رزرو آنی و قطعی جاباما
مورد علاقه‌ها
تصویر کاربر
ورود یا ثبت‌نام

اجاره اقامتگاه بوم گردی صفا آباد قشم

۱۶ اقامتگاه
اقامتگاه‌های آنی و قطعی

اقامتگاه‌های ۱ تا ۱۲ از ۱۶ اقامتگاه
پیدا شده

راهنمای رزرو اقامتگاه صفا آباد قشم

اینجا یک اقامتگاه معمولی نیست! اقامتگاه صفا آباد قشم در واقع یک مجموعه گردشگری و اقامتی کامل است. اتاق‌های کاملاً مجهز، رستوران تکمیل، وسایل سرگرمی و در واقع همه چیز حاضر است که اینجا قشم را متفاوت از آنچه قبلاً دیده یا شنیده‌اید تجربه کنید.

اینجا نامش اقامتگاه سنتی صفاآباد است، اما به سبکی کاملاً مدرن. پس اگر یک جزئیات راحتی و آرامش در سفر برایتان اهمیت دارد، صفا آباد قشم واقع در روستای گورزین میزبان شما است.

درباره اقامتگاه صفا آباد در قشم

حتماً شنیده‌اید که قشم یک جزیره جادویی است، شاید اگر قشم را با اقامتگاه بوم گردی صفا آباد تجربه کنید، نظرتان کمی تغییر کند! اینجا فقط جادویی نیست بلکه حیرت‌انگیز است. کافی است از در حیاط وارد شوید، از در قلعه مانندی که از همان ابتدا مشخص است ورودی شما به سرزمین عجایب خواهد بود.

اتاق‌های اقامتگاه بوم گردی صفا آباد در قشم از هر نظر کامل هستند، از سیستم سرمایش و گرمایش، تا حمام و سرویس فرنگی شخصی مبلمان، گاز، چای‌ساز، یخچال و تخت. این یعنی شما یک فضای راحت و مناسب درست مثل اتاق‌های هتل و البته بهتر و زیباتر از آن را در این مجموعه گردشگری در اختیار خواهید داشت.

مزیت دیگر اتاق‌های اقامتگاه بوم گردی صفا آباد در قشم در این است که اتاق‌ها از هم فاصله مناسبی دارند که این باعث می‌شود شما آسایش بیشتری را در اقامتتان تجربه کنید.

اما برویم سراغ آنچه که باعث می‌شود اقامتگاه های بوم گردی قشم نسبت به سایر اقامتگاه‌ها دلچسب‌تر و به‌یادماندنی‌تر باشند! یعنی تجربه منحصربه‌فردی که در این اقامتگاه ها خواهید داشت.

به صفا آباد که رسیدید میزبانتان طیب خواهد بود، طیب یکی از همان جنوبی‌های گندمگون، خوش‌خنده با لهجه شیرین جنوبی است، از همان‌ها که قرار است با میزبانی‌اش کاری کند که دلتان برای خانه تنگ نشود.

همین که با طیب به وسط حیاط برسید تازه زیبایی جایی را که به آن قدم گذاشته‌اید، می‌بینید. اینجا خاص‌ترین اقامتگاهی است که می‌توانید در آن بمانید. صبر کنید تا شب از راه برسد و چراغ‌های روی دیوارها روشن شوند، حالا دیگر دوست دارید هر ثانیه از سفرتان را به‌خاطر بسپارید.

به قشم که رسیدید، چه چیز بهتر از یک وعده غذای محلی جنوبی؟ رستوران اقامتگاه بوم گردی صفا آباد در قشم همه‌چیزتمام است! از غذاهای تازه دریایی، ماهی جنوب و میگو دوپیازه تا انواع فست‌فود و کباب. برای تجدید قوا در ظهرهای داغ جنوب یا شب‌ها خنک، چه چیزی بهتر از یک چای یا قهوه داغ آن هم به سبک قشم؟!

البته که غذاهای خوشمزه تنها ویژگی رستوران اقامتگاه بوم گردی صفا آباد در قشم نیست. اگر یک تجربه متفاوت از مراسم خاصی مانند عروسی می‌خواهید، این مجتمع می‌تواند یک انتخاب عالی باشد! در تالار مجلل مجموعه صفا آباد می‌توانید برای یک مراسم به‌یادماندنی برنامه‌ریزی کنید.

اقامتگاه بوم گردی صفا آباد در قشم فاصله زیادی هم با بهترین جاذبه های این جزیره ندارد. البته که میزبان شما راهنمایی‌تان خواهد کرد، اما از اینجا با در کمترین زمان می‌توانید به اسکله گردشگری حرا برسید و جنگل‌های جادویی حرا را تماشا کنید، با فاصله کمی به بندر لافت برسید و در کمتر از 20 دقیقه اسکله جزایر ناز را بازدید کنید.

رزرو اقامتگاه بوم گردی از سایت جاباما

فاصله اقامتگاه بوم گردی صفا آباد تا مرکز قشم هم حدوداً 60 کیلومتر است و اگر با پرواز به قشم می‌آیید، نگران نباشید اینجا فاصله زیادی هم با فرودگاه قشم ندارد.

اگر اهل خرید هستید، می‌توانید در کمتر از 40 دقیقه به درگهان برسید و به قلب مراکز خرید جذاب این منطقه بزنید.

اینجا واقعاً صفا آباد است، جایی که صفا و صمیمیت میزبانانش را هرگز از یاد نخواهید برد و این نکته‌ای است که در نظرات مهمانان اقامتگاه مشهود است.

راهنمای رزرو اقامتگاه صفا آباد از جاباما

برای رزرو اقامتگاه بوم گردی صفا آباد کافی است در سایت جاباما تمام 16 اتاق این اقامتگاه را یکجا و کنار هم ببینید. بسته به ظرفیت هر اتاق قیمت آن‌ها متنوع است. شما می‌توانید تصاویر، امکانات و ظرفیت هر اقامتگاه را در کنار قیمت آن ببینید، بررسی کنید و بعد به‌صورت آنی و قطعی اتاق موردنظر خود را در مجموعه صفا آباد قشم رزرو کنید.

با رزرو آنی و قطعی جاباما نیازی به معطلی برای تأیید میزبان ندارید و پس از وارد کردن اطلاعات و جزئیات سفر و پرداخت هزینه رزرو شما در کمتر از دو دقیقه نهایی خواهد شد.

دیگر اقامتگاه های خاص و زیبا برای رزرو در جزیره قشم:
اقامتگاه خانه دوست قشم
اقامتگاه نخل ناخدا قشم
اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس قشم
اقامتگاه گارومزنگی قشم

سوالات متداول