جاباما

خوش‌سفرآزمایی جاباما شروع شد!

حالِ خوشِ سفر را ادامه دادیم تا به اینجای راه برسیم، حالا وقت آن است که خوش‌سفرترین‌‌ها سوار قطار بازی‌های سفری جاباما شوند. فکر می‌کنید همسفر خوبی هستید؟ شاید وقت آن است که در «خوش‌سفرآزمایی» حقیقت را پیدا کنید!

اگر پاییز پادشاه فصل‌ها است و ماه مهر آغاز آن، تابستان یک خوشگذران خوش‌سفر و سرخوش است و ماه شهریور پایان آن. پس اگر می‌خواهید برای همنشینی با پادشاه فصل‌ها آماده باشید حتما از معاشرت با این خوشگذران خوش‌سفر نهایت لذت را ببرید. این جملات شاعرانه تصویر و تجسم زیبای ما از شهریورماه، تابستان و حالِ خوشِ سفر بود تا قبل از اینکه یک بیماری مسری موذی و انواع و اقسام پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌هایش گریبان لذت‌های تابستانی ما را بگیرد اما هرچقدر هم که محدودیت‌ها بتواند آزادی ما را بگیرد بدون شک نمی‌تواند رویاها و تجسم را تصاحب کند!

جاباما در این زمانه هم درست مثل آن روزهایی که بی‌دغدغه سفر می‌کردیم، کنار سفردوست‌هاست تا باز هم رویای حالِ خوشِ سفر را برای ما تعبیر کند.

یک مسابقه با جوایز میلیونی و جذاب اینجا در جاباما انتظارتان را می‌کشد تا حالِ خوشِ سفر را برایتان تداعی کند. اگر برایتان سوال پیش آمده چطور و یا برای تجربۀ حالِ خوشِ سفر قند توی دلتان آب شده است باید بهتان بگویم که شما بدون شک یک خوش‌سفر حسابی هستید؛ کسی که شیفتۀ سفر است و این راز را به خوبی می‌داند که هیچ چیز به اندازۀ یک سفر نمی‌تواند حال آدم را عوض کند.

حالِ خوشِ سفر واقعا یعنی چی؟

حالِ خوشِ سفر برای هر کسی یک معنایی دارد. کسی دوست دارد تمام مدت مسافرت را در یک زیرپیراهن گشاد و دلباز و یک پیژامۀ نخی خنک روی یک نازبالشت پر تمام وقتش را به آسایش و تن‌پروری بگذراند و یکی دوست دارد بندهای پوتین‌هایش را  سفت کند تا در مسیر یک پیاده‌وری ماجراجویانه در یک ییلاق خوش ‌آب‌وهوا یا یک جزیرۀ مرموز راحت قدم بردارد.

دیگری از زمانی که می‌شنود سفری در روزهای آینده در کار است تمام موسیقی‌های مورد علاقه‌اش را مرتب می‌کند تا سرسختانه سلیقه‌اش را به رخ دیگران بکشد و سکان فضای مسافرت را در دست بگیرد اما هیچ کدام به اندازۀ کسی که تمام راه‌حل‌ها را در سفر می‌داند و تمام مشکلات را حل می‌کند کانون اتکای گروه همسفران نیست.

کسی که از روی یک آتش کوچک خوشمزه‌ترین املت جهان را درست می‌کند و با یک ترفند ساده روشنایی داخل چادر را از برق ماشین تامین می‌کند. آنچه میان تمام این‌ها مشترک است احساس اشتیاقی است که همۀ آن‌ها به سفر دارند. چیزی که ما در جاباما اسمش را گذاشتیم حالِ خوشِ سفر.

و اما بازی و جایزه؟!

همۀ ما عاشق جایزه گرفتنیم! اگر این جمله ضربان قلبتان را بالا برده و کاسۀ صبرتان لبریز شده است باید بگویم که شما هم از علاقه‌مندان به بازی و هیجان و برنده شدن هستید. اصلا مگر چیزی در جهان به اندازۀ بازی آن هم یک بازی که در نهایت به بردن یک جایزۀ هیجان‌انگیز ختم می‌شود لذت و خوشحالی به همراه دارد؟

به یاد بیاورید بعدازظهر یا شبی را که در یک مسافرت دلچسب با همسفرهای خوش‌سفرتان یک بازی یا مسابقه را ترتیب دادید. اینجا دیگر برنده و بازنده معنی ندارد. حتی اگر بازنده هم بوده‌ایم باز هم لذت بازی را فراموش نخواهیم کرد. پس سفر و بازی هر دو یار دیرنۀ هم هست برای تمام کسانی که از اشتیاق به زندگی لبریزند تا برای روزمرگی‌ها به دنبال یک تنوع هیجان‌انگیز می‌گردند. بازی حالِ خوشِ سفر جاباما یک آزمون خوش‌سفری است.

داستان خوش‌سفرآزمایی چیست؟

چه فاکتورهایی در ساختن یک حالِ خوشِ سفر واقعی دخیل هستند؟ احتمالا همه این‌ها در ذهنتان نقش می‌بندد:

مقصد زیبا، اقامتگاه تمیز و جذاب، مسیر دیدنی، گشت و گذارهای خاطره‌انگیز و … اما یک چیز هست که بیشتر سفرروهای حرفه‌ای به آن معتقدند و آن هم اینکه همسفر مهمترین بخش سفر است! اصلا آدم با همسفر خوب در هر جایی و با هر شرایطی مطمئن است که حالِ خوشِ سفر را تجربه می‌کند!

خوش‌سفرآزمایی آزمونی است برای اینکه خوش‌سفرها خودشان را بیشتر بشناسند و به دوستانشان هم نشان دهند که در سفرها با چه سبک و سیاقی همراهی‌شان می‌کنند.

البته از همین جای راه بگوییم که داستان خوش‌سفرآزمایی را می‌توانید با همه نکات و قوانین، کوتاه و خلاصه در پست آن در صفحه جاباما دنبال کنید و با فالو کردن صفحه جاباما این روزها بیشتر در حال و هوای دلچسب خوش‌سفران باشید!

خوش‌سفرآزمایی با جایزه آیفون ۱۲

تا به حال به این فکر کردید که چقدر آدم خوش‌سفری هستید؟ یا اصلا اینکه از سفرتان چطور لذت می‌برید؟ حالِ خوشِ سفر برای شما چه معنایی دارد؟ برای یافتن این جواب‌ها کافی است در خوش‌سفرآزمایی جاباما شرکت کنید و از رازورمزهای شخصیت جذابتان در سفر آگاه شوید.

از یافتن پاسخ به این معمای پنهان در لایه‌های شخصیتتان که بگذریم یک آیفون ۱۲ هم بی‌صبرانه اتنتظارتان را می‌کشد. تمام کسانی که در خوش‌سفرآزمایی جاباما شرکت می‌کنند در یک قرعه‌کشی هیجان‌انگیز شرکت داده خواهند شد و برنده به قید قرعه یک آیفون ۱۲ را بی‌دردسر برنده می‌شود.

اما اگر فکر کردید در حالِ خوشِ سفر جاباما به همین یک جایزه محدود خواهد شد سخت در اشتباهید. در کنار جایزه بزرگ، ۵ هدیه نقدی یک میلیون تومانی هم هست، تا حالِ خوشِ سفر کامل شود!

چطور شانس برنده شدن در خوش‌سفرآزمایی را بیشتر کنید

خوش‌سفرآزمایی را که تا آخرین مرحله ادامه دهید، یک نتیجه دریافت می‌کنید که به شما می‌گویید در در بین همه خوش‌سفران شما چه سبک و سیاقی دارد. خب احتمالا در همین لحظه دلتان می‌خواهد به دوستانتان هم نشان دهید که چطور همسفر دلچسبی هستید!

اینجا یادتان باشد که همین به اشتراک‌گذاری ساده می‌‌‌تواند شانس برنده شدنتان را چند برابر کند! کافیست تصویر نهایی نتجیه را در استوری یا پست اینستاگرام یا در توییتر به اشتراک بگذارید از #حال_خوش_سفر استفاده کنید و صفحه جاباما در اینستاگرام یا توییتر را هم تگ کنید.

به همین سادگی ما محتوای به اشتراک‌گذاشته شده را می‌بینیم و در همان لحظه یک شانس به شانس‌هایتان اضافه می‌کنیم.

تو هم خوش سفری؟ پس جا نمونی

اگر مدت قرنطینه و محدودیت رفت و آماد تو را دلتنگ یک سفر خوش‌حال و خوش‌فاز کرده، پس حالا وقت آن است که حال و هوایت را با «خوش‌سفرآزمایی» عوض کنی! ما معتقدیم که تو خوش‌سفر هستی و احتمالا جایزه بزرگ از آن تو می‌شود. این مسابقه مخصوص همسفران پایه است و اگر از ما بپرسید هیچ خوش‌سفری نباید از آن جا بماند!

خوش بگذره! این شما و این هم آزمون خوش‌سفرآزمایی!         ‌                 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − دو =

دکمه بازگشت به بالا