تا به حال به قشم سفر کرده‌ای؟ می‌دانی چرا به جزیره عجایب معروف است؟ فصل، فصلِ جنوب گردی است و حالا نوبت به جزیره گردی جاباما رسیده!


در جزیره گردی جاباما همه شکارچی گنج هستید، نقشه گنج هم حاضر و آماده پیش روی شماست. اما وقت چندان زیاد نیست، پس بهتر است تا دیر نشده دست به کار شوید.


جزیره گردی جاباما، یک بازی با لذت گشت و گذار در جزیره قشم و پیدا کردن جاهایی است که در زیر آن‌ها گنج‌هایی پنهان است.


از تنگه کریان تا غار نمکدان، از قلعه مرموز پرتغالی‌ها در قشم تا جنگل‌های هزار شکل حرا که لحظه‌ای پیش رویتان هستند و ناگهان به شکل مرموزی پنهان می‌شوند!


گنج جزیره چیست؟!


میلیون‌ها و میلیون در این جزیره گردی پنهان است:


  • یک جایزه 20 میلیون تومانی برای یک گنج‌یاب خوش‌شانس و کاربلد
  • دو جایزه 5 میلیون تومانی برای دو گنج‌یاب کاردرست

آن‌هایی که قبلا قشم را حسابی گشته‌اند، کار جزیره گردی برایشان آسان است، اگر هم تا به حال سفری به قشم نداشته‌اید، نگران نباشید. نقشه شما را راهنمایی می‌کند.


کافیست فرز و تند باشید، نام جاهای دیدنی که به ترتیب برایتان نمایش داده می‌شود را بخوانید و بعد با دقت و پرسرعت روی نقشه جزیره گردی جاباما دنبالشان بگردید. به علائم دقت کنید، آن‌ها راهنمایتان خواهند بود!


فرصت جزیره گردی جاباما اندک است و گنج‌ها فراوان!


یادتان نرود که وقت جزیره گردی، اندک است! شما فقط 75 ثانیه فرصت دارید، جزیره را زیر و رو کنید و 20 جای دیدنی با گنج پنهان را بیابید.


پس سعی کنید سرعت عمل بالایی داشته باشید. البته خبر خوب این است که شما هر قدر بخواهید می‌توانید وارد بازی شوید و دقت و سرعتتان را امتحان کنید.


مزیتش این است که اگر بلاخره موفق شوید در این وقت محدود هر 20 جای دیدنی را پیدا کنید، دیگر کاملا آماده سفر به قشم هستید و می‌توانید در همین فصل که هوای قشم بهشتی است، دست دوستانتان را بگیرید و راهی جزیره عجایب شوید؛ چون شما زیر و بم قشم را از بر شده‌اید!


گنج جزیره گردی را چه کسی می‌برد؟!


در طول تاریخ بسیاری گنجیاب بوده‌اند که کوله‌شان را جمع کرده‌اند، نقشه و بساط گنج‌یابی را زیر بغل زدند و با رفقایشان راهی شدند به سرزمین‌هایی که تاریخ طول و درازی داشته، اما همگی موفق نبودند!


برای آنکه در جزیره گردی جاباما به گنج دست پیدا کنید، بار و بندیل خاصی لازم نداری!


یک موبایل، لپ تاپ یا کامپیوتر رو به راه و سر پا که در جیب و روی میز همه‌مان پیدا می‌شود. همین کافیست، لینک جزیره گردی جاباما هم که همین جاست.


کافیست وارد لینک شوی و بازی را شروع کنی. در چشم به هم زدنی نقشه گنج پیش رویت باز می‌شود.


مهم نیست آخر به جای چند جاذبه از دیدنی های فراوان قشم را درست پیدا می‌کنی، به هر حال تو وارد قرعه‌کشی جزیره گردی جاباما شده‌ای و یک شانس برای بردن گنج جزیره داری!


یک تقلب ساده! می‌خواهی بهتر از همه جزیره‌گردی کنی؟ جاهای دیدنی قشم را با لوکیشن و توضیحات در این نوشته ببین!


چه کسی گنج بزرگ را می‌برد و چه کسانی گنج‌های 5 میلیونی را؟


کاملا به شانس شما بستگی دارد! اگر همیشه رو شانس هستید و دوستانتان معتقدند لوک خوش‌شانس پیش شما عددی نیست، احتمالا اینجا هم گنج 20 میلیون تومانی را به دست می‌آورید.


دو گنج 5 میلیون تومانی هم برای دو نفر دیگر پنهان است! پس شانس برنده شدن کم نیست، کافی است از کشتی شکارچیان گنج و جزیره‌گردان جا نمانید.


یک شانس بیشتر در جزیره گردی جاباما


می‌خواهید شانس گنج بردنتان را دوبرابر کنید؟


خب کاری ندارد، مثل بیشتر شکارچیان گنج در طول تاریخ تک‌خور نباشید و پای دوستانتان را به بازی بکشید!


کافیست نتیجه جزیره گردی خودتان را در اینستاگرام به صورت پست یا استوری به اشتراک بگذارید و یا آن را توییت کنید و بگویید می‌خواهید با گنجتان چه کار کنید.


به همین سادگی، شانس شما در قرعه‌کشی جزیره گردی جاباما دوبرابر شده است!


استعداد گنج‌یابی شما در چه سطحی است؟


حالا که پایتان به نقشه گنج جزیره قشم باز شده، شاید پیش خودتان فکر کنید که این کارمندی و پشت میز نشینی چیست یا مگر یک آدم چقدر باید درس بخواند؟ اصلا گنج‌یابی چه بدی دارد که یک بار سراغش نرفتی؟


خب در این صورت بهتر است نیم‌نگاهی هم به نتیجه جزیره گردیتان در جاباما بیندازید و ببینید استعداد گنج‌یابی شما در سطح کدام شکارچی گنج معروف تاریخ است.


شاید بهتر باشد راه فعلی را ادامه دهید و شاید هم به این نتیجه برسید که وقت ماجراجویی‌های بیشتر است!


مثلا اگر استعداد گنج‌یابیتان در سطح سِر والتر رالی است، بهتر است کار و بارتان را رها نکنید! اما اگر مثل مل فیشر گنج‌ها را یکی پس از دیگری پیدا می‌کنید، بد نیست گنج‌یابی را پیشه خود قرار دهید.


حالا اینکه این شخصیت‌ها که هستند و چه کردند، بماند برای آن‌هایی که وارد بازی جزیره‌گردی می‌شوند!


بزن بریم جزیره گردی جاباما و گنج‌یابی!


هوای قشم که عالی است، جنوب گردی هم که با جاباما به راه است، قشم هم که جزیره پرگنج و پرماجراست و نقشه آن هم که دم دستتان است؛ دیگر منتظر چه هستید؟!


هنوز سوال دارید؟! وارد جزیره گردی جاباما شوید! همه چیز کاملا روشن است.