حال خوش سفر اینجاست، تا دلتنگی‌هایمان برای سفر را با بازی‌های جذاب و مرور خاطرات دلنشین جبران کنیم. این شهریور قرار است مسافر سفری مجازی باشیم! پس چمدان را ببندید و ما را در سایت جاباما و شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام و توییتر) دنبال کنید. از همین حالا سفر شروع شده است.


شهریور ماه برای ایرانی‌ها ماه گشت‌گذار و مسافرت است. در شهوریور ماه شدت گرمای تابستان کمی رو به اعتدال می‌گذارد اما هنوز روح تابستانی خود را از دست نداده است. در این شرایط آب‌ و هوایی ایده‌آل هیچ چیز به اندازۀ یک سفر دلچسب و خاطره‌انگیر نمی‌تواند روح هر آدم خوش سلیقه‌ای که زندگی را شورانگیز و پر ماجرا خواسته است برای یک پاییز پر از کار و تلاش، آماده کند.


اما یک سال و اندی می‌شود که شیوع بیماری کرونا و اهمیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی لذت بی‌پروا از یک مسافرت را برایمان سخت و دست نیافتنی کرده است. اگر شما هم دلتان برای حال خوش سفر، لم دادن کنار یک استخر روباز در یک هوای آفتابی یا ماجراجویی در یک جنگل سر سبز و یک آسایش طولانی در سایۀ درخت‌ها، لذت بردن از شکوه آسمان پر ستارۀ شب‌های کویری، گشت و گذار در مراکز خرید امروزی و بازارها سنتی، دیدن بناها و امکان تاریخی و یا اقامت در یک هتل باشکوه تنگ شده است، باید بدانید که تنها نیستید؛ این روزها همۀ ما دلتنگ تجربۀ یک سفر به‌یادماندنی هستیم.


جاباما اما در این روزهای ناخوشی هم از همراهان همیشگی‌اش غافل نبوده و مثل همیشه خواسته تا کنار همسفران خوب خودش با یک جشنوارۀ مجازی حال خوش سفر تداعی کند.


حال خوش سفر برای تو چیست؟


برای هر کسی حال خوش سفر مفهومی دارد؛ کسانی هستند که سفر را فرصتی برای استراحت و آسایش و خلوتی برای دوری از هیاهو زندگی روزمره می‌دانند اما در مقابل بعضی‌ها اگر سفر برایشان با تجربه‌های هیجان‌انگیز و پورشور همراه نباشد فکر می‌کنند که اصلا سفر نکرده‌اند.


در هر حال آنچه سفر را به یک تجربه ارزشمند و بی‌نظیر تبدیل می‌کند حال و هوای سفر و دوری از هیاهوی و روزمرگی زندگی معمولی است. حال خوش سفر شاید برای هر کدام از ما تعریف متفاوتی داشته باشد اما به روشنی تجربه‌ای متفاوت است که با نشاط و خوشحالی همراه است. یک تجربۀ به یادماندنی و بی‌نظیر که یا هیجان و شور و وجد را در آن تجربه می‌کنیم یا آرامش و فراغت را.


همه دلتنگ سفریم!


درست اسفند دو سال پیش بود که وحشت‌زده از شیوع یک پاندمی در جهان باخبر شدیم. اما در طول این یک سال و چند ماه که از شیوع کرونا گذشته است یاد گرفته‌ایم که چطور با این بیماری همه‌گیر کنار بیاییم و با تمام سختی‌هایش رود خروشان زندگی را در خودمان جاری نگهداریم.


هر چند که زندگی روزمره را تا حد ممکن با این بیماری تطبیق داده‌ایم اما هنوز دربارۀ سفر در روزهای کرونا با ابهاماتی روبرو هستیم. از یک سو پروتکل‌های بهداشتی بر کاهش سفرهای غیرضروری تاکید می‌کند اما از سوی دیگر همه دلتنگ یک مسافرت جذاب و بی‌دلهره هستیم. ایمان داریم که به زودی وقت خوش سفر دوباره از راه می‌رسد اما تا آن زمان بهتر است تنها سفرهای ضروری را در برنامه خود داشته باشیم. هرچند که راه‌کارهای تازه‌ای مثل سفرهای ایمن زمینی یا استفاده از اقامتگاه‌های ضدعفونی شده می‌تواند کیفیت سفرهای ما را در این شرایط بهبود ببخشد.


کمپین جاباما، اتفاقی برای یادآوری حال خوش سفر


حال خوش سفر تازه‌ترین کمپین جاباما است که با انبوهی از جایزه، سرگرمی و حس و حال واقعی یک سفر بی‌اندازه دلچسب همراه می‌شود تا شهریور همان رنگ و بوی قدیمی و شاد آخرین مسافرت‌های تابستانی را داشته باشد. اگر شما هم جزو عاشقان سفر هستید، آن‌هایی که تا نام سفر را می‌شنوند چمدان به دست اول جاده ایستاده‌اند و آماده تجربه‌های تازه در مقصند، باید با جاباما همراه شوید تا در این سفر مجازی جرعه جرعه طعم تازه حال خوش سفر را حس کنید!


در این کمپین، مسابقه، جوایز و یک عالمه سرگرمی در شبکه‌های اجتماعی طراحی شده است تا همه با هم باز به سفر به عنوان یک لذت بی‌انتها، یک آرامش بی‌نظیر و یک هیجان شورانگیز توجه کنیم.


حال خوش سفر را با جایزه تجربه کنیم!


کمپین حال خوش سفر از همین امروز و همین حالا شروع شده است. برای دنبال کردن آن کافی است جاباما را در هر شبکه اجتماعی که در آن حضور دارید، دنبال کنید.


اینستاگرام و توییتر جاباما، دو شبکه اصلی برای اطلاع‌رسانی هستند.


از امروز هم می‌توانید با اولین جوایز «حال خوش سفر» همراه شوید! کافیست در اینستاگرام جاباما ویدیوی کمپین را ببینید و بعد طبق توضیحات کپشن ویدیو در اولین قرعه‌کشی میلیونی شرکت کنید. اما فراموش نکنید که این آخر کار نیست! سفر ما تا آخر تابستان ادامه دارد.


ما همچنان همسفریم!


جاباما با به وجود آوردن امکانات متنوعی، تجربه سفرهای کوتاه و امن را در این روزها امکان‌پذیر کرده است. پس اگر دلتان کمی حال و هوای بیرون شهر به یک مقصد نزدیک را می‌خواهد، کافیست سری به سایت جاباما بزنید، اقامتگاه‌های نزدیک شهرتان را پیدا کنید. جاباما لیست کاملی از ویلاها و خانه‌های اطراف تهران هم برای کسانی که می‌خواهند برای یک آخر هفته از شلوغی پایتخت جدا شوند، فراهم کرده است.


همچنین اگر سفری ضروری در پیش دارید، برای حفظ سلامتی شما، جاباما امکان بهره‌مندی از خدمات جاباما پلاس را دارد. در جاباما پلاس می‌توانید از خدماتی مانند ضدعفونی کامل اقامتگاه و بسته‌های بهداشتی به صورت کاملا رایگان بهره‌مند شوید.


خوش‌سفرها آماده شوند!


گفتیم که این سفر به این زودی و به این سادگی به آخر نمی‌رسد، پس به ویژه اگر فکر می‌کنید خوش‌سفر هستید، چشم از جاباما برندارید که برایتان خبرهای جذابی داریم.


یک جایزه ویژه ویژه که دلتان را خواهد برد و چند جایزه خواستنی دیگر...


اصلا حال خوش سفر با همین همسفرهای خوش‌اخلاق و دوست‌داشتنی کامل می‌شود، ما هم قرار نیست خوش‌سفرها را از یاد ببریم. همه چیز به زودی زود معلوم می‌شود!


حال خوش سفر برای شما شبیه چیست؟ یک دورهمی گرد آتش، یک آب بازی جانانه در دریای شمال یا یک کمپ هیجان‌انگیز در یک جنگل جذاب؟ هر چه که باشد حال خوش سفر جاباما، آن را برایتان با همه لذت‌هایش زنده می‌کند. جاباما را این روزها دنبال کنید.