رزرو آنی و قطعی جاباما
مورد علاقه‌ها
تصویر کاربر
ورود یا ثبت‌نام

اجاره اقامتگاه بوم گردی نخل ناخدا قشم

۱۳ اقامتگاه
اقامتگاه‌های آنی و قطعی

اقامتگاه‌های ۱ تا ۱۲ از ۱۳ اقامتگاه
پیدا شده

رزرو اقامتگاه نخل ناخدا قشم

به اقامتگاه بوم گردی نخل ناخدا خوش آمدید، اگر اینجایید و انتخابتان این اقامتگاه است، احتمالاً اهل سفر با چاشنی ماجراجویی هستید. اگر مهمان بوم گردی نخل ناخدا شوید، قطعاً سفری که به جزیره قشم در پیش دارید، قرار نیست یک سفر عادی باشد!

پس از رزرو این اقامتگاه، ماجراجویی به مقصد جزیره قشم تازه آغاز می‌شود؛ آماده یک تجربه منحصربه‌فرد از حال خوش سفر شوید!

درباره اقامتگاه نخل ناخدا در قشم

همین‌طور که به سمت در ورودی اقامتگاه حرکت می‌کنید، انگار ضربان قلبتان تند و تندتر می‌شود، انگار صدای ساز جنوب در گوشتان می‌پیچد و نور خورشید تصاویر پیش رویتان را طلایی می‌کند؛ درست آمده‌اید، اینجا اقامتگاه نخل ناخدا است و شما مهمان یکی از اصیل‌ترین اقامتگاه های بوم گردی قشم شده‌اید!

شاید تا چند ساعت ابتدایی که وارد اقامتگاه بوم گردی نخل ناخدا در قشم می‌شوید، حتی دلتان نیاید حیاط آن را ترک کنید و بار سفر را در اتاقتان بگذارید! دوست دارید همان جا بنشینید، زیر آفتاب داغ سر ظهر روی ننوها کنار سایه نخلستان همان نزدیکی تاب بخورید، یا منتظر بمانید شب برسد و آسمان با هزاران ستاره بالای سرتان غرق نور شود.

به سمت یکی اتاق های اقامتگاه بوم گردی نخل ناخدا در قشم که از قبل در جاباما رزرو کرده‌اید، بروید و وسایلتان را آنجا بگذارید. کمی روی تخت‌های تمیز و راحتش استراحت کنید یا در حمامش دوش آب گرم دلچسبی بگیرید. حتماً شنیده‌اید جنوبی‌ها خون‌گرم هستند، مگر نه؟

اینجا مهمان نخل ناخدا که باشید همه چیز از صفر تا صد برایتان محیاست! از صبحانه و ناهار و شام تا لیدرهای محلی که همراهتان می‌شوند تا این جزیره عجایب را قدم‌به‌قدم بگردید!

نگران خستگی روز اول سفر نباشید، اگر بخواهید از فرودگاه می‌توانید با هماهنگی میزبان با ون هایس، هایلوکس یا سواری به اقامتگاه برسید و بعد از آن یک لیوان چای دبش که بنوشید و کمی با محلی‌های این اقامتگاه که لهجه شیرینشان دل می‌برد، هم صبحت شوید، می‌بینید که اینجا مثل خانه خود آدم است، حتی بهتر طوری که دل کندن از آن سخت می‌شود.

گرد سفر را که از تن شستید و خستگی را به در کردید، همین‌جا در حیاط بنشینید، شاید خوش‌شانس باشید و مهمان یکی از اجراهای موسیقی زنده محلی در همین حیاط دلربا شوید! صدای ساز بندر که از دور به گوشتان رسید و یک گروه با ساز نی انبان و بوق و دهل که دورتان را گرفت، باید بلد باشید چطور با دست بندری همراهی کنید، وگرنه کِیف کافی را نخواهید برد!

خب حالا دیگر غرق زیبایی‌های جنوب شده‌اید، می‌ماند یک وعده غذای محلی که معمولاً از دل دریا آماده است، قلیه ماهی یا میگو یا ماهی کبابی که بوی آن هوش از سرتان می‌برد؟! اگر مهمان اقامتگاه بوم گردی نخل ناخدا در قشم باشید، این شانس را دارید که این غذاهای محلی تازه را با دست‌پخت خود اهالی قشم بچشید، یعنی یک طعم اصلی و واقعی از غذای جزیره.

تفریحات قشم در اقامتگاه نخل ناخدا

روزهای قشم پر از هیجان و تفریح است، مخصوصاً که از اقامتگاه بوم گردی نخل ناخدا در قشم تا جنگل حرا و بام قشم  10 دقیقه، یکی از دیدنی های عجیب قشم یعنی تنگه چاه کوه 25 دقیقه، تا جزایر ناز و دره ستارگان کمتر از 45 دقیقه و تا غار نمکدان کمتر از 1 ساعت فاصله دارید.

برای اینکه به هیجان تفریحات قشم اضافه کنید، باید بدانید که در این اقامتگاه بوم گردی به تفریحاتی چون جت اسکی، قایق‌سواری، غواصی، موج‌سواری با پارو، لنج سواری، پدل برد، ویک بورد، کایت سرف، پرواز با پاراگلایدر و پاراموتور هم دسترسی خواهید داشت.

اما شب‌های قشم پر از آرامش و اعجاب است، پس اگر از ما می‌شنوید اول وقت به تخت نروید، منتظر باشید تا کم‌کم همه آسمان را ستاره بردارد و بعد وقت آن می‌شود که در این سکوت کمی یوگا و مدیتیشن کنید یا روی ننو دراز بکشید و در آسمان شب غرق شوید. البته اینجا و این وقت، فرصت مناسبی است برای داشتن آن گپ و گفت‌های طولانی زیر نور مهتاب و در حال تاب خوردن!

راهنمای رزرو اقامتگاه نخل ناخدا از جاباما

رزرو اقامتگاه بوم گردی نخل ناخدا در سایت جاباما به‌صورت آنی و قطعی انجام می‌شود. یعنی کافی است برای سفر به قشم اراده کنید و وارد صفحه این بوم گردی شوید، از بین اتاق های مختلف اقامتگاه نخل ناخدا یکی را انتخاب کنید و بعد از تعیین تاریخ سفر و تعداد مهمانان رزروتان را نهایی و پرداخت کنید.

کار تمام است! اتاق شما در این اقامتگاه بدون معطلی و انتظار برای تأیید میزبان رزرو می‌شود و این رزرو قطعی است.

یادتان نرود که حتماً گشتی در اتاق های متخلف اقامتگاه بوم گردی نخل ناخدا بزنید و هرکدام را بررسی کنید، اتاق های سنتی این اقامتگاه هرکدام با الهام از عجایب هفتگانه جزیره قشم آینه‌کاری شده‌اند.

اقامتگاه نخل ناخدا کجاست؟

اقامتگاه بوم گردی نخل ناخدا در جزیره قشم قرار و در حدفاصل روستای سهیلی و هفت رنگو، نرسیده به شهر طبل قرار گرفته است، در فضای دنج، دل‌نشین و آرام در نزدیکی نخلستانی بزرگ و دیدنی.

بنای این اقامتگاه انگار از دل داستان‌ها و افسانه‌های کهن درآمده باشد، همان قدر مسحورکننده و زیباست!

این اقامتگاه با اکثر جاهای دیدنی قشم فاصله کمی دارد.

بهترین قیمت اقامتگاه نخل ناخدا قشم

اکثر اتاق‌های بوم گردی نخل ناخدا از قیمت شبی 800 هزار تومان شروع می‌شوند. البته این قیمت کاملاً به خدماتی که در این اقامتگاه ارائه می‌شود و محیط جذاب آن می‌ارزد.

این قیمت ممکن است باتوجه‌به تعطیلات کمی متغیر باشد.

دیگر اقامتگاه های زیبای جزیره قشم:
اقامتگاه خانه دوست قشم
اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس قشم
اقامتگاه گاروم زنگی قشم
اقامتگاه بوم گردی صفا آباد قشم

سوالات متداول