رزرو آنی و قطعی جاباما
مورد علاقه‌ها
تصویر کاربر
ورود یا ثبت‌نام

اجاره مسافرخانه در تهران

۵۹ اقامتگاه

اقامتگاه‌های ۱۳ تا ۲۴ از ۵۹ اقامتگاه
پیدا شده

راهنمای رزرو مسافرخانه تهران از جاباما

پایتخت بزرگ ایران روزانه پذیرای مسافران زیادی است که از شهرهای سراسر کشور به دلایل مختلف به تهران سفر می‌کنند. بسیاری از مسافرانی که به تهران سفر می‌کنند به دلایل مختلفی تصمیم می‌گیرند به جای هتل و سوئیت به سراغ اجاره مسافرخانه در تهران بروند. مسافرخانه های تهران را در هر گوشه این شهر بزرگ می‌توانید پیدا کنید و مناسب‌ترین آن‌ها را برای خود انتخاب کنید. برای رزرو مسافرخانه در تهران می‌توانید به وبسایت جاباما سر بزنید و فهرست کامل تمام مسافرخانه های تهران را ببینید و اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید.

اصولا مسافرخانه برای کسانی مناسب است که یک سفر کاری به تهران دارند یا می‌خواهند تا برای مدت موقتی در مسافرخانه ساکن باشند تا یک جای دائمی تهیه کنند. مسافرخانه ها بیشتر برای افراد مجرد و گاهی برای اقامت کوتاه مدت و چند روزه خانواده‌ها مناسب است.

اجاره آپارتمان مبله در تهران
اجاره سوئیت در تهران

مسافرخانه های تهران

مسافرخانه های تهران در نقاط مختلف شهر قرار دارند و می‌توانید از میان آن‌ها موردی را انتخاب کنید که به مناطق مورد نظر شما نزدیک‌تر باشد. گرچه جزئیات شرایط اقامت در مسافرخانه های تهران با هم متفاوت است اما عموم آن‌ها در کلیات مشابه هستند.

مسافرخانه های تهران تقریبا همگی دارای امکانات ساده و ابتدایی مانند حمام و دستشویی به صورت شخصی یا اشتراکی، اتاق شخصی یا اشتراکی و تخت را دارند. همچنین در برخی مسافرخانه ها امکاناتی مانند آشپزخانه هم وجود دارد که شما می‌توانید در آن وعده‌های غذایی‌تان را خودتان آماده کنید.

نکته مهمی که در اجاره مسافرخانه در تهران باید مدنظر قرار دهید همین امکانات ابتدایی و اولیه و همچنین محل قرارگیری و لوکیشن مسافرخانه است. برای اطمینان از کیفیت امکانات مسافرخانه می‌توانید از تجربه کسانی که قبلا در آنجا اقامت داشته‌اند، استفاده کنید.

قیمت مسافرخانه در تهران

کرایه مسافرخانه در تهران برای افرادی که قصد یک اقامت کوتاه و اقتصادی دارند انتخاب مناسبی است. قیمت مسافرخانه در تهران بسته به شرایطی مانند موقعیت مسافرخانه و امکانات ارائه شده در اتاق متفاوت است اما می‌توانید با قیمتی بین 100 هزار تومان برای هر شب (یا حتی کمتر) که مختص ساده‌ترین مسافرخانه‌هاست، تا 500 هزار تومان برای هر شب که مخصوص مسافرخانه های خاص با امکانات بالاست، یک اتاق مسافرخانه در تهران رزرو کنید.

به هر حال شما با هر بودجه و با هر قصد و هدفی که راهی تهران شده باشید، قطعا یک مسافرخانه با قیمت مناسب خودتان را پیدا می‌کنید. علاوه بر امکانات موقعیت هم در انتخاب مسافرخانه اهمیت دارد، مثلا مسافرخانه هایی که مرکز شهر تهران قرار گرفته‌اند یا دسترسی بهترین به نقاط مختلف دارند، معمولا قیمت بالاتری هم پیدا می‌کنند.

درحالیکه مسافرخانه های جنوب تهران معمولا از قیمت ارزان تری برخوردارند، هر قدر در انتخاب مسافرخانه به سمت مرکز یا شمال تهران حرکت کنید، قیمت ها افزایش خواهند یافت. در انتخاب و رزرو مسافرخانه حتما به امکاناتی که به آن‌ها واقعا نیاز دارید توجه کنید و علاوه بر آن مسافرخانه ای را انتخاب کنید که دسترسی خوبی به مناطق مختلف تهران می‌دهد. گاهی اگر یک مسافرخانه دور از نقطه‌ای که می‌خواهید به آن دسترسی داشته باشید را رزرو کنید، باید هزینه بیشتری برای رفت و آمد بپردازید و ساعت‌ها در ترافیک بمانید. پس برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها لزوما اجاره مسافرخانه ارزان تر در نقاطی که دسترسی محدودی دارند، بهترین انتخاب نیست.

مهمانسرا تهران

تفاوت مهمانسرا با مسافرخانه در تهران چندان زیاد نیست اما معمولا مهمانسراها امکانات بیشتری دارند و شرایطی مانند پخت‌وپز و امکان استفاده از آشپزخانه مشاع نیز در اختیار مهمانان خود قرار می‌دهند.

درست مثل مسافرخانه، مهمانسرهای تهران را هم می‌توانید در نقاط مختلف شهر به ویژه در مرکز شهر پیدا کنید. مهمانسراها هم قیمت‌های متنوعی دارند و بسته به بودجه خودتان می‌توانید مهمانسراهای مختلف تهران را در سایت جاباما مشاهده کنید و بهترینشان را اجاره کنید.

هتل های تهران را با بهترین قیمت از جاباما رزرو کنید.

مهمانپذیر تهران

در تهران مهمانپذیرهای زیادی وجود دارند. مهمانپذیر یا مسافرخانه معمولا تنها اتاقی ساده با تعداد تخت مشخص در اختیار شما قرار می‌دهند و استفاده از سرویس بهداشتی نیز به صورت مشترک است.

مهمانپذیر تقریبا هیچ تفاوت ویژه‌ای با مسافرخانه ندارد، نکته مهم این است که شما چه سراغ اجاره مسافرخانه در تهران می‌روید یا ترجیح می‌دهید یک مهمانپذیر یا مهمانسرا را در تهران رزرو کنید، باید به امکاناتی که این اقامتگاه ها به شما ارائه می‌دهند به خوبی توجه داشته باشید. تنها به یک نام اکتفا نکنید و جزییات مختلف مسافرخانه یا مهمانپذیر خود را در سایت جاباما که اطلاعات کاملی در اختیارتان قرار می‌دهد، بخوانید.

اجاره ویلا اطراف تهران

مسافرخانه در تهران با قیمت مناسب

اگر پایین بودن قیمت تا حد ممکن برای شما اهمیت زیادی دارد و به دنبال پیدا کردن مسافرخانه در تهران با قیمت مناسب هستید، احتمالا بهتر است محدوده جستجوی خود را کوچک‌تر کنید. در تهران مسافرخانه های زیادی با هزینه کمتر از 300 هزار تومان برای یک شب وجود دارند. برای پیدا کردن مسافرخانه‌ با قیمت مناسب در تهران شاید بهتر باشد محله‌هایی مانند مولوی، ناصرخسرو، لاله‌زار، جمهوری و بازار بزرگ را بررسی کنید.

همچنین اگر به سراغ مسافرخانه های ارزان تر می‌روید، توقعتان از امکانات را هم پایین بیاورید، البته این به این معنا نیست که مسافرخانه های ارزان تهران برای اقامت نامناسب هستند! در سایت جاباما می‌توانید یک مسافرخانه با امکانات معقول و موارد اولیه مانند بهداشت مناسب و تحت راحت و اتاق قابل قبولی را انتخاب کنید که از قیمت پایینی هم برخوردار است. اما معمولا مسافرخانه های ارزان تر امکانات اضافه‌ای را که یک مسافرخانه به نسبت گران در اختیارتان قرار می‌دهد، نخواهند داشت.

مسافرخانه ارزان در تهران

برای پیدا کردن مسافرخانه ارزان در تهران احتمالا باید به سراغ خیابان‌های اطراف بازار بزرگ تهران بروید. شاید در مولوی یا ناصرخسرو هم بتوانید موارد خوبی پیدا کنید. اگر قیمت برایتان اهمیت زیادی دارد و به دنبال یافتن ارزان ترین مسافرخانه تهران هستید، بهتر است به اتاق‌های مشترک یا خوابگاهی هم سری بزنید. بعضی از اتاق‌های خوابگاهی در کنار قیمت بسیار پایین، شرایط و امکانات خوبی ارائه می‌دهند و محیط مناسبی دارند.

یکی از ویژگی‌های مسافرخانه های ارزان تهران همین اشتراکی بودن امکانات است، اگر با شریک شدن اتاقتان با چند مسافر دیگر مشکلی ندارید، می‌توانید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید و یک مسافرخانه ارزان در تهران را انتخاب کنید. امکانات دیگر این مسافرخانه ها از جمله حمام، دستشویی و آشپزخانه هم اشتراکی است. نکته مهم این است که اگر می‌خواهید در یک مسافرخانه ارزان در تهران با امکانات اشتراکی اقامت کنید، بهتر است اشیاء قیمتی همراهتان نداشته باشید یا آن‌ها را در یک جای امن قرار دهید.

سوالات متداول اجاره مسافرخانه در تهران