جاباما

بهترین سواحل کیش برای شیرجه زدن در موج‌های خروشان

کیش در فصل پاییز و زمستان که هوا معتدل و خنک است یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای شنا و آفتاب گرفتن در بهترین سواحل کیش خواهد بود. این مقصد گردشگری به دلیل اینکه هر ساله پذیرای توریست‌ها از شهر‌های مختلف ایران و خارج از کشور است، امکانات و شرایط بسیار مساعدی را برای گذران یک تفریحات عالی فراهم کرده و در نتیجه می‌توانید ایام خوشی را در بهترین سواحل کیش داشته باشید. در این مقاله علاوه‌بر معرفی سواحل مختلف کیش، به بررسی هتل‌های نزدیک سواحل و رستوران‌های ساحلی نیز می‌پردازیم. به این ترتیب می‌توانید به صورت کامل برای سفر برنامه‌ریزی کنید.

بهترین سواحل کیش

ساحل میرمهنا

ساحل میرمهنا یکی از بزرگترین پارک‌های ساحلی جزیره کیش و بهترین سواحل کیش است که در بلوار دریا واقع شده و مسیری پُر رفت‌وآمد و شلوغ دارد. امتداد این پارک ساحلی از مسجد خاتم الانبیا شروع شده و تا میدان جاسک ادامه پیدا می‌کند. بنابراین ساحل میرمهنا یک خط ساحلی بزرگ و طولانی دارد.

این پارک ساحلی درست در نزدیکی محله عرب‌ها قرار گرفته و در نتیجه می‌توانید پس از استراحت در ساحل میرمهنا از محله بومی عرب‌ها نیز بازدید کنید. این ساحل برای تفریحات خانوادگی بهترین انتخاب خواهد بود چرا که این اسکله تفریحی جاذبه‌های بسیاری داشته و از طرفی امکانات مناسبی نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

از جمله امکانات ساحل میرمهنا می‌توان به امکان پیاده‌روی در ساحل، وجود بازارهای متنوع، چای‌خانه سنتی، مسیر دوچرخه‌سواری، مراکز فروش مواد غذایی و همین‌طور زمین بازی کودکان اشاره کرد.

در این ساحل زیبا می‌توانید کنار لاک‌پشت‌های جزیره قدم زده و آن‌ها را از نزدیک ببینید. آبی زلال ساحل میرمهنا باعث شده تا ماهی‌های تازه نیز در دسترس باشند. بنابراین اگر مایل به چشیدن طعم ماهی کبابی تازه هستید، ساحل میرمهنا این شرایط را برای شما فراهم کرده است.

ساحل میرمهنا کیش

با توجه به وسعت این ساحل، میرمهنا بهترین ساحل کیش برای عکاسی خواهد بود. حتی می‌توانید برای اجاره کشتی برای عروسی در کیش نیز اقدام کنید، چرا که این ساحل امکانات خوبی را در این خصوص نیز ارائه می‌دهد. شاید بتوان گفت با وجود امکانات متعدد، میرمهنا بهترین ساحل های کیش برای گذران دوران استراحت و تعطیلات است.

از جمله جاذبه‌های میرمهنا به‌عنوان بهترین ساحل کیش می‌توان به نزدیکی به شهر زیرزمینی کاریز با قدمت ۲۵۰۰ ساله، وجود جریان آب‌شیرین، هوای خنک و فسیل‌های قدیمی، مجموعه بولینگ مریم، بازار پارس خلیج، بازار زیتون، بازار صفین و بازار ونوس در نزدیکی ساحل و امکان خرید از این مراکز اشاره کرد.

آدرس ساحل میرمهنا کیش

استان هرمزگان، کیش، ساحل شمال و شمال غربی جزیره کیش

ساحل مرجان کیش

علاوه‌بر زیبایی که مرجان‌ها به بهترین ساحل های کیش داده‌اند، نقش مهم آن‌ها در زیست‌بوم دریا را نیز باید در نظر داشت. چرا که این مرجان‌ها می‌توانند فضایی مناسب برای زندگی آبزیان در دریا را فراهم کنند. بنابراین زمانی‌که شما در ساحلی مانند ساحل مرجان کیش شنا می‌کنید می‌توانید انواع ماهی‌های مختلف را در کنار یکدیگر ببینید که باعث ایجاد یکی از زیباترین صحنه‌های طبیعی در زیر آب خواهد شد.

بنابراین در ساحل مرجان کیش می‌توانید انواع مرجان‌ها، صدف‌های رنگارنگ، سنگ‌های دریایی و حلزون‌ها را ببینید. ساحل مرجان کیش به‌عنوان یکی از بهترین سواحل کیش بسیار تمیز بوده و به‌دلیل شفاف بودن آب، مرجان‌ها، صدف‌ها و ماهی‌هایی که در این منطقه زیست می‌کنند به‌راحتی قابل مشاهده هستند. از جمله تفریحات ساحل مرجان کیش می‌توان به دوچرخه‌سواری، غواصی، پیاده‌روی، شنا، قایق‌سواری، اسکی و پاراسل اشاره کرد.

ساحل مرجان کیش

ساحل مرجان کیش در شب زیبایی نفس‌گیری دارد بنابراین اگر قصد بازدید از این ساحل را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم غروب را در این ساحل بگذرانید. یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های ساحل مرجان کیش، کشتی یونانی است. بنابراین علاوه بر استراحت در این ساحل زیبا می‌توانید از کشتی یونانی نیز بازدید کنید.

آدرس ساحل مرجان کیش

استان هرمزگان، جزیزه کیش، جاده جهان

سواحل از جمله جاهای دیدنی کیش هستند، که در این مجله به صورت کامل معرفی شده‌اند.

ساحل مرد ماهیگیر

ساحل مرد ماهیگیر به دلیل وجود مجسمه‌ای ۱۲ متری یکی از نمادهای جزیره کیش است. مجسمه مرد ماهیگیر دومین مجسمه بزرگ از لحاظ ابعاد در ایران است که در ساحل جزیره کیش قرار گرفته و چهار تن از هنرمندان در مدت سه ماه آن را در مشهد ساخته‌اند. در ساحل مرد ماهیگیر، گیاهان بومی متنوعی مانند کرت، لور، گز و نخل خرما دیده می‌شود که از جمله گیاهان بومی ساحل کیش هستند.

ساحل کیش برای شنا

همان‌طور که می‌دانید ساخت مجسمه‌های شنی یکی از جذاب‌ترین تفریحات بهترین سواحل کیش است که در ساحل مرد ماهیگیر نیز بسیار پرطرفدار بوده و جشنواره‌های مجسمه‌سازی در این مرکز برگزار خواهد شد. ساحل مرد ماهیگیر یکی از بهترین سواحل کیش برای شنا کردن خواهد بود. از طرفی به دلیل وجود امکانات متنوع، بهترین اوقات را در این سواحل آزاد کیش خواهید داشت.

آدرس ساحل مرد ماهیگیر

استان هرمزگان، ضلع شرقی ساحل جزیره کیش

ساحل اسکله تفریحی کیش

اسکله تفریحی کیش به دلیل داشتن امکانات متنوع و گسترده یکی از محبوب‌ترین و بهترین سواحل کیش برای گذراندن دوران تعطیلات است. از جمله امکانات متنوع ساحل اسکله تفریحی کیش می‌توان به غواصی، دوچرخه‌سواری، قایق‌سواری، بالن‌سواری، فلای‌بورد و امکان غذا دادن به ماهی‌ها در اسکله تفریحی اشاره کرد.

اسکله تفریحی کیش به شیوه شمع‌زنی احداث شده و اسکله آن هم چوبی است. طول این اسکله حدود ۴۳۷ متر است بنابراین می‌توانید در آن پیاده‌روی کنید. از جمله جاذبه‌های اطراف ساحل اسکله تفریحی کیش می‌توان به مرکز غواصی کیش، مجتمع گردشگری کشتی ایرانی، بولینگ مریم و پیست دوچرخه‌سواری اشاره کرد. از طرفی این مرکز به دلیل امکانات کامل بهترین ساحل کیش در شب خواهد بود.

بهترین سواحل کیش در شب

آدرس ساحل اسکله تفریحی کیش

استان هرمزگان، جزیره کیش، انتهای خیابان دریا

ساحل سیمرغ کیش

ساحل سیمرغ کیش یکی دیگر از بهترین سواحل کیش است که دارای امکانات تفریحی کاملی است و در آن انواع و اقسام بازی و تفریح برای گردش خانوادگی در نظر گرفته شده است. از جمله امکانات این ساحل زیبا می‌توان به زمین بدمینتون، پیست اسکیت، زمین پینگ‌پنگ، زمین بازی برای کودکان، قایق‌سواری و انواع ورزش‌های آبی دیگر اشاره کرد.

ساحل سیمرغ کیش فاصله بسیار کمی با پارک دلفین‌ها دارد، بنابراین می‌توانید علاوه‌بر لذت قدم زدن و شنا در ساحل سیمرغ، از هنرنمایی‌های دلفین‌ها در دلفیناریوم کیش لذت ببرید. همان‌طور که می‌دانید این مرکز به غیر از دلفین، پستانداران دریایی دیگری مانند گربه دریایی، گراز دریایی، پنگوئن و شیر دریایی نیز دارد. از طرفی محیط خارج از پارک دلفین‌ها دارای درختان گوناگونی مانند نخل، کاکتوس، اکالیپتوس، بنجامین و غیره است که باید از آن‌ها دیدن کنید. باغ پرندگان را فراموش نکنید که مجموعه‌ای از پرندگان مختلف از کشورهای آمریکای جنوبی، آفریقا، شرق آسیا و استرالیا را به نمایش گذاشته است.

زیباترین ساحل کیش

آدرس ساحل سیمرغ کیش

استان هرمزگان، جنوب شرقی کیش، نزدیک دلفیناریوم

ساحل درختان نارگیل کیش

ساحل درختان نارگیل یکی دیگر از بهترین سواحل کیش است که در آن درختان نارگیل به وفور یافت می‌شوند. در کنار این درختان زیبا، ساحل نارگیل کیش به‌عنوان یکی از ساحل های تفریحی کیش شناخته می‌شود که دارای امکانات خوبی است و می‌توانید برای یک اقامت طولانی‌مدت آن را انتخاب کنید.

این ساحل شنی کیش در قسمت شرقی جزیره واقع شده و به دلیل درخت‌های بلندقامت نارگیل، زیبایی خاصی در هنگام غروب خواهد داشت. ساحل درختان نارگیل کیش، مساحتی بیش از ۲۰ هزار متر مربع داشته و در آن بیش از ۲۵۰۰ درخت نارگیل وجود دارد. به همین دلیل ساحل درختان نارگیل کیش به‌عنوان زیباترین ساحل کیش در زمان غروب نیز شناخته می‌شود. اما اگر به دنبال ساحل خلوت در کیش هستید لازم است بدانید که ساحل درختان نارگیل همیشه شلوغ و پُر از گردشگر خواهد بود.

ساحل پر صدف کیش

از جمله امکانات تفریحی ساحل درختان نارگیل کیش می‌توان به جت‌اسکی، قایق پارویی، ماهیگیری، قایق کف‌شیشه‌ای، غواصی، قایق پدالی و سه‌چرخه آبی اشاره کرد. اگر هدف شما از سفر، رفتن به بهترین ساحل کیش برای غواصی است، ساحل درختان نارگیل می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

آدرس ساحل درختان نارگیل کیش

استان هرمزگان، شرق جزیره کیش

ساحل صخره ای کیش

ساحل کلبه هور که به آن ساحل صخره ای کیش نیز گفته می‌شود یکی از جاذبه‌های گردشگری و بهترین سواحل کیش است که در دماغه غربی جزیره واقع شده است. در گذشته این منطقه کلبه‌هایی برای استراحت ماهیگیران داشت که بیشتر بومیان از آن استفاده می‌کردند. بومیان به این ساحل زیبا، ساحل کلبه هور می‌گویند اما بسیاری از گردشگران این ساحل را با نام ساحل صخره ای کیش می‌شناسند.

آدرس ساحل صخره‌ ای کیش

استان هرمزگان، کیش، دماغه غربی جزیره

بهترین سواحل کیش برای شنا

بهترین ساحل کیش در روز قاعدتاً مناسب‌ترین ساحل برای قدم زدن و شنا خواهد بود. کیش به دلیل اینکه با آب‌های نیلگون خلیج فارس احاطه شده، دارای سواحل مختلفی در قسمت‌های شمالی، جنوبی، شرقی و غربی است. بنابراین می‌توان گفت که هر بخش از سواحل این جزیره زیبا می‌تواند بهترین سواحل کیش برای شنا کردن باشد.

از جمله بهترین ساحل کیش برای آفتاب گرفتن در طول روز و بهترین ساحل‌های کیش برای قدم زدن در شب می‌توان به ساحل میرمهنا، ساحل درختان نارگیل، ساحل مرجان کیش، اسکله تفریحی کیش، ساحل مرد ماهیگیر و ساحل سیمرغ اشاره کرد.

پلاژ آقایان

با وجود اینکه شنا کردن در بخش‌های مختلف بهترین سواحل کیش برای آقایان ممنوعیتی ندارد، اما در جزیره مجموعه‌ای به نام پلاژ آقایان کیش احداث شده که امکانات کاملی در اختیار گردشگران قرار می‌دهد.

فضایی دنج و محیطی آرام و زیبا در کنار ساحل خلیج فارس، این امکان را برای آقایان فراهم کرده تا به‌راحتی بتوانند آفتاب بگیرند، شنا کنند و از خدمات مختلف پلاژ آقایان استفاده کنند. جالب است بدانید که هر ساله در بخش پلاژ آقایان مسابقات والیبال ساحلی نیز برگزار می‌شود که جزو رقابت‌های جهانی در این رشته ورزشی است.

پلاژ آقایان کیش

از جمله امکانات پلاژ آقایان می‌توان به ساحل اختصاصی، محیطی مختص شنای آقایان در دریای خلیج فارس، امکانات و خدمات ویژه پذیرایی، سرویس بهداشتی، زمین فوتبال و والیبال ساحلی، رختکن، سکوی ماساژ، بخش دوش و بوفه اشاره کرد.

امکانات تفریحی پلاژ آقایان شامل ورزش‌های چون اسکی، پاراشوت، امکان قایقرانی پارویی، قایق‌های بادبانی، غواصی، هندبال ساحلی و بسیاری ورزش‌های آبی است.

آدرس پلاژ آقایان

استان هرمزگان، جزیره کیش، خیابان فردوسی، انتهای بلوار هنر

پلاژ بانوان

یکی از مهم‌‌ترین دلایلی که گردشگران به جزیره کیش سفر می‌کنند امکان شنا در دریا و آفتاب گرفتن در ساحل است. اما چالش اصلی اینجاست که با توجه به قوانین، خانم‌ها اجازه استفاده از تمامی سواحل کیش را ندارند. بنابراین برخلاف آقایان که می‌توانند از بهترین سواحل کیش برای شنا و آفتاب گرفتن و تفریحات آبی استفاده کنند اما خانم‌ها محدود به یک منطقه خاص خواهند بود. بنابراین پلاژ بانوان کیش با هدف ارائه خدمات در بستری مناسب و پوشیده به خانم‌ها ساخته شد.

این پلاژ که در اصل بهترین پلاژ کیش برای بانوان خواهد بود، شرایطی را فراهم کرده تا گردشگران بتوانند در کنار احساس امنیت، ورزش‌های آبی مختلف را انجام داده در آب‌های نیلگون خلیج فارس شنا کنند و همین‌طور آفتاب بگیرند.

پلاژ بانوان کیش

پلاژ بانوان کیش مساحتی بالغ بر ۲۰ هزار متر مربع داشته و در شمال شرقی جزیره ساخته شده است. دور پلاژ بانوان را دیوارهای بلندی کشیده‌اند و سایه‌بان برای بخش‌های مختلف در نظر گرفته شده تا بانوان راحت باشند. جالب است بدانید که پرواز هواپیما و سایر وسایل تفریحی نظیر هلیکوپتر در این منطقه ممنوع است. بنابراین بانوان با خیالی آسوده و راحت می‌توانند در این محل شنا کرده و به تفریح بپردازند.

آدرس پلاژ بانوان

استان هرمزگان، جزیره کیش، شنال شرقی جزیره

در مطلب پلاژ بانوان کیش در مجله جاباما، قوانین و ساعات استفاده از آن، امکانات و تفریحات داخل پلاژ و وسایلی که حتما باید برای رفتن به پلاژ همراهتان باشد را معرفی کرده‌ایم.

پارک آبی اوشن

پارک آبی اوشن در زمینی به مساحت ۵٫۶ هکتار در جزیره کیش احداث شده و اولین تم پارک آبی روباز ایران است. این مجموعه بر اساس داستان راز قلعه خورشید طراحی شده است. پارک آبی اوشن کیش دارای ۱۳ راید، ۲ رستوران، ۴ استخر، ۱ اسپا، ۲ مرکز خرید و ۴ کافی‌شاپ است. این پارک آبی یکی از بهترین سواحل کیش را دارد و روزهای به خصوصی به بانوان خدمات ارائه می‌کند.

پارک آبی اوشن کیش

از جمله رایدهای پارک آبی اوشن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آدرنالین
 • پیچالوپ
 • آناکوندا
 • رالی راید
 • گرداب
 • مارپیچ ۱ و ۲
 • دینگل
 • راشین ریور
 • موجاب
 • برکو
 • سونامی

از استخرهای شنای پارک آبی اوشن می‌توان به استخرهای آبان، آبتین، رابو و دینگو اشاره کرد. علاوه‌بر استخر و رایدر، این مرکز جاذبه‌ها و خدمات دیگری دارد که شامل غذا و نوشیدنی، اسپا و فروشگاه است.

آدرس پارک آبی اوشن کیش

استان هرمزگان، جزیره کیش، جاده جهان، تم پارک آبی اوشن کیش

هتل های نزدیک به سواحل کیش

هتل‌های بسیاری در نزدیکی بهترین سواحل کیش قرار دارند اما برخی از آن‌ها برای اقامت بهترین انتخاب خواهند بود. بنابراین در ادامه هتل‌هایی را معرفی خواهیم کرد که علاوه‌بر نزدیکی به ساحل خلیج فارس، امکانات ویژه و مدرنی دارند.

هتل مارینا کیش

هتل مارینا کیش یکی از هتل های نزدیک به سواحل کیش است که در بلوار مرجان و جنب برج‌های دوقلو ساخته شده است. این هتل ۵ ستاره در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار ساخته شده و ساختمان آن معماری منحصر‌به‌فرد و متفاوتی دارد. امکانات ویژه، دسترسی به ساحل خلیج فارس و خدمات گسترده از جمله مزایای اقامت در این هتل است.

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش یکی دیگر از هتل‌های ۵ ستاره نزدیک به سواحل کیش است که در میدان داریوش واقع شده و خود به‌عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری کیش محسوب می‌شود. این هتل یکی از مدرن‌ترین و به‌روزترین امکانات ویژه دارد.

هتل های کیش نزدیک ساحل

هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش یکی از هتل‌های خاص و بسیار زیبای کیش است که دسترسی آسانی به بهترین سواحل کیش دارد. اتاق‌های این هتل به شکل یک ترنج ساخته شده‌اند و به دریا دید کامل دارند. اتاق‌های هتل ترنج یک طبقه بوده و امکانات متفاوتی دارند و گران‌ترین اتاق این هتل شبی ۱۱ میلیون تومان است.

هتل شایان کیش

هتل شایان کیش در بلوار ساحل واقع شده و یکی از بهترین هتل‌های ساحلی کیش است. این هتل در زمینی به مساحت ۵۵ هزار مترمربع ساخته شده و یکی از مجلل‌ترین هتل‌های جزیره کیش است که فضایی مدرن با امکانات ویژه و متفاوت داشته و چشم‌اندازی عالی به خلیج فارس دارد.

اگر به دنبال یک هتل خوب در کیش هستید، بهترین کار خواندن نظرات سایر مسافران جزیره است. اینجا بر اساس نظر مسافران بهترین هتل های کیش را معرفی کرده‌ایم.

اجاره ویلا و سوئیت در کیش

یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر سفری، اقامت است. بنابراین زمانی‌که برای سفری چند روزه برنامه‌ریزی می‌کنید، باید قبل از هر چیز، محل اقامتی مناسب رزرو کنید. همان‌طور که در بخش قبلی اشاره کردیم، هتل‌ها و اقامتگاه‌های مختلفی در بهترین سواحل کیش احداث شده‌اند که می‌توانند اقامت خوشی را برای شما رقم بزنند. اما اگر می‌خواهید قبل از سفر و به‌‌صورت آنلاین برای رزرو اقامتگاه اقدام کنید اجاره ویلا و سوئیت در کیش جاباما بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

رستوران های ساحلی کیش

در جزیره کیش رستوران های مختلفی راه‌اندازی شده اما برخی از آن‌ها دسترسی آسانی به ساحل خلیج فارس دارند یا در کنار ساحل واقع شده‌اند. بنابراین برای برخی از افراد که می‌خواهند غذای خود را در کنار زیبایی‌های آب‌های نیلگون خلیج فارس صرف کنند، رستوران‌های ساحلی کیش بهترین انتخاب خواهند بود. در ادامه تعدادی از این رستوران‌ها را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید در سفر بعدی غذاهای فوق‌العاده آن‌ها را امتحان کنید.

رستوران توتی فروتی

توتی فروتی یکی از محبوب‌ترین رستوران‌های ساحلی کیش است که کیفیت بسیار بالایی داشته و به همین دلیل نیز معمولاً بسیار شلوغ است. پس پیشنهاد می‌کنیم قبل از رفتن به رستوارن برای رزرو میز اقدام کنید. منوی رستوران بسیار متنوع بوده و تقریباً تمامی غذاهای سنتی، ایرانی، فرنگی و فست‌فودی را پوشش می‌دهد.

رستوران فود سان ساحلی

رستوران فود سان ساحلی دقیقاً در کنار هتل ترنج واقع شده و همراه با موسیقی زنده از میهمانان خود پذیرایی می‌کند. رستوران فود سان منوی کاملی دارد که شامل غذاهای دریایی و بسیاری از غذاهای محبوب دیگر است.

رستوران ساحلی کیش

رستوران ساحلی هوک لانژ کیش

رستوران و کافی‌شاپ ساحلی هوک لانژ در کنار ساحل خلیج فارس واقع شده و یکی از مجموعه‌هایی است که به تازگی افتتاح شده است. این مجموعه دارای دیوارهای شیشه‌ای است و نورپردازی فوق‌العاده‌ای دارد. منظره زیبای این رستوران ساحلی آنقدر چشم‌نواز است که می‌تواند لحظات خوبی را برای شما رقم بزند.

رستوران بین‌المللی لنج ایرانی

رستوران بین‌المللی لنج ایرانی یکی دیگر از کافه رستوران‌های جزیره است که در نزدیکی ساحل خلیج فارس واقع شده است. این رستوران با کشتی یونانی تنها چند دقیقه فاصله داشته و حتی پیاده‌ هم می‌توانید برای دیدن این اثر زیبا بروید.

اگر اهل رستوران‌گردی و غذاهای خوشمزه هستید، در این مطلب لیست بهترین رستوران های کیش با آدرس و همه اطلاعات برایتان آماده شده است.

تفریحات دریایی کیش

یکی از دلایلی که افراد جزیره کیش را برای سفر انتخاب می‌کنند، امکان انجام تفریحات آبی مختلف است. با توجه به تعداد بالای گردشگری که هرساله برای سفر به جزیره کیش برنامه‌ریزی می‌کنند، در بخش‌های مختلف بهترین سواحل کیش، برنامه‌های مفرحی برای گردشگران در نظر گرفته شده که شامل تفریحات آبی است. این تفریحات آبی تنوع بسیار بالایی دارند، بنابراین اگر برای چند روز متوالی در جزیره کیش اقامت دارید، می‌توانید از انجام این تفریحات متنوع لذت ببرید. از جمله محبوب‌ترین و جذاب‌ترین تفریحات دریایی کیش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پاراسل
 • شاتل
 • کشتی آکواریوم
 • پارک آبی اوشن
 • غواصی
 • بنانا سواری
 • فلای‌بورد
 • اسکوتر زیردریایی
 • قایق تفریحی
 • جت اسکی
 • کریزی بوت
 • کایاک سواری
 • کشتی تفریحی
 • اسکی روی آب
 • فلای فیش

در مورد هر کدام از این تفریحات دریایی کیش در این مطلب بیشتر بخوانید.

کدام ساحل کیش صدف دارد؟

بهترین ساحل کیش برای جمع کردن صدف، ساحل مرجان است و به همین دلیل نیز به این ساحل زیبا، ساحل پر صدف نیز می‌گویند.

کدام هتل کیش ساحل اختصاصی دارد؟

هتل پارک ساحلی سیمرغ کیش یکی از هتل های کیش نزدیک ساحل است که دارای ساحل اختصاصی است.

هتل های نزدیک به ساحل در کیش کدامند؟

از جمله برترین هتل‌های نزدیک به ساحل کیش می‌توان به اسپادانا، سیمرغ، ترنج، مارینا، ارم، شایان، شایگان و داریوش اشاره کرد.

ایا ساحل کیش باز است؟

تفریحات آبی کیش در زمان کرونا و با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و در نتیجه ساحل باز است.

بهترین سواحل کیش در شب کدامند؟

بهترین سواحل کیش در شب شامل ساحل سیمرغ، درختان نارگیل و اسکله تفریحی است.

بهترین ساحل کیش برای شنا و آفتاب گرفتن کدام است؟

بهترین ساحل کیش برای شنا و آفتاب گرفتن پلاژ آقایان و بانوان خواهد بود.

بهترین زمان برای سفر به کیش برای شنا کی است؟

با توجه به آب‌وهوای معتدل پاییز، این فصل بهترین انتخاب برای شنا در کیش است چون می‌توانید در کنار شنا، آفتاب نیز بگیرید و از طرفی هوا خیلی هم گرم نیست.

بهترین ساحل های کیش در روز کدامند؟

ساحل میرمهنا، ساحل مرجان، ساحل مرد ماهیگیر و ساحل سیمرغ کیش بهترین ساحل های کیش در روز هستند.

خلوت ترین ساحل های کیش کدامند؟

ساحل میرمهنا، مرد ماهیگیر و پارک ساحلی سیمرغ نسبت به دیگر سواحل کیش، خلوت‌تر هستند.

در کیش کجا می‌توان شنا کرد؟

آقایان محدودیتی برای شنا در سواحل مختلف کیش ندارند اما بانوان می‌توانند برای شنا و آفتاب گرفتن از پلاژ بانوان استفاده کنند.

بهترین رستوران های ساحلی کیش کدامند؟

توتی فروتی، سان ساحلی، لنج و هوک لانژ بهترین رستوران های ساحلی کیش هستند.

بهترین ساحل کیش برای غواصی کدام است؟

کیش سایت‌های غواصی مختلفی دارد که شامل ساترن کرک، کشتی داما، کلبه هور، کشتی یونانی و سایت سمبارون هستند.

بهترین ساحل کیش برای عکاسی کدام است؟

همه سواحل کیش برای عکاسی بهترین انتخاب خواهند بود اما از میان این بهترین سواحل کیش، ساحل درختان نارگیل به دلیل وجود درختان بلندقامت و زیبای نارگیل در غروب زیبایی خاص دیگری دارد.

فرحناز احمدزاده

من نویسنده‌ام، بیشتر از ۵ ساله که کلمات همچون رقصنده‌هایی روی صفحه سفید کاغذ، همراه من هستند. عاشق محتوا هستم و بازاریابی محتوایی زندگی من است. آنقدر به آیین نگارش فارسی علاقمند هستم و بهش تعصب دارم که موقع فکر کردن هم به نیم‌فاصله توجه می‌کنم!!!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + یک =

دکمه بازگشت به بالا