مورد علاقه‌ها
تصویر کاربر
ورود یا ثبت‌نام

اجاره کلبه لپور - بلوط سوادکوه

کلبه

به میزبانی مهدی سوادکوهی
تصویر پروفایل میزبان
رزرو آنی و قطعی جاباما برای رزرو نهایی این اقامتگاه نیازی به تایید از سمت میزبان نخواهید داشت و رزرو شما قطعی خواهد بود.
درباره‌ی اقامتگاه
درباره‌ی اقامتگاه
۶۰ متر زیربنا
۱۰۰۰ متر کل بنا
۲ اتاق
ظرفیت
ظرفیت
ظرفیت تا ۸ نفر (۴ نفر پایه + تا ۴ نفر اضافه)
سرویس‌های خواب
سرویس‌های خواب
تخت دو نفره ندارد
تخت یک نفره ندارد
۸ رخت‌خواب سنتی
سرویس‌های بهداشتی
سرویس‌های بهداشتی
۱ سرویس ایرانی
۱ سرویس فرنگی
۱ حمام

توضیحات اقامتگاه بوم گردی لپور بابل در روستای افراسی در بخش شیرگاه در سوادکوه شمالی و در منطقه لفور واقع شده است و چون در دل جنگل است برای کسانی که به طبیعت گردی و جنگل نوردی علاقه دارند، مناسب است. کلبه بلوط دارای دو اتاق خواب، آشپزخانه با وسایل آشپزی و تراس سراسری است و چشم اندازی رو به برکه و جنگل دارد و ویژگی بارز اقامت در این کلبه آشنایی با سبک زندگی سنتی است. به دلیل همین سبک سنتی، نحوه‌ی اقامت به صورت کف‌ خواب است و وسایل خواب به تعداد 5 نفر در کلبه مهیاست و سایر مهمانان بایستی وسایل خواب به همراه داشته باشند. برای رفاه مسافران کلبه دارای سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام با آبگرم و بخاری گازی است ولی فاقد وسایل سرمایشی است. از خدمات دیگر اقامتگاه ارائه بیمه و سرو غذای محلی با هزینه جداگانه طبق منو است. ظرفیت پایه این کلبه 4 و حداکثر ظرفیت آن 8 نفر است و مهمانان هزینه ثابتی را تا 4 نفر پرداخت می‌کنند و برای هر نفر اضافه به ازای هر شب مبلغ جداگانه ای دریافت می‌شود. اجاره کلبه جنگلی بلوط در تعطیلات بایستی حداقل از دو هفته قبل انجام پذیرد. گفتنی است هزینه اقامت شامل صبحانه نیست. برای اقامت در کلبه بلوط به نکات زیر توجه کنید: 1- فاصله تهران تا کلبه 254 کیلومتر است که 4 کیلومتر انتهایی مسیر به صورت خاکی و 600 متر به صورت جنگلی است و مسیر به گونه ای است که در زمانهای بدون بارندگی یا کم بارش امکان تردد خودرو تا دم کلبه وجود دارد. همچنین لازم است قبل از کالیکلا با میزبان برای مسیر دسترسی به کلبه هماهنگ شود. 2- فاصله رسیدن به جاذبه‌های طبیعی منطقه نیاز به پیاده روی دارد، بنابراین برای دیدن جاذبه‌ها به همراه داشتن وسایل پیاده روی و جنگل نوردی مناسب لازم است. فواصل از جاذبه‌ها به شرح زیر است. - از کلبه 4 کیلومتر خاکی، 23 کیلومتر آسفالت تا ابتدای پاکوب هفت آبشار، 45 دقیقه پیاده روی تا آبشار هفت آبشار - از کلبه 4 کیلومتر خاکی، 14 کیلومتر آسفالت تا ابتدای پاکوب آبشار ترز، 45 دقیقه پیاده روی تا آبشار ترز - از کلبه 4 کیلومتر خاکی، 9 کیلومتر آسفالت تا روستای شاهکلا، 9 کیلومتر خاکی تا ابتدای پاکوب آبشار جلسنگ، 2.5 ساعت پیاده روی تا آبشار جلسنگ - از کلبه 4 کیلومتر خاکی تا روستای کالیکلا، 3.5 ساعت پیاده روی تا آبشار آنجیلی کا. - از کلبه 4 کیلومتر خاکی، 15 کیلومتر آسفالت تا دریاچه لفور.

توضیحات بیشتر بیشتر
امکانات اقامتگاه
آب icon آب
برق icon برق
گاز icon گاز
سرویس بهداشتی فرنگی icon سرویس بهداشتی فرنگی
سرویس بهداشتی ایرانی icon سرویس بهداشتی ایرانی
حمام icon حمام
بخاری گازی icon بخاری گازی
کولر گازی icon کولر گازی
رستوران icon رستوران
لابی icon لابی
آسانسور icon آسانسور
سالن کنفرانس icon سالن کنفرانس
مهمان اضافه
نفر اضافه هزینه‌ای که برای نفرات بیش از استاندارد (سرویس خواب و …) به مبلغ رزرو اضافه می‌شود.
قیمت هر نفر اضافه به ازای هر شب: 150 هزار تومان
موقعیت مکانی
موقعیت مکانی دقیق اقامتگاه پس از رزرو کامل ارسال خواهد شد.
قوانین و مقررات اقامتگاه
ساعت ورود ساعت ورود ۰۴:۰۰ (بعدازظهر)
ساعت خروج ساعت خروج ۰۲:۰۰ (بعدازظهر)
قوانین استرداد
قوانین استرداد از لحظه رزرو تا ۴ روز قبل از تاریخ ورود ۲۰٪ مبلغ شب اول و ۲۰٪ مبلغ شب‌های باقیمانده کسر می‌گردد. توضیحات بیشتر
قوانین اقامتگاه
مقررات اقامتگاه
امکان پذیرش گروه‌های مجردی فراهم می‌باشد
همراه داشتن کارت ملی الزامی می باشد
استعمال دخانیات مجاز نمی‌باشد
ورود حیوانات خانگی مجاز نمی باشد
برگزاری مراسم مجاز نمی باشد
پذیرش ۲۴ ساعته مهمان
450,000 تومان / هرشب
4.5(53)
اقامتگاه‌های مشابه
جاباما
جاباما
جاباما
جاباما