جاباما

با تفریحات آبی کیش غرق زیبایی خلیج فارس شوید!

کیش، یکی از زیباترین و پرمسافرترین جزیره کشورمان است. از دریای نیلگون و رنگ بسیار چشم‌نواز آن، ساحل بسیار پاکیزه و خیابان‌های بدون آلودگی آن که بگذریم، به لیست متنوعی از تفریحات آبی کیش می‌رسیم.

در همین ابتدای کار باید بدانید که حتی اگر از آب می‌ترسید، دلیلی نیست که از این تفریحات محروم شوید. چه کسانی که به دنبال تجربه آدرنالین بالا و تخلیه هیجان هستند و چه کسانی که ساعاتی آرام را در دل طبیعت پر رمز و راز دریا می‌خواهند، کیش برای هر کدام پیشنهادهای ویژه دارد.

اگر همیشه دنبال فرصتی بودید که به دنیای زیر آب سرک بکشید، پس از کمی آموزش می‌توانید به غواصی بروید. اگر هم می‌خواهید کمی احساس معلق بودن روی پهنه گسترده دریا را تجربه کنید، به پاراسل بروید تا هم هیجان و هم آرامش سکوت در ارتفاع را تجربه کنید.

زیاده‌گویی دیگر بیش از این جایز نیست. با هم برویم ببینم که این کیش پرجاذبه چه خواب‌هایی برایمان دیده است!

تفریحات آبی پرهیجان در جزیره کیش

غواصی در کیش

همه ما نام غواصی به گوشمان خورده است و می‌دانیم داستان از چه قرار است. شاید نمی‌دانستید که افرادی بی‌تجربه نیز می‌توانند به عمق دریا بروند و دنیای زیر آب را از نزدیک ببینند.

غواصی یکی از تفریحات آبی محبوب در کیش است و انواع متفاوتی دارد. اگر کاملاً بی‌تجربه هستید، باید غواصی آماتور را انتخاب کنید. در این نوع غواصی شما بعد از ۵ دقیقه آموزش غواصی، به مدت ۱۵ دقیقه به همراه مربی به زیر آب می‌روید.

اگر در این کار مهارت دارد و قبلاً هم تجربه غواصی داشتید، می‌تواندی غواصی حرفه‌ای در کیش را انتخاب کنید. در این نوع غواصی می‌توانید مدت زمان بیشتری را، یعنی ۴۰ دقیقه تا ۱ ساعت زیر آب سپری کنید.

برای تجربه غواصی باید به یکی از مراکز آموزش غواصی در کیش مراجعه کنید. تعداد این مراکز کم نیستند و هر جای ساحل که باشید می‌توانید به راحتی یکی از آن‌ها را پیدا کنید.

تنها کسانی که نمی‌توانند غواصی کنند عبارتند از افراد زیر ۱۰ سال، خانم‌ها باردار، افرادی که بیماری خطرناک دارند و کسانی که ۳ ماه قبل عمل جراحی داشته‌اند.

همانطور که همه ما می‌دانیم، غواصی کردن نیازمند یک سری تجهیزات است. تجهیزاتی مانند لباس مخصوص غواصی، کپسول اکسیژن،‌ ماسک غواصی، قطب نما، جلیقه نجات و غیره.

به دلیل وجود چنین تجهیزاتی، هزینه غواصی نسبت به سایر تفریحات کمی بالاتر است. هزینه غواصی آماتور، ۷۵ هزار تومان و هزینه غواصی حرفه‌ای، ۱۵۰ هزار تومان است.

تفریحات آبی کیش

غواصی در کیش برای بانوان

غواصی در کیش هم برای آقایان و هم برای بانوان است. پیش از آنکه زیر آب بروید، توسط یک مربی خانم یا آقا آموزش داده می‌شوید. لباس‌های مناسب نیز از طرف خود مجموعه‌ای که به آن مراجعه کرده‌اید در اختیار شما قرار می‌گیرد.

آموزش غواصی در کیش

اگر علاقه شما به غواصی بیشتر از فقط یک تفریح چند دقیقه‌ای است، در کیش مجموعه‌هایی وجود دارند که غواصی را به طور جدی آموزش می‌دهند. با شرکت کردن در کلاس‌های این مجموعه‌ها شما می‌توانید در نهایت مدرک غواصی هم اخذ کنید.

غواصی در جزیره کیش

غواصی در کیش در کرونا

با توجه به محدودیت‌های کرونا و این نکته که تمام کشور در حال عبور از پیک کرونا است، غواصی و سایر تفریحات آبی در کیش ممکن است تعطیل باشد، برای اطلاعات بیشتر با مراکز غواصی در کیش تماس بگیرید.

اگر اهل غواصی هستید، احتمالا از ساحل های کیش هم می‌توانید حسابی لذت ببرید. پس در مجله جاباما آدرس بهترین سواحل کیش را هم پیدا کنید.

خطرات غواصی در کیش

آب‌های اطراف جزیره کیش تنوع زیستی متفاوتی دارند. ممکن است در اطراف جزیره حیواناتی مانند کوسه و عروس دریایی پیدا شوند.

یکی از خطرات غواصی حرفه‌ای، مواجه فرد با یکی از این حیوانات است که برای انسان‌ها خطرناک هستند. از طرفی دیگر غواصی تفریحی تنها در عمق ۳ تا ۱۰متری آب انجام می‌شود که در این عمق خبری از این حیوانات نیست.

در تمام مدت غواصی یک مربی شما را همراهی می‌کند و به همین دلیل خطر حمله حیوانات شما را تهدید نمی‌کند. این خطر فقط برای غواصی صنعتی و افرادی که این شغل را دارند، وجود دارد.

تفریحات آبی و غواصی در کیش

غواصی vip

این نوع غواصی هزینه بیشتر و از طرفی دیگر امکاناتی بهتر در اختیار شما قرار می‌دهد. در این نوع غواصی شما مدت زمان بیشتری را در دریا سپری می‌کنید.

به جای اینکه به یک ساحل عمومی بروید که سایر غواصان هم آنجا هستند، به یک ساحل ویژه می‌روید. تعداد افرادی که به  همراه آن‌ها به غواصی می‌روید محدود است.

تمام این عوامل باعث می شود که به مدت طولانی‌تری، موجودات دریایی را بهتر از نزدیک ببینید.

هزینه غواصی vip در کیش برای ۴۵ دقیقه غواصی، ۵۷۰ هزار تومان است.

غواصی در کیش برای کودکان

غواصی در کیش برای کودکان هم وجود دارد. کودکان ۷ تا ۱۳ سال هم می‌توانند از این تفریح بهره‌مند باشند.

در همه انواع غواصی چه کودکان و چه بزرگسالان، مربی به همراه شما می‌آید.

سایت های غواصی در کیش

برای غواصی در کیش باید به چند مجموعه مشخص که مختص این کار هستند مراجعه کنید. نام چند تا از این سایت‌های غواصی در زیر آمده است:

  • سایت غواصی بیگ کورال
  • سایت غواصی ژوراسیک پارک
  • سایت غواصی سازه‌ها
  • سایت غواصی داما
  • سایت غواصی دشت جلبک‌ها
  • سایت غواصی دشت ستاره‌ها
  • سایت غواصی ساترن کرک
  • سایت غواصی کنیون

اگر دلتان تجربه هیجان‌انگیز غواصی در کیش را خواست پیشنهاد می‌کنیم سراغ رزرو هتل بروید و از داشتن یک اقامتگاه عالی مطمئن شوید. ما در مجله جاباما بهترین و باکیفیت ترین هتل های کیش را معرفی کرده‌ایم.

غواصی خانم ها در کیش

اسکوتر غواصی

اسکوتر غواصی، شکل مدرن‌تر و ساده‌تر غواصی است که حدود ۱۰ سال پیش در کیش آغاز شد. در این روش از غواصی، تمامی تجهیزات غواصی به اسکوتر متصل است و شما روی آن می‌نشینید.

از آنجایی که این شیوه از غواصی بسیار ساده است، افرادی که هیچ تجربه و مهارتی هم در این زمینه ندارند می‌توانند از فرصت تماشای دنیای زیر آب آن هم در عمق ۱۰متری، بهره‌مند باشند.

اگر به این نوع غواصی علاقه‌مند هستید، باید در بازه زمانی ۱۰ صبح تا ۴ بعد از ظهر به یکی از مراکز آموزش غواصی سر بزنید.

خوب است بدانید که غواصی در جزیره کیش برای خانم‌ها هم محدودیتی ندارد. در صورتی که آن‌ها لباس غواصی با پوشش کامل داشته باشند می‌توانند از هر نوع غواصی بهره ببرند.

بهترین تفریحات آبی در جزیره کیش

جت اسکی

جت اسکی یکی از تفریحات آبی هیجان‌انگیز در کیش محسوب می‌شود. این یکی علیرغم ترسناک و پرخطر بودنش محبوبیت بسیاری بین مسافران دارد.

وقتی از بیرون به کسانی که سوار جت اسکی هستند نگاه می‌کنید، دوست دارید برای مدتی طولانی سوار بر جت اسکی روی سطح دریا باشید؛ اما سرعت و شدت این بازی باعث می‌شود که مدت طولانی آن خسته‌کننده و گیج‌آور باشد.

در هر صورت برای تجربه یک هیجان کوتاه و البته بی‌خطر، انتخاب خوبی است. پیش از سوار شدن بر جت اسکی، یک مربی راهنمایی‌ها و آموزش‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد.

باید بدانید که افراد زیر ۲۰ سال اجازه ندارند به تنهایی سوار جت اسکی شوند و حتماً باید توسط فردی دیگر همراهی شوند.

افراد سنگین‌وزن باید به تنهایی سوار شوند. پوشیدن جلیقه نجات در طول بازی اجباری است. لباس مناسب جت اسکی در مراکزی که این تفریح را در اختیار شما قرار می‌دهند، موجود است.

این تفریح هم مانند غواصی محدودیتی برای بانوان ندارد. در حال حاضر هزینه جت اسکی در کیش برای ۱۵ دقیقه، ۳۵۰ هزار تومان است.

حتما بعد از انجام هر کدام از این تفریحات حسابی گرسنه‌تان می‌شود و بعد باید سراغ یک رستوران عالی بروید تا لذت تفریحات آبی را دو چندان کنید. در مجله جاباما می‌توانید فهرست بهترین رستوران های جزیره کیش با آدرس و توضیحات کامل را ببینید.

جت اسکی در کیش

اسکی روی آب

یکی دیگر از تفریحات و ورزش‌های پر هیجان جزیره کیش، اسکی روی آب است. این تفریح تنها در ۲ مکان در کیش ارائه می‌شود. پارک کیبل اسکی کیش و کلوپ ورزشی مارینای کیش این ۲ جا هستند.

از ویژگی‌هایی که این ورزش را بین مردم محبوب کرده است، نداشتن محدودیت سنی است.

اسکی روی آب به ۲ روش قابل انجام است. اسکی با قایق یا اسکی با کابل برقی.

اسکی روی آب با قایق نسبت به نوع دوم هزینه بیشتری دارد. در این روش، شما در حالی که یک تخته اسکی به پایتان دارید، طنابی را به سمت خود می‌کشید. این طناب به قایقی متصل است که جلوی شما با سرعت در حال حرکت است.

در نوع دوم اسکی، شما باز هم باید طنابی را به سمت خود بکشید؛ اما این طناب به کابل‌هایی ثابت که برای اسکی تعبیه شد‌ه‌اند، ‌متصل است.

برای کشیدن طناب به شما دست‌کش‌هایی مخصوص داده می‌شود و لباس مناسب و جلیقه‌های نجات نیز از طرف مجموعه تأمین می‌شوند.

مدت زمان این تفریح ۲۰ دقیقه تا ۱ ساعت است. هزینه اسکی روی آب در کیش برای ۲۰ دقیقه، ۲۰۰ هزار تومان است.

اسکی روی آب و هیجان انگیزترین تفریحات آبی در کیش

پاراسل

پاراسل هم یکی دیگر از تفریحات آبی هیجان انگیز کیش است. در پاراسل علاوه بر تجربه هیجان، در ارتفاع بلند از سطح دریا می‌توانید آرامش و سکوت را نیز تجربه کنید.

در این تفریح شما به یک چتر بزرگ متصل هستید که توسط یک طناب ۱۵۰متری به قایقی تندرو وصل شده است. وقتی قایق شروع به حرکت کند و کم‌کم سرعت بگیرد، شما به همراه چتر از سطح دریا فاصله می‌گیرید.

این تفریح در ساحل مرجان و سیمرغ و اسکله‌های تفریحی پیدا می شود.

پاراسل را می‌توانید ۲ یا ۳نفره هم تجربه کنید.

در پاراسل شما به مدت ۱۰ دقیقه در هوا هستید و به مدت ۴۵ دقیقه قایق‌سواری می‌کنید. هزینه پاراسل در کیش برای یک نفر حدود ۱۲۰هزار تومان است.

برای بعضی‌ها هیجان یعنی حس ترس از غرق شدن در آب و هیجان پرواز و شنا، برای بعضی‌ها هم هیجان و آدرنالین در پاساژگردی تعریف می‌شود. اگر شما به هر دو فعالیت علاقه دارید، می‌توانید سری هم به مطلب مجله جاباما در مورد بهترین مراکز خرید کیش از ارزان به گران بزنید.

لوکس ترین تفریحات آبی در کیش

شاتل

شاتل یکی از تفریحاتی است که هم تک‌نفره و هم گروهی می‌توانید تجربه‌اش کنید. در شاتل شما روی یک قایق بادی می‌نشینید.

این قایق توسط طنابی به قایق‌های تندرویی به نام جت‌ بوت متصل هستند. جت بوت‌ها با سرعت فراوانی روی دریا به هر طرفی حرکت می‌کنند و شما که پشت سر آن هستید سرعت و هیجان بالایی را تجربه می‌کنید.

در این تفریح پوشیدن جلیقه نجات الزامی است؛ زیرا ممکن است هنگام دور زدن جت بوت درون آب بیفتید. اگر دسته‌های شاتل را محکم بگیرید اتفاقی برایتان نمی‌افتد.

شاتل محدودیت سنی نداشته و هم برای آقایان و هم برای بانوان وجود دارد.

مدت زمان این تفریح ۱۵ دقیقه و هزینه شاتل در کیش حدود ۱۱۰ هزار تومان است.

خاص ترین تفریحات آبی و دریایی کیش

بنانا

توضیحات شاتل را که خواندید؟ از آنجایی که از این تفریح در کیش بسیار استقبال شد، شکل‌های مختلف آن کم‌کم به وجود آمد.

بنانا همان شاتل است با یک تفاوت. در بنانا شما سوار تیوپی به شکل موز می‌شوید؛ ولی این بار دیگر نمی‌توانید تنها باشید و بناناها برای تجربه گروهی تا سقف ۷ نفر طراحی شده‌اند.

روال کار هم همانی است که در شاتل بود. شما به یک قایق تندرو متصل می‌شود که با سرعت شما را به هر طرفی می‌برد.

شاتل و بنانا در ساحل سیمرغ و مرجان و اسکله‌ تفریحی و اسکله دامون وجود دارند.

هزینه این تفریح‌ها نسبت به سایر تفریحات آبی کیش ارزان‌تر هستند. هزینه بنانا در کیش برای ۱۵ دقیقه، ۱۰۰ هزار تومان است.

اگر اهل هیجان هستید، احتمالا در سافاری کیش هم لذت فراوان خواهید برد. از از بانجی شوتینگ و پینت بال تا شترسواری و کارتینگ را می‌توانید در مجموعه سافاری کیش تجربه کنید.

بنانا در کیش چیست

تفریحات آبی کیش مخصوص ورزشکاران!

فلای برد

این یکی ممکن است کار هر کسی نباشد. فلای برد جزو تفریحات گران‌قیمت و البته بسیار پرهیجان به شمار می‌رود.

فلای بردها در واقع کفش‌هایی هستند  که به یک سری لوله متصل‌اند. آن لوله‌ها نیز به جت اسکی وصل شده‌اند. بعد از اینکه فلای برد چند بار دور جت اسکی حرکت کرد، با فشار آب درون لوله‌ها شما را به ارتفاع می‌برند.

فلای بردها ۲ نوع مبتدی و پیشرفته دارند.

در نوع مبتدی، فشار آب و هوا خودبه‌خود تنظیم و کنترل می‌شود؛ اما در فلای برد حرفه‌ای خود فرد باید این کار را انجام دهد. حتی اگر در این زمینه تجربه و مهارت هم داشته باشید، پیش از استفاده از فلای برد پیشرفته باید نیم ساعتی با فلای برد مبتدی تمرین کنید. این تفریح هم برای آقایان و هم برای بانوان است.

شرط استفاده از فلای برد، سن بالای ۱۸ سال و توانایی شنا کردن است.

شما ممکن است هنگامی که روی فلای برد هستید، سقوط کنید و به آب بیفتد. در این زمان لازم است شنا بلد باشید؛ البته که جلیقه‌ نجات به تن دارید و مشکلی برایتان پیش نمی‌آید.

هزینه فلای برد در کیش برای نیم ساعت، ۲۶۰ هزار تومان و برای ۱ ساعت، ۵۰۰ هزار تومان است.

ورزش های آبی در جزیره کیش

پدل برد

پدل بورد ترکیبی از هیجان و آرامش است. این تفریح یکی از جدیدترین تفریحات آبی کیش است که طرفداران مخصوص به خود را دارد.

پدل بورد در واقع نوعی ورزش هم محسوب می‌شود. ورزشی برای تمام عضلات بدن شما. در پدل بورد شما روی صفحه‌هایی با عرض مناسب می‌ایستید و با پارویی بورد را به جلو می‌رانید.

این را هم اضافه کنیم که بُردها انواع مختلفی دارند. بوردهای حرفه‌ای‌تر عرض کمتری دارند و کنترل تعادل روی آن‌ها دشوارتر است.

قبل از اینکه سوار پدل بورد شوید، یک مربی شما را آموزش می‌دهد؛ بنابراین این تفریح برای هرکسی با هر تجربه و مهارتی مناسب است.

مانند سایر تفریحاتی که تا الان معرفی کردیم، این تفریح هم برای بانوان و هم برای آقایان در دسترس است. جهت اطمینان نیز یک جلیقه نجات می‌پوشید.

مدت زمان این تفریح ۱ ساعت است و هزینه پدل برد در کیش برای هر نفر ۱۰۰ هزار تومان است.

حالا که دارید به سفر به کیش بیشتر فکر می‌کنید و در ذهنتان برایش برنامه می‌ریزید، یادتان باشد که برای برنامه‌ریزی سفر به کیش می‌توانید روی لیست جاهای دیدنی کیش در مجله جاباما هم حساب کنید و لذت سفر را چند برابر کنید.

تفریحات آبی کیش چیست

کایت بردینگ

کایت بوردینگ هم یک ورزش خوب و هم یکی از تفریحات آبی محبوب کیش است. این ورزش در واقع تلفیقی از اسکی روی آب و پاراگلایدر است.

به نظر می‌رسد که فقط افراد حرفه‌ای و ماهر صلاحیت تجربه این تفریح را دارند؛ اما حتی اگر مبتدی هم باشید امتحان کردن آن بی‌خطر خواهد بود.

حالا کایت بوردینگ چیست؟  کایت بوردینگ هم اسکی روی آب است و هم پاراگلایدر. در کایت بوردینگ شما روی اسکی روی آب در حرکت هستید و از طرفی دیگر با طنابی به کایت متصل‌اید. نیروی کایت و فشار هوایی که ایجاد می‌کند، باعث حرکت شما روی آب می‌شود.

برای اینکه صلاحیت امتحان کردن کایت بوردینگ را داشته باشید باید از آمادگی جسمانی کافی برخوردار باشید. ضمن اینکه کایت بوردینگ برای افرادی که سابقه بیماری خاصی دارند یا در ۳ ماه گذشته عمل جراحی انجام داده‌اند، مجاز نیست.

هزینه کایت بوردینگ در کیش برای ۲۰ دقیقه، ۱۵۰ هزار تومان است.

خاص ترین جاذبه ها و تفریحات جزیره کیش

تفریحات آبی و آرامش‌بخش کیش برای هر سن و سالی

قایق سواری در کیش

از تمام این تفریحات جدید که بگذریم، دریا که باشد نمی‌توان از قایق‌سواری حرفی نزد. چه در دریای شمال و چه در دریای جنوب، قایق سواری همواره از محبوب‌ترین و متدوال‌ترین تفریحات آبی بوده است.

کیش نیز از این قاعده مستثنی نیست. در کیش انواع قایق‌ها وجود دارند که هر کدام به نوعی می‌توانند یا هیجان یا آرامش یا حتی چالش را برای شما به همراه بیاورند.

قایق سواری در کیش

انواع قایق در کیش

قایق بادبانی، قایق پدالی، قایق پارویی و قایق تندرو انواع مختلفی هستند که در کیش وجود دارند.

قایق بادبانی ۱ یا ۲نفره است و تنها افراد بالای ۱۸ سال حق سوار شدن دارند. این نوع قایق‌سواری نیازمند سرعت و قدرت بدنی است؛ زیرا این شما هستید که باید تعادل را حفظ کنید. هزینه این نوع قایق سواری در کیش برای نیم ساعت ۱۵۰ هزار تومان است.

کایاک پدالی و پارویی هم انواع دیگر قایق هستند که وجود دارند. کایاک‌های پدالی، ۲نفره هستند و این دو نفر پشت سر هم می‌نشینند و هر کدام پدال‌هایی جلوی خود دارند که برای حرکت باید از آن استفاده کنند.

هزینه کایاک پدالی برای ۲ نفر،‌ ۲۵۰ هزار تومان است

کایاک‌های پارویی تک نفره هستند. این نوع کایاک‌ها نیازمند قدرت بدنی بالا و دستانی قوی هستند و ممکن است استفاده از آن‌ها کمی با چالش همراه باشد. هزینه کایاک پارویی ۱۸۰ هزار تومان است.

قایق‌های تندرو پرهیجان‌ترین نوع قایق سواری هستند. این قایق‌ها دیگر تک نفره یا ۲نفره نیستند. شما باید به همراه خانواده و دوستان خود سوار این قایق شوید و از سرعت و هیجان آن لذت ببرید.

قایق‌های تندرو برای مدت ۲۰ دقیقه شما را در دریا می‌گردانند و هزینه بلیت قایق تندرو در کیش برای هر نفر، ۱۵۰ هزار تومان است.

اگر نه به دنبال هیجان هستید و نه می‌خواهید قدرت بدنیتان را به چالش بکشید، قایق‌های ماهی‌گیری کیش مناسب شما هستند.

هزینه قایق سواری در کیش

این قایق‌ها تجهیزات ماهی‌گیری را در اختیار شما قرار می‌دهند تا با خیالی راحت و به مدت طولانی مشغول این کار شوید. هزینه قایق ماهی‌گیری معمولی، ۱۸۰ هزار تومان برای هر نفر و هزینه قایق ماهی‌گیری ترولینگ، ۳۵۰ هزار تومان برای هر نفر است.

اما کیش را باید در چه فصلی دید و سفر به کیش در چه زمانی دلچسب‌تر است؟ جواب این سوال را در مجله جاباما در مطلب بهترین فصل برای سفر به کیش پیدا کنید.

انواع قایق در کیش

کشتی های تفریحی

این کشتی‌ها جان می‌دهند برای چند ساعتی فرصت دریانوردی و تجربه چیزی شبیه به کشتی سواری. در کشتی‌های تفریحی دیگر خبری از هیجان، سرعت و نیاز به قدرت بدنی نیست.

شما هستید و دریا و کلی تفریح جذاب که در کشتی برای شما تدارک دیده شده است. کشتی‌های تفریحی می‌توانند بعدازظهری رویایی برای شما بسازند. شما و خانواده‌تان با هم در کشتی تفریحی و در حالی که به یک موسیقی زنده و زیبا گوش می‌دهید، از آرامش دریا و شناور بودن لذت می برید.

کشتی های تفریحی کیش برای چند ساعت به دور از شهر بودن و فقط به دریا پرداختن عالی هستند.

این کشتی‌ها را به صورت خصوصی نیز می‌توانید اجاره کنید. فضایی گرم و صمیمی که فقط عزیزانتان در آن حضور داشته باشند.

هزینه کشتی های تفریحی کیش حداقل ۲۲۰ هزار تومان برای هر نفر است.

کشتی های تفریحی جزیره کیش

قایق های کف شیشه ای و کشتی آکواریوم کیش

این قایق ها گشت زدن زیر دریا و تماشای از نزدیک موجودات دریایی را برای شما فراهم می‌کنند؛ بدون اینکه نیاز باشد لباس غواصی بپوشید یا کارهای دشوار دیگری انجام دهید.

برای کسانی که درباره طبیعت پر رمز و راز دریا و حیوانات ناشناخته دنیای زیر دریا کنجکاو هستند، یک ساعت تفریح با قایق های کف شیشه ای کیش بهترین انتخاب است.

در این قایق‌ها مانند قایق‌های معمولی دیگر، شما با جلیقه نجات روی صندلی‌های قایق می‌نشینید با این تفاوت که زیر پای شما شیشه‌ای است و از آن می‌توانید موجودات زیر دریا را ببینید

باید این را هم بدانید که از بابت استحکام شیشه‌ها و امنیت این قایق‌ها هیچ نگرانی‌ای وجود ندارد.

هزینه قایق های کف شیشه ای کیش برای هر نفر و برای ۱ ساعت، ۸۵ هزار تومان است.

اگر به دیدن زندگی زیر دریا علاقه‌مندید سری هم به آکواریوم کیش بزنید که آن را در مجله جاباما معرفی کرده‌ایم.

قایق های کف شیشه ای و آکواریوم کیش

پرسش‌های متداول در مورد تفریحات آبی در کیش

آیا استفاده از تفریحات آبی کیش در زمستان امکان‌پذیر است؟

با توجه به متغیر بودن شرایط جوی دریا در زمستان، پیشنهاد می‌کنیم که تابستان و فصول گرم را برای تجربه کردن این تفریحات انتخاب کنید. در زمستان نیز در صورتی که شرایط دریا و باد جزیره مناسب باشد، محدودیتی برای استفاده از تفریحات آبی کیش نیست.

غواصی در کیش چگونه است؟

غواصی، محبوب‌ترین و امن‌ترین تفریح آبی جزیره است. برای تجربه آن باید به یکی از سایت‌های غواصی مراجعه کنید.
شما قبل از رفتن به عمق دریا، توسط یک مربی آموزش داده می‌شوید و پس از پایان آموزش به همراه مربی به عمق ۴ تا ۱۰ متری دریا می روید.
لباس‌های مناسب برای غواصی و تجهیزات مورد نیز توسط مجموعه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

بهترین تفریحات آبی و دریایی کیش چیست؟

غواصی یکی از پرطرفدارترین تفریحات دریایی در کیش است. اما اگر اهل هیجان هستید پاراسل، شاتل و جت اسکی را هم باید امتحان کنید.
تفریحات مثل قایق سواری یا قایق های تفریحی کف شیشه ای کیش هم از تجربه‌های خاص جزیره کیش هستند.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن