رزرو آنی و قطعی جاباما
مورد علاقه‌ها
تصویر کاربر
ورود یا ثبت‌نام

اجاره اقامتگاه بوم گردی گارومزنگی هنگام

۸ اقامتگاه
اقامتگاه‌های آنی و قطعی

راهنمای رزرو اقامتگاه گاروم زنگی قشم

گاروم زنگی نام درختی هفت‌رنگ در جنوب ایران است، درختی زیبا و خاص درست مثل همین اقامتگاه! اقامتگاه بوم گردی گاروم زنگی در جزیره هنگام و با فاصله اندکی با ساحل قرار گرفته است. یک سفر رؤیایی به جنوب می‌خواهید؟ قطعاً مقصدتان باید همین‌جا باشد!

یک ساحل نقره ای زیبا، خاک سرخ هرمز، دلفین های شگفت‌انگیز و آهوان جبیر تجربه‌های خاصی هستند که این اقامتگاه را احاطه کرده‌اند. یک حیاط زیبا و 8 اتاق یکسان با امکانات کامل که فرقی نمی‌کند کدام را رزرو کنید، اقامتگاه بوم گردی گاروم زنگی در هرمز برایتان تجربه‌ای بی‌مثال خواهد شد.

درباره اقامتگاه گاروم زنگی در قشم

اقامتگاه های بوم گردی جنوب همگی حیاط‌های زیبا دارند و بوم گردی گاروم زنگی هم از این قاعده مستثنی نیست. بیایید از همین حیاط جذاب شروع کنیم، دیوارهای سفید زیبا، طاقی‌ها و درهای دولنگه! در هیچ هتل و سوئیتی نمی‌توانید تجربه‌ای مشابه داشته باشید!

اینجا ساخته شده تا با کوله‌باری از خاطرات به خانه‌تان بازگردید. تخت‌های داخل حیاط اقامتگاه بوم گردی گاروم زنگی در هنگام می‌گوید اینجا جای شب‌نشینی‌های طولانی است. نظر مسافران را که بپرسید، همین حیاط دلربا را از بهترین ویژگی‌های این اقامتگاه می‌دانند.
اجاره اقامتگاه بوم گردی قشم از سایت جاباما

به حیاط سنتی و دیوارهای سفیدش که نگاه می‌کنید شاید انتظار اتاق‌های مدرن را نداشته باشید، تخت دونفره رختخواب‌های سنتی تمیز، حمام و سرویس بهداشتی مجزا، وسایل سرمایشی و گرمایشی تکمیل در تمامی اتاق‌های اقامتگاه گاروم زنگی موجود است.

شب‌های جزیره هنگام فقط در این حیاط رؤیایی نیست! شب‌های ساحل نقره‌ای هنگام را از دست ندهید، اینجا روزها شن زیر آفتاب می‌درخشد و شب‌ها درخشش نورانی فیتوپلانگتون‌ها شما را محو خود می‌کند. فاصله اقامتگاه بوم گردی گاروم زنگی تا ساحل چندان نیست؛ بنابراین در هر ساعت و دقیقه که دلتان موج دریا و ساحل تمیز و بی‌نظیر هنگام را خواست به آن خواهید رسید.

فقط ساحل نقره‌ای هنگام نیست، شما از اینجا فاصله کمی با ساحل پافیلی، ساحل برشه، ساحل خماسی و ساحل تخم‌گذاری لاک پشت ها هم دارید.

تفریحات در طول روز و جاهای دیدنی جزیره هنگام هم بیشمار است. اگر هنگام را چندان نمی‌شناسید. خیالتان راحت باشد، اینجا جنوب است و میزبانان مثل تمامی ساکنان جزیره مثل یک دوست چندین ساله همراه شما هستند! لیدر محلی اقامتگاه بوم گردی گاروم زنگی آماده است تا شما را برای رسیدن به دیدنی های هنگام راهنمایی کنند.

با لیدرتان همراه شوید و با فاصله کمی از اقامتگاه به بازدید از درخت 800 ساله جزیره، رقص زیبای دلفین‌ها و تماشای آهوان بروید. شاید مثل بسیاری ندانید، اما در هنگم می‌توانید غواصی، قایق‌سواری و ماهی‌گیری آن هم به روش بومیان منطقه را هم تجربه کنید!

برگردیم به حیاط اقامتگاه، جایی که قرار است نیمی از خاطرات سفرتان همین جا اتفاق بیفتد. اینجا می‌توانید کنار حوض بنشینید و اگر بخت با شما یار باشد فرصت دیدن یکی از آن اجراهای موسیقی محلی با عود، نی‌انبون و دمام باشید.

اینجا نه فقط با رنگ و صدا که با طعم‌های خاصش هم در ذهنتان ماندگار خواهد شد. از رستوران اقامتگاه بوم گردی گاروم زنگی در هنگام برای هر وعده یک غذای محلی بخواهید، از ماهی، میگو، ماهی مرکب، کوسه و صدف با انواع پخت محلی تا مرغ و کباب را با دست‌پخت خاص جنوبی‌ها بخورید.

اینجا همه چیز انگار با دقت کنار هم چیده شده است، تا بار دیگر که نام گاروم زنگی یا هنگام را شنیدید یادتان بیفتد که بخشی از قلبتان را اینجا در همین حیاط جا گذاشته‌اید!

رزرو اقامتگاه گارومزنگی از جاباما

دیگر اجاره اقامتگاه بوم گردی مثل گذشته دشوار نیست. سایت جاباما مرجع شما است برای پیدا کردن انواع اقامتگاه‌های خاص و متفاوت مثل گاروم زنگی!

در سایت یا اپلیکیشن جاباما می‌توانید هر هشت اتاق اقامتگاه بوم گردی گاروم زنگی را در کنار هم ببینید، مشخصات و امکانات آن‌ها را مشاهده کنید و عکس‌های باکیفیت را پیش از رزرو در نظر بگیرید. همچنین پیش از رزرو می‌توانید نظرات مسافران در مورد اقامتگاه گاروم زنگی را هم بخوانید.

همه این ویژگی‌ها را کنار یک مزیت مهم قرار دهید، اینکه در جاباما می‌توانید بوم گردی گاروم زنگی در هنگام را به‌صورت آنی و قطعی رزرو کنید، این یعنی رزرو هر اتاقی بدون معطلی تأیید میزبان و در کمتر از دو دقیقه.

دیگر اقامتگاه های خاص و زیبا در قشم:
اقامتگاه نخل ناخدا
اقامتگاه صفا آباد قشم
اقامتگاه خانه دوست قشم
اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس قشم

سوالات متداول