جاباما

فرار از گرما به آغوش اقامتگاه های رامسر

عنوان زیباترین شهر ایران بدون اغراق به رامسر می‌رسد. اما چرا انقدر رامسر زیباست و طرفدار دارد؟ رامسر تمام زیبایی‌ها و جذابیت‌هایی را که شهرهای شمالی دارند، در کنار هم دارد؛ دریا، کوه و جنگل! رامسر ساحلی طولانی و باصفا دارد؛ ساحلی با امکانات تفریحی و گردشگری متنوع. از سوی دیگر اطراف این شهر را کوه‌هایی پوشیده از درختان سرسبز فراگرفته است. جنگل های سرسبز هم این مجموعه را تکمیل می‌کند.


جستجو و اجاره اقامتگاه در جاباما


دیدنی های رامسر

دیدنی های رامسر اقامتگاه رامسر

همین که وارد شهرهای شمالی می‌شویم، آب و هوای دلپذیر و مناظر سرسبز و چشم‌نواز حالمان را خوب می‌کند. اما احتمالا بعد از کمی گردش در جاده‌های سرسبز، دوست داریم از دیگر دیدنی های رامسر هم لذت ببریم. در این متن هم دیدنیهای رامسر و هم برخی از اقامتگاه های متفاوت و جذاب این شهر را به شما معرفی می‌کنیم.

ساحل رامسر

ساحل رامسر دیدنی های رامسر

یکی از زیباترین ساحل های شهرهای شمالی، به رامسر اختصاص دارد. بی‌شک قدم زدن در این ساحل و تماشای حرکت موج‌ها، حس و حال شیرینی دارد. اگر دلتان می‌خواهد غروب آفتاب را تماشا کنید، چند دقیقه قبل از غروب خود را به ساحل برسانید. یک جای دنج پیدا کنید و به تماشا بنشینید. لذتی که در آرامش غروب آقتاب و نگاه کردن به آن وجود دارد، در کمتر جایی قابل تجربه است.

علاوه بر قدم زدن کنار دریا و تماشای موج‌ها، تفریح‌ها و سرگرمی‌های دیگری هم در ساحل رامسر وجود دارد. از این امکانات می‌توان به قایق تندرو، شاتل و جت اسکی اشاره کرد.

احتمالا پس از گردش و تفریح در ساحل گرسنه یا تشنه شده‌اید. حالا فرصت مناسبی است که به سراغ کافی‌شاپ‌های کنار ساحل بروید و خودتان را به یک نوشیدنی خنک یا بستنی مهمان کنید.

اجاره ویلا در رامسر

جنگل دالخانی رامسر

جنگل رامسر دیدنی های رامسر

پس از دریا نوبت به جنگل است. جنگل رامسر با نام دالخانی شناخته می‌شود. این جنگل یکی از زیباترین و بکرترین جنگل های کشور و منطقه شمال ایران است. مسیری که در دل جنگل طی می‌کنید، بی‌نظیر و رویایی است. درخت‌های بلند و سرسبز این مسیر به شکلی در هم تنیده شده‌اند که تشخیص آنها از هم سخت است. حالا تصور کنید در این وضعیت، جنگل کمی هم مه گرفته باشد. آنچه در این زمان پیش چشم شما دیده می‌شود، تصویری بین واقعیت و خیال است.

در هر جای جنگل که دلتان بخواهد می‌توانید بساط پیک‌نیک‌تان را برپا کنید. (آلاچیق‌هایی در جنگل وجود دارد که برای نشستن و استراحت کردن بسیار مناسب است). سپس قدم زدن در میان درختان و کشف زیبایی‌های جنگل را شروع کنید. زیبایی‌هایی که در کلام گنجانده نمی‌شود. جنگل‌نوردی و کوه‌نوردی از تفریحات متداول در این جنگل است.

تله کابین رامسر

تله کابین رامسر اقامتگاه رامسر

از دیگر تفریحات رامسر، تله کابین سواری است. تله کابین سواری در شهرهای شمالی کشور بسیار متفاوت است. شما در این مناطق علاوه بر حضور در ارتفاع، از تماشای مناطق سرسبز و جنگلی هم لذت می‌برید. در این میان تله کابین رامسر جذابیت‌ها خاص خودش را دارد. تله کابین رامسر بین دریا و کوه کشیده شده است. در واقع شما در دل جنگل های کوهستان سوار تله کابین می‌شوید و پس از عبور از مسیری فوق‌العاده زیبا، در ساحل پیاده خواهید شد.

هر یک از کابین ها برای ۴ نفر جا دارد. هزینه تله کابین سواری برای هر نفر ۴۰ هزار تومان است (تا تیر ۹۸).

اجاره ویلا لوکس در رامسر

چشمه های آب گرم رامسر

آب گرم رامسر دیدنی های رامسر

بد نیست پس از گردش و تفریح در جنگل و ساحل تنی هم به آب بزنید. اما در رامسر تنها دریا نیست که برای شنا کردن مناسب است. شما می‌توانید برای اینکه شنا کنید سری هم به چشمه های آب گرم رامسر بزنید. چشمه های آب گرم رامسر هم مثل سایر آب گرم های کشور خواص درمانی فراوانی دارد.

چشمه های آب گرم رامسر را در نقاط مختلف این منطقه می‌یابید. جواهرده، کتالم، سادات محله و خود شهر رامسر از جاهایی است که چشمه های آب گرم فراوانی را در آنها می‌یابید. اگر همراهانی دارید که پا به سن گذاشته‌اند، حضور در این آب گرم ها برای آنها بسیار مطبوع خواهد بود.

جواهرده

جواهرده اقامتگاه رامسر

یکی از تفرجگاه های محبوب اطراف رامسر جواهرده است. این منطقه بسیار زیبا است و طبیعت دل‌انگیزی دارد. آب و هوای این منطقه نیز عالی است. تقریبا ۶ ماه از سال جواهر ده پوشیده از برف است. ۶ ماه دیگر هم هوا مطبوع و بسیار خنک است. دلیل اصلی این میزان خنک بودن هوا ارتفاع قابل توجه از سطح دریاست. ارتفاع جواهرده از سطح دریا حدود ۲۰۰۰ متر است.

علاوه بر خنک بودن آب و هوا، این ارتفاع باعث می‌شود که شما بتوانید دریا را از بالا تماشا کنید. تصویری رویایی و شگفت‌انگیز که در کمتر جایی مشابهش را خواهید یافت.

نمک آبرود هم یکی دیگر از تفرجگاه‌های استان مازندران است. با شناخت از تفریحات و اقامتگاه های نمک آبرود، اوقات دلپذیری را هم در این منطقه سپری خواهید کرد.

اقامتگاه های رامسر

اقامتگاه های رامسر

پس از اینکه برنامه های تفریحی و گردشیتان را تنظیم کردید، خوب است به فکر اقامتگاه در رامسر هم باشید. از آنجایی که رامسر از شهرهای مهم گردشگری در شمال است، اقامتگاه های زیادی در این شهر وجود دارد. ما در این متن چند ویلا و اقامتگاه رامسر را به شما معرفی می‌کنیم.

ویلا سه خوابه سفید تمشک رامسر

اگر تعدادتان زیاد است و می‌خواهید در رامسر اقامتی شیرین را در کنار عزیزانتان را سپری کنید، به دنبال یک ویلا بزرگ باشید. ویلا سه خوابه سفید تمشک از بهترین اقامتگاه ها برای این هدف است. مساحت کل این ویلا نزدیک به ۴۰۰ مترمربع و مساحت ساختمان ۱۷۰ مترمربع است. ۸ نفر می‌توانند اقامت راحتی را در این ویلا تجربه کنند.

چشم‌انداز سرسبز از بالکن خانه از امتیازات این ویلا است. تماشای این بالکن در ساعت‌های اولیه صبح بسیار دلپذیر است.


رزرو هتل های رامسر


ویلا سه خوابه ساحلی گلرخ رامسر

یکی دیگر از اقامتگاه های رامسر، ویلا سه خوابه ساحلی گلرخ است. این ویلا همان طور که از نامش پیداست در منطقه ساحلی رامسر واقع شده است. ظرفیت این ویلا بین ۴ تا ۸ نفر اعلام شده است. از امکانات رفاهی این ویلا می‌توان به شوفاژ و کولر اشاره کرد. در این ویلا یک بالکن هم وجود دارد. فضایی که برای استراحت و لذت بردن از طبیعت عالی است. ضمنا ویلا یک کباب پز هم دارد که با استفاده از آن می‌توانید کباب‌های خوشمزه برای خودتان درست کنید.


ویلا دوخوابه ارغوان رامسر

یکی دیگر از ویلاهای بزرگ رامسر، ویلا دو خوابه ارغوان است. این ویلا که در منطقه شهری واقع شده، بسیار باصفا و زیبا است. ظرفیت این ویلا بین ۴ تا ۷ نفر است. این ویلا یک فضای سرسبز و بسیار زیبا دارد. گلکاری هنرمندانه در حیاط ویلا فضای خوشایندی برای قدم زدن و استراحت به وجود آورده است. آلاچیق داخل حیاط هم این مجموعه را تکمیل کرده است.


ویلا یک خوابه نوستالژی رامسر

ویلا یک خوابه نوستالژی

ویلا یک خوابه نوستالژی رامسر هم انتخاب دیگری برای شماست. این ویلا بسیار بزرگ است. مساحت کل ویلا بیش از ۱۱۰۰ مترمربع و مساحت زیربنای آن ۲۰۰ مترمربع است. بین ۴ تا ۹ نفر هم می‌توانند در این ویلا اقامت داشته باشند. یکی از امتیازات این ویلا نزدیک بودنش به ساحل و دریاست. با این اوصاف به همه جذابیت‌های رامسر دسترسی خوبی دارید. ماشین‌تان را هم می‌توانید در پارکینگ ویلا بگذارید.


ویلا یک خوابه ساحلی رامسر

اگر دلتان می‌خواهد اقامتگاهی جمع و جور و صمیمی نزدیک به ساحل داشته باشید، ویلا یک خوابه ساحلی پیشنهاد ما به شماست. این ویلا محیطی دلپذیر و آرام دارد. از جمله امکانات این ویلای دو طبقه می‌توان به مبلمان، تختخواب، میز ناهارخوری و تلویزیون اشاره کرد.


خاطره شیرین شما

به غیر از این ویلاها، تعداد زیادی ویلای دیگر، سوئیت و مجتمع اقامتی در رامسر وجود دارد. ویلاها در مناطق شهری، ساحلی و جنگلی ساخته شده‌اند. شما با توجه به اینکه دوست دارید به کدام یک نزدیکتر باشید، می‌توانید از میان آنها دست به انتخاب بزنید. اگر از اقامت در هر یک از این ویلاها خاطره شیرینی دارید، برایمان بگویید.

زهرا علی‌دوست

من زهرا علی دوست هستم، فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته مترجمی زبان فرانسه. به‌طورکلی به زبان، زبان‌شناسی، ادبیات و شعر ارادت خاصی دارم! با کار کردن در جاباما حالم خوب است؛ مخصوصاً با نوشتن برای جاباما. سفر، موسیقی، مطالعه و فیلم دیدن را هم دوست دارم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن