدید و ناب آماده شوید.

چرا در شمال ویلا اجاره کنیم؟اما چرا می‌گوییم اقامت در ویلا را تجربه کنید تا سفرتان شیرین و به‌یادماندنی شود؟ در واقع تفاوت ویلا با سایر اقامتگاه‌ها در چیست و چرا اجاره ویلا سفرمان را جذاب‌‌تر می‌کند؟
یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌های ویلا نسبت به سایر اقامتگاه‌ها، محلی بودنش است. یعنی اقامتگاه‌هایی مثل هتل، بوتیک هتل، متل و... مکان‌هایی رسمی هستند که اصولاً برای اقامت در نظر گرفته شده‌اند. اما بخش عمده‌ای از ویلاها، فضاهایی هستند که افراد در شهرها یا روستاها ساخته شده‌اند و حالا به اجاره گذاشته شده‌اند.
دیگر تفاوت ویلا با اقامتگاه‌ها برخورداری از فضاهای باز وسیع است؛ حتی اگر در سوئیت‌های بزرگ هتل هم اقامت کنید، باز هم فضای شما محدود است اما ویلا حتی اگر کوچک هم باشد، همچنان از یک فضای باز برخوردار است. قدم زدن و ورزش کردن، استراحت روزانه، صبحانه خوردن و فعالیت‌هایی از این دست از جمله کارهایی است که می‌توانید در فضای باز ویلا انجام دهید.
علاوه بر این ویلاها امکانات بیشتری نسبت به برخی از اقامتگاه‌ها دارند؛ مثلاً بیشتر ویلاها به وسایل و امکانات یک زندگی عادی مجهز شده‌اند. اما برخی از اقامتگاه‌ها مثل مسافرخانه‌ها نه تنها از این امکانات بلکه از امکانات حداقلی دیگر هم محروم هستند.
تفاوت دیگری که برای ویلا و سایر اقامتگاه‌ها می‌توان عنوان کرد، نزدیک بودن‌شان به مکان‌های تفریحی است. در واقع از آنجایی که ویلاها تنوع بیشتری دارند شما می‌توانید ویلایی را انتخاب کنید که مثلاً به جنگل، دریا یا سایر مکان‌های تفریحی نزدیک هستند.
حالا اگر سراغ ویلای استخردار یا لب دریا در شما اجاره کنید که این لذت دوبرابر هم خواهد شد.


برای اجاره ویلا در شمال، کلیک کنید.
مزایای اجاره ویلا در شمال نسبت به هتل


ویلا شمال
زمانی که در هتل اقامت دارید، بسیاری از نیازهای شما به راحتی برآورده می‌شود؛ مثلاً اتاق‌تان را در وقت دلخواه تمیز می‌کنند، لباس‌های کثیف‌تان را به لاندری تحویل می‌دهند و صبحانه‌‌ای لذیذ هر صبح انتظارتان را می‌کشد. اما با این حال، زمانی که در ویلا اقامت دارید تجربیات فرحبخش و فوق‌العاده‌ای را پشت سر می‌گذارید؛ تجربیاتی که ارزشش را دارد تا برخی از کارها را خودتان در سفر انجام دهید.
اولین مزیت اقامت در ویلا نسبت به هتل، لمس طبیعت از نزدیک است. زمانی که در هتل هستید فضای طبیعی چندانی در اختیار ندارید ولی با اقامت در ویلا در دل طبیعت ساکن هستید. پر کردن ریه‌ها از هوای تمیز، تماشای آسمان شب و احتمالا دیدن زندگی حیوانات اهلی از نزدیک، از جذابیت‌های اقامت در ویلاست.
با اقامت در هتل می‌توانید به رستوران هتل بروید و هر چه می‌خواهید از میان غذاها سفارش دهید؛ غذاهایی که ممکن است بسیاری از آنها را در هر رستورانی در هر جایی میل کنید. اما وقتی در ویلا هستید، احتمال اینکه غذاهای محلی و سنتی بیابید، خیلی بیشتر است. نان‌ها، میان‌وعده‌ها و نوشیدنی‌های محلی هم شامل این مورد می‌شوند.
لمس فرهنگ بومی مردم از دیگر مزایای اقامت در ویلا نسبت به هتل است؛ زمانی که در ویلا حضور دارید می‌توانید با کمی گردش در اطراف محل زندگی‌تان با مردم بومی آشنا شوید و علاوه بر شنیدن لهجه، با سبک زندگی، محصولات صنایع دستی و فرهنگ مردم آن منطقه ارتباط نزدیک برقرار کنید.
دیگر مزیت اقامت در ویلا، هزینه کمتر نسبت به هتل است. در واقع با توجه به تنوع ویلاها می‌توانید ویلایی را انتخاب کنید که به بودجه شما نزدیک‌تر است و بنابراین سفرتان مقرون به صرفه تمام شود. البته اگر یک ویلای لاکچری در شمال اجاره کنید این موضوع متفاوت است و هزینه اجاره ویلا در شمال بیشتر از اقامت در هتل برایتان تمام می‌شود که البته در این صورت امکانات بسیار بیشتری هم خواهید داشت.

اجاره ویلا لوکس در شمال با جاباما


بهترین ویلاهای اجاره ای شما


ویلا شمال
وقتی واژه ویلا را می‌شنویم، ناخودآگاه به یاد شمال می‌افتیم. بیشتر ما تجربه اقامت‌مان در ویلا به سفر به شهرهای شمالی کشور بازمی‌گردد.
اگرچه این تصور کاملاً درست نیست و می‌توانید در شهرهای دیگری هم ویلا اجاره کنید اما در حالت کلی اجاره ویلا در شمال، محتمل‌ترین امکان است.
به غیر از تمام امکانات و مزایایی که ذکر شد، شما وقتی می‌دانید که می‌توانید در شمال ویلا اجاره کنید، دیگر نگران ازدحام جمعیت در ایام تعطیلات در شمال نیستید. در واقع آن قدر تعداد این ویلاها در سال‌های اخیر زیاد شده که به احتمال زیاد شما در شمال بدون محل اقامت نخواهید ماند.
بهترین ویلاهای اجاره ای شمال همان ویلاهای لاکچری استخردار و لب دریا هستند. اما ویلاهای دیگری هم هستند که می‌توانند لذت یک سفر متفاوت را به شما ببخشند، مثل هتل های جنگلی شمال یا ویلاهای کوچک و تمیز شمال که شاید ممکن است امکانات لوکس نداشته باشند اما اقامتی راحت در آن‌ها خواهید داشت.


بیشتر بخوانید: در سفر به شمال کجا بمانیم؟


قیمت اجاره ویلا در شهرهای شمالی چقدر است؟


ویلا شمال
قیمت اجاره ویلا در شهرهای شمالی، بازه نسبتاً وسیعی را شامل می‌شود زیرا ویلاها امکانات و شرایط بسیار متفاوتی دارند. ضمن اینکه طبیعتاً اجاره ویلا در شمال، در روزهای تعطیلات بیشتر می‌شود یعنی نه تنها هزینه ویلاها با هم فرق دارد بلکه اجاره یک ویلای خاص هم در زمان‌های مختلف یکسان نیست.
ممکن است اجاره یک ویلای نقلی و صمیمی با حیاطی کوچک و باصفا در ایام معمول سال، بین 100 تا 200 هزار تومان برای هر شب باشد. از سوی دیگر ممکن است ویلایی بزرگتر، زیباتر و لوکس‌تر بیابید که قیمتش به بیش از 1 میلیون تومان برای هر شب برسد. شاید در ابتدا قیمت این ویلا کمی گران به نظر بیاید اما با توجه به فضای قابل توجه چنین ویلاهایی و ظرفیت پذیرایی از تعداد بیشتری میهمان، هزینه اقامت پس از تقسیم میان میهمانان، کاهش خواهد یافت.
شما با مراجعه به صفحه اجاره ویلا جاباما، می‌توانید بهترین ویلاهای اجاره ای شمال را با قیمت‌های متفاوت بیابید و متناسب با شرایط‌تان دست به انتخاب از میان آنها بزنید.

اجاره اقامتگاه بومگردی در شمال


چرا اجاره اینترنتی ویلا؟


ویلا شمال
بسیاری از ما عادت کرده‌ایم که پس از رسیدن به مقصد، به دنبال محل اقامت بگردیم. این موضوع درباره شهرهای شمالی و اجاره ویلا، شدیدتر هم می‌شود.
اما آیا تا به حال از خود پرسیده‌اید که می‌توانستید انتخاب بهتری هم داشته باشید یا خیر؟ یا تا به حال از انتخاب‌تان پشیمان نشده‌اید؟ اگر شما انتخاب آگاهانه‌ای داشته باشید، هیچ‌گاه پشیمان نخواهید شد. شما با اجاره اینترنتی ویلا، این امکان را دارید که شرایط و قیمت ویلاهای مختلف را با هم مقایسه کنید و سپس از میان آنها یکی را برگزینید.
به این ترتیب، حتماً از انتخاب‌تان راضی‌تر خواهید بود. ضمناً در زمان‌های پرسفر، مجبور نمی‌شوید به اقامت در هر ویلایی تن دهید! زیرا شما از قبل بهترین ویلاهای اجاره ای شمال را یکجا دیده‌اید و ویلای مناسب خود را اجاره کرده‌اید.


بیشتر بخوانیدشکم‌چرانی با حال خوش بوم گردی


اجاره ویلای شمال در جاباما


ویلا شمال
حال موضوع دیگری پیش می‌آید و آن این است که چه طور می‌توانیم اجاره اینترنتی مطمئن و معتبری داشته باشیم؟ در این زمینه مراجعه به سوابق سایتی که اجاره اینترنتی را در آن انجام می‌دهید، کمک‌کننده است.
جاباما با سابقه‌ و کارنامه موفقی که در رزرو آنلاین هتل از خود به جای گذاشته، خیال شما را آسوده می‌کند. در جاباما شما می‌توانید امکانات بهترین ویلاهای اجاره ای شمال را با هم مقایسه کنید، عکس‌های‌شان را ببنید و از میان آنها انتخاب کنید
در نهایت ویلا را اینترنتی اجاره و هزینه اقامت را آنلاین پرداخت کنید. جاباما برای پذیرش ویلاها قوانین جدی و سختگیرانه‌ای دارد، بنابراین از انتخاب‌تان مطمئن باشید. ضمناً قیمت جاباما به واسطه کمیسیون کمتری که دریافت می‌کند، بسیار مناسب است و در نهایت باید به پشتیبانی 24 ساعته جاباما اشاره کرد؛ خدماتی که برای اجاره اینترنتی ویلا هم ارائه می‌شود. در حال حاضر شما می‌توانید ویلاهای متنوعی را در متل قو، نمک‌آبرود، تنکابن، رامسر و... در جاباما بیابید و رزرو کنید.

آموزش اجاره اینترنتی ویلا


ویلا شمال
اجاره اینترنتی ویلا بسیار ساده و سریع است. برای اجاره اینترنتی ویلا ابتدا وارد سایت جاباما به آدرس https://www.jabama.com شوید.
قبل از اقدام برای اجاره اینترنتی ویلا باید یک حساب کاربری برای خود بسازید و ادامه کار را از روی این حساب کاربری انجام بدهید. سپس در همان صفحه اول روی اقامتگاه و ویلا و سپس اجاره ویلا کلیک کنید.
در این زمان لیستی از ویلاهای شمال را مقابل خود می‌بینید. ویلاهایی که با یک عکس، نام شهر و اجاره یک شب به طور مختصر معرفی شده‌اند. شما از میان این لیست می‌توانید چند صفحه باز کنید و پس از خواندن اطلاعات و دیدن عکس‌ها و همچنین مقایسه شرایط آنها، یکی را انتخاب کنید.
سپس شب‌های اقامت‌تان را در قسمت جستجو مشخص کنید تا قیمت دقیق بر اساس مدت اقامت شما تعیین شود. (گفتنی است امکان دارد هزینه اقامت در برخی ایام نظیر ایام تعطیلات با ایام عادی تفاوت داشته باشد و کمی بیشتر باشد). سپس روی رزرو کلیک کنید در صفحه بعد اطلاعات دیگری از ویلا و اقامت‌تان می‌یابید در اینجا هم روی ادامه رزرو کلیک کنید.
در صفحه بعد اطلاعات مسافران را وارد می‌کنید و رزرو را ادامه می‌دهید. در نهایت با پرداخت اجاره ویلا و دریافت شماره تلفن صاحب ویلا، اجاره اینترنتی شما به پایان می‌رسد.