رزرو آنی و قطعی جاباما
مورد علاقه‌ها
تصویر کاربر
ورود یا ثبت‌نام

اجاره اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس قشم

۲۰ اقامتگاه
اقامتگاه‌های آنی و قطعی

اقامتگاه‌های ۱ تا ۱۲ از ۲۰ اقامتگاه
پیدا شده

راهنمای رزرو اقامتگاه بوم گردی فردیس قشم

اینجا انتخاب کسانی است که دوست دارند شب و روز از صدای امواج دریا و نسیم تازه‌ای که با خود به همراه می‌آورد، لبریز شوند. اقامتگاه بوم گردی فردیس قشم ویژگی‌های فراوانی دارد که با رزرو یکی از 20 اتاقش در جاباما، می‌توانید از آن‌ها لذت ببرید، اما مهم‌ترینش این است که دریا در دو قدمی شما نیست! بلکه هر لحظه در آغوشتان است، درست پیش رویتان!

اتاق های 15 متری این اقامتگاه یکسان هستند و همگی سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی دارند.

درباره اقامتگاه بوم گردی فردیس قشم

از کپرهای جنوبی چه می‌دانید؟ خانه‌های سنتی منطقه قشم با سقف‌های هلالی پوشیده از شاخه‌های ریز نخل و دیوارهای کاهگلی و یک در دولنگه چوبی که زیبایی‌اش را دوبرابر می‌کند. اینجا اقامتگاه بوم گردی فردیس است و همه اتاق هایش همین کپرهای زیبا هستند که اگرچه روح سنتی‌شان کاملاً غالب است اما از نظر امکانات رفاهی چیزی کم از هتل ندارد!

قبل از هر چیز سراغ تصاویر اقامتگاه بروید و نگاهی به داخل این کپرها بیندازید، زیباست، مگر نه؟ جنوب را باید در همچنین فضایی تجربه کرد.

اگر عاشق دریا هستید، اقامتگاه بوم گردی فردیس قشم بی‌شک بهترین انتخابتان است و همین‌جا باید دست از جستجوی بیشتر بردارید. حیاط این اقامتگاه دقیقاً در ساحل دریا قرار دارد و شما روز و شب می‌توانید از یک ساحل اختصاصی در بوم گردی فردیس قشم لذت ببرید.

زیبایی‌ها و جاذبه های جزیره قشم را هم که کنار بگذارید، می‌توانید تمام طول سفر را فقط در همین‌جا بمانید و درعین‌حال از تک‌تک لحظاتتان لذت ببرید.

رزرو آنی و قطعی اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران

تفریحات و ویژگی های منحصربه‌فرد اقامتگاه بوم گردی فردیس

محوطه دنج مقابل اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس قشم و آلاچیق های آن بین مهمانانش معروف است و اگر نگاهی به نظرات مهمانان این اقامتگاه در اینستاگرامشان یا در سایت جاباما بیندازید، می‌بینید که هم دل کندن از آن دشوار است و هم اینکه بتوانند دلتنگ آن نشوند!

روی این نیمکت‌های چوبی که بنشینید، هوای تازه دریا صورتتان را نوازش می‌کند و صدای امواج گوشتان را. شب‌ها هم که آسمان پر از ستاره می‌شود و چه لذتی بالاتر از اینکه چشم به ستاره‌باران آسمان بدوزید و گوش به دریا و ساحل طلایی هم زیر پایتان باشد. اصلاً روی تاب کنار دریا بنشینید یا روی ننو دراز بکشید و ثانیه‌ای چشم‌هایتان را ببندید، اینجا به‌دوراز هیاهوی شهر، سکوت مطلق حاکم است.

هرقدر شب‌های اقامتگاه ساحلی فردیس پر است از آرامش و سکوت، روزهایش پر است رنگ و شور زندگی.

اینجا در ساحل اختصاصی فردیس می‌توانید از رستوران محلی همین مجموعه یک غذای جنوبی اصیل سفارش دهید و زیر سایه آلاچیق‌هایش میگو و ماهی تازه جنوب یا قلیه و انواع خورش را نوش جان کنید.

آفتاب که کمی از تندی افتاد، یک والیبال ساحلی جانانه بازی کنید و تنی به آب بزنید. شن درمانی و آفتاب گرفتن هم که چاشنی سفر به جنوب و آفتاب گرم آن است!

همین‌جا اگر شانس یارتان باشد (که البته کم هم پیش نمی‌آید) می‌توانید شاهد یک اجرای زنده بی‌نظیر از موسیقی فولکلور جنوبی باشد، با نوازندگان محلی و ساز و ریتمی که به رقص درتان خواهد آورد.

در این بوم گردی هر ثانیه منتظر یک اتفاق پرهیجان باشید و دوربینتان را با شارژ پر برایش حاضر نگه دارید!

اگر هم می‌خواهید دل به دریا بزنید، کافی است از میزبانتان در اقامتگاه بوم گردی فردیس قشم بخواهید. قایق های ایمن محیاست که شما را به وسط موج‌های آبی خلیج فارس ببرد و اگر هیجان بیشتر می‌خواستید، می‌توانید با قلاب ماهیگیری به روش بومیان در ساحل به صید انواع خرچنگ‌های خوراکی بروید.

از اقامتگاه بوم گردی فردیس قشم تا جاهای دیدنی این جزیره هم راه زیادی نیست. فاصله اقامتگاه فردیس قشم با فرودگاه بین المللی قشم تنها 3 ساعت است و با جنگل های حرا تنها 18 کیلومتر، با بازار درگهان کمتر از 60 کیلومتر. دیگر جاذبه های قشم از جمله دره ستارگان و جزیره دلفین ها هم فاصله زیادی با شما نخواهند داشت.

اگر از میزبانتان بخواهید، برای گشت‌وگذار در نخلستانی که در همان نزدیکی است، راهنمایی‌تان خواهد کرد.

آفتاب که رو به غروب می‌رود، احتمالاً شما هم می‌خواهید چند عکس از پایین رفتن خورشید سرخ روی دریا داشته باشید. اینجا بهترین جا برای عکاسی از غروب آفتاب روی دریاست! بعد وقت شب‌نشینی‌ها می‌رسد و آتشی که میزبان برایتان به پا می‌کند که جمعتان را گرم‌تر کند.

اینجا یکی از بهترین اقامتگاه های بوم گردی قشم است، اما یک ویژگی مشترک با سایر اقامتگاه های بوم گردی و محلی این جزیره دارد و آن هم میزبانان خون‌گرم آن است؛ آن‌ها کنارتان هستند تا با مهمان‌نوازی جنوبی‌شان سفری برایتان رقم بزنند که از خاطرتان پاک نشود.

رزرو اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس قشم از جاباما

برای رزرو اقامتگاه بوم گردی فردیس قشم، وارد سایت جاباما شوید و در صفحه اختصاصی این اقامتگاه از بین اتاق های متنوع آن، یکی را انتخاب کنید. این اتاق ها (کپرها) همگی از امکانات یکسانی برخوردارند و اندازه آن‌ها هم مشابه است. هر اتاق در بوم گردی فردیس قشم ظرفیت 5 نفر را دارد.

رزرو اقامتگاه بوم گردی قشم از سایت جاباما

پس از انتخاب اتاق، تعداد مسافران و تاریخ مورد نظرتان برای رزرو را انتخاب کنید. مزیت رزرو اتاق از اقامتگاه بوم گردی فردیس قشم در جاباما این است که رزرو شما در لحظه و به‌صورت آنی نهایی می‌شود. رزرو آنی اقامتگاه به شما این امکان را می‌دهد که بدون معطلی و انتظار برای تأیید میزبان رزروتان را نهایی کنید. این رزرو در جاباما قطعی خواهد بود.

اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس قشم کجاست؟

اقامتگاه فردیس قشم در فاصله 55 کیلومتر شهر و در فضایی آرام و دنج قرار دارد. فاصله این اقامتگاه از ساحل حدوداً 50 متر است و شما در هر لحظه به دریا چشم‌انداز و دسترسی خواهید داشت.

بهترین قیمت اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس قشم

قیمت اتاق های کپر مانند اقامتگاه فردیس قشم یکسان است و شما برای هر شب اقامت در آن‌ها باید نزدیک 670 هزار تومان بپردازید. این قیمت باتوجه‌به اینکه اقامتگاه دارای ساحل اختصاصی و امکانات رفاهی کامل است و فاصله مناسبی هم با دیدنی های جزیره قشم دارد، کاملاً به‌صرفه است.

دیگر اقامتگاه های بوم گردی زیبا در جزیره قشم:
اقامتگاه بومگردی گارومزنگی قشم
اقامتگاه بوم گردی خانه دوست قشم
اقامتگاه صفا آباد قشم
اقامتگاه بوم گردی نخل ناخدا

سوالات متداول