بخشی از چهره تهران در کنار دود و ترافیک همیشگی‌اش را می‌توان در سرسبزی و هوای خوب پارک های جنگلی تهران دید. پارک‌هایی که در مناطق مختلف پایتخت هستند و با وجود امکانات مختلف برای چند ساعتی شما را از فضای شهر دور می‌کند و برای پیک‌نیک یا دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی می‌توانید روی آن‌ها حساب کنید.


آخر هفته و صبح‌ها هم ورزشکاران زیادی را در این پارک‌های می‌بینید که مشغول دو یا دوچرخه‌سواری هستند. با گشت و گذار در گوشه و کنار تهران سری به پارک‌ جنگلی‌های آن از شرق تا غرب و در شمال و جنوب خواهیم زد.


اگر مسافر تهران هستید، می‌توانید برای اجاره ویلا در تهران ما بهترین پیشنهادها را برایتان داریم!


لیست پارک های جنگلی غرب تهران


غرب پایتخت تعدادی از معروف‌ترین پارک های جنگلی تهران را در دل خود جا داده است. پارک‌هایی که آخر هفته تعداد زیادی از مسافران و پایتخت نشینان را در آن می‌بینید که برای تعطیلات به آنجا آمده‌اند.


1. پارک جنگلی چیتگر


آدرس: بزرگراه تهران- کرج، بعد از خروجی شهرک راه‌آهن


امکانات پارک: سرویس بهداشتی، بوفه، پیست دوچرخه‌سواری، مسیر پیاده‌روی، پارکینگ، نمازخانه، آلاچیق، پیست اسکیت


پارک جنگلی چیتگر از معروف‌ترین پارک های جنگلی تهران است که در سال ۱۳۴۲ احداث شد. این پارک در دو بخش شرقی و غربی در ارتفاع ۱۲۳۵ متری ساخته شده که از بالای پارک می‌توانید دریاچه چیتگر را هم تماشا کنید. پارک جنگلی چیتگر در مجاورت دریاچه مصنوعی قرار گرفته و یکی از پرطرفدارترین پارک های جنگلی تهران است.


تهران پارک زیبا و جذاب کم ندارد! برای قدم زدن در یک هوای جذاب کافیست آدرس یکی از بهترین پارک های تهران را بلد باشید و همانجا را به پاتوق همیشگیتان تبدیل کنید.


پارک جنگلی چیتگر

2. پارک جنگلی وردآورد


آدرس: گرمدره، بزرگراه شهید خرازی، پارک جنگلی وردآورد


امکانات: پیست دوچرخه‌سواری، زمین ورزشی (والیبال، فوتبال، تنیس)، زمین بازی، آلاچیق‌ها، سکوها، چمن مصنوعی، مبلمان پارکی، سرویس بهداشتی، سیستم روشنایی، بوفه و رستوران


پارک جنگلی ورد آورد دومین پارک جنگلی در تهران از نظر وسعت است. منطقه وردآورد به دلیل قرار گرفتن در بین کوه‌ها و در مسیر بادهایی که از سمت کرج و البرز می‌وزند از تمیزترین پارک های جنگلی به لحاظ آب و هوا به شمار می‌رود. در این پارک درختان مختلفی مثل پسته، بادام کوهی، داغداغان، سنجد، گز، سماق و سیاه دلیک وجود دارد.


پارک های جنگلی تهران را در هر فصلی می‌توان رفت و دید، اما ما یک پیشنهاد ویژه تابستانی هم اینجا برایتان داریم! برای خنک شدن در یک ظهر داغ تابستانی سری به بهترین پارک های آبی تهران بزنید.


پارک جنگلی وردآورد

3. پارک کوهسار تهران


آدرس: تهران، بزرگراه آبشناسان، شهران شمالی، کوهسار، پارک جنگلی کوهسار


امکانات: بوفه، رستوران، کافه، آلاچیق، سرویس بهداشتی، باربیکیو، مسیر دوچرخه سواری کوهستان، زمین بازی کودکان، مسیر پیاده‌روی


یکی دیگر از پارک های مرتفع در شمال غرب تهران، پارک جنگلی کوهسار است. پارکی که وقتی با قسمت بالای آن برسید می‌توانید منظره تهران را به‌صورت ۳۶۰ درجه تماشا کنید. این منطقه در دامنه رشته‌کوه البرز قرار دارد و در بهار و تابستان حسابی خنک است.


علاوه بر دوچرخه سواری و پیاده‌روی می‌توانید برای پیک نیک آخر هفته یا دیدارهای دوستانه و دورهمی‌های خانوادگی روی باغ رستوران‌ها و کافه‌های پایین کوهسار حساب کنید. این پارک کوهستانی یکی از محبوب‌ترین پاتوق‌های اهالی غرب تهران برای تماشای شهر و دور شدن از گرمای هواست.پارک کوهسار تهران

4. پارک جنگلی خرگوش دره تهران


آدرس: تهران، شمال اتوبان تهران - کرج، پس از بلوار غربی استادیوم آزادی


امکانات: آلاچیق‌های زیبا، سکو، محل برپایی چادر مسافرتی، زمین بازی کودکان، زمین ورزشی و سرویس بهداشتی


یکی از پارک جنگلی‌های تهران که در غرب و نزدیکی پارک چیتگر قرار گرفته پارک جنگلی خرگوش دره است. جایی که ۶۵ هکتار وسعت دارد و به دلیل اینکه کمتر شناخته شده، یکی از پارک های دنج به شمار می‌رود. خرگوش دره درست مقابل درب استادیوم آزادی قرار دارد و به همین جهت یک قسمت آن برای گشت و گذار مسافران به همین اسم معروف است.


در این منطقه درختان مختلفی مثل کاج، سرو، زبان گنجشک و اقاقیا وجود دارد و پرندگان و حیوانات مختلفی از جمله خرگوش، اینجا را به عنوان زیستگاه خود انتخاب کرده‌اند.


اگر با خانواده به ویژه با کودکان می‌خواهید یک برنامه آخرهفته‌ای جذاب بگذارید و یک نصف روز در جایی خوش‌آب‌وهوا وقت بگذرانید، علاوه بر این پارک‌ها به شما باغ گیاه شناسی ملی واقع در کرج را پیشنهاد می‌دهیم.


پارک جنگلی خرگوش دره تهران

5. پارک جنگلی لتمال تهران


آدرس: بزرگراه همت (شرق به غرب)، بعد از بزرگ‌راه آزادگان، بلوار کاشان، بوستان جنگلی لتمال کن


امکانات: سیستم روشنایی، مسیرهای پیاده‌روی و کوهنوردی، پیست دوچرخه‌سواری کوهستان و فضای مناسب برای چادر زدن، سرویس بهداشتی


یکی دیگر از پارک‌ های جنگلی غرب تهران که در ارتفاع قرار گرفته، پارک جنگلی لتمال است. اینجا در ارتفاع ۱۸۰۰ متری از سطح دریا و جز مناطق کوهستانی است که می‌توانید از آن تهران را از زاویه بالا نگاه کنید. این پارک علاوه بر درختان کاج، ارغوان، بربیس و زبان گنجشک،  پر از درخت توت است که در فصل بهار و اوایل تابستان افراد زیادی برای چیدن توت به اینجا می‌آیند.


این پارک از جمله منطقه‌های محبوب برای دوچرخه سواران کوهستان و کوهنوردان است که در مسیر شیب‌دار می‌توانید فعالیت‌های ورزشی خود را انجام دهید. با وجود اینکه این پارک حدود ۳۰ سال قدمت دارد ولی هنوز بین خیلی از اهالی پایتخت ناشناخته است.


اگر میخواهید گشت‌وگذارتان را در جاهای خوش‌آب‌وهوا کمی طولانی‌تر کنید و به مقصدهای کمی دورتر بروید، در اینجا می‌توانید آدرس بهترین جاهای دیدنی اطراف تهران را ببینید.


پارک جنگلی لتمال تهران

6. پارک جنگلی لتمان کن


آدرس: بزرگراه همت (شرق به غرب)، بعد از بزرگ‌راه آزادگان، بلوار کاشان، بوستان جنگلی لتمان کن


امکانات: سیستم روشنایی، مسیرهای پیاده‌روی و کوهنوردی، پیست دوچرخه‌سواری کوهستان و فضای مناسب برای چادر زدن، سرویس بهداشتی


این پارک همان پارک جنگلی لتمان است که به اسم لتمان و پارک جنگلی ۴۸۵۰ هم شناخته می‌شود.


اگر اهل جاهای خوش‌آب‌وهوا هستید، ما یک پیشنهاد ویژه و همیشگی هم برایتان داریم! جاده چالوس که هم جاذبه‌های خاص دارد و هم رستوران‌هایی که نمونه ندارند!


پارک جنگلی لتمان کن

لیست پارک های جنگلی شرق تهران


ریه‌های تنفسی تهران راه خود را در شرق تهران هم ادامه داده است. پارک جنگلی‌های تهران در شرق پایتخت هم وسعت زیادی دارند که در بخش‌های مختلف قرار گرفته‌اند و انتخاب ورزشکاران زیادی برای دوچرخه سواری یا پیاده‌روی صبحگاهی است. آخر هفته‌ها هم گزینه‌ای برای پیک نیک‌های خانوادگی یا گشت و گذارهای دوستانه به شمار می‌رود.


7. پارک جنگلی سرخه حصار، پارک ملی ایران


آدرس: استان تهران، انتهای خیابان دماوند، جنب ترمینال شرق، پارک جنگلی سرخه حصار


امکانات: پیست دوچرخه‌سواری، پارک آموزش ترافیک برای کودکان و نوجوانان، رستوران، بوفه، آلاچیق، منقل کباب‌پز، پارکینگ و سرویس بهداشتی، زمین‌های پینت بال، لیزر تگ، پینگ پنگ، بیلیارد و فوتبال‌دستی


پارک جنگلی سرخه حصار به عنوان قدیمی‌ترین پارک جنگلی تهران قدمت بلند و بالایی دارد که به دوران قاجار می‌رسد. اینجا در واقع روزگاری شکارگاه شاهان بوده و هنوز هم عمارت‌‌های آن‌ها در گوشه و کنار پارک وجود دارد.


در سال ۱۳۵۸ این پارک تحت نظارت سازمان محیط زیست قرار گرفت و به پارک ملی تبدیل شد. رود جاجرود که در نزدیکی اینجا قرار دارد، نقش زیادی در سرسبزی و زیبایی این پارک ایفا می‌کند. سرخه حصار یکی از ریه‌های تنفسی تهران در شمال شرق است.


اگر در حال برنامه‌ریزی برای خوش‌گذرانی در پایتخت هستید، ما به شما بهترین تفریحات تهران را معرفی کرده‌ایم.


پارک جنگلی سرخه حصار پارک ملی ایران

8. پارک جنگلی خجیر


آدرس: تهران، انتهای اتوبان بابایی، پارک جنگلی خجیر


امکانات: مسیر پیاده‌روی و عکاسی


پارک جنگلی خجیر در نزدیکی پارک سرخه حصار و شرق تهران قرار دارد و به همین دلیل یکی از قدیمی‌ترین پارک های جنگلی تهران است که درگذشته شکارگاه بوده ولی سال‌هاست که به دلیل محافظت از گونه‌های مختلف شکار ممنوع اعلام شده است.


در واقع خجیر بخشی از منطقه حفاظت‌شده جاجرود است که در سال ۱۳۱۰ به‌عنوان شکارگاه سلطنتی قاجار تعیین شده بود و در سال ۱۳۶۱ به‌عنوان پارک ملی اعلام شده است. وجود رودخانه جاجرود و آب و هوای مناسب این منطقه را به زیستگاه مناسبی برای گونه‌های مختلف جانوری مثل خفاش‌، خرگوش، گرگ، شغال، روباه، سمور، کفتار، رودک، گربه وحشی، پلنگ، گراز، پازن، قوچ‌ وحشی و آهو کرده است.


همچنین حدود ۱۱۵ گونه پرنده ایرانی و مهاجر در این منطقه وجود دارد که از جمله پرنده‌های مهاجر می‌توان به عقاب، شاهین، قرقی، اردک وحشی، زردپره، کبک و … اشاره کرد. گونه‌های مختلفی از خزندگان مثل مار، سوسمار و لاک‌پشت و گونه‌هایی از ماهیان و دوزیستان در این منطقه حفاظت شده، وجود دارد. این پارک در واقع یک پارک علمی است و امکان کمپ و پیک نیک در آن وجود ندارد. ولی می‌توانید گونه‌های مختلف جانوری و گیاهی را در آن ببینید.پارک جنگلی خجیر

9. پارک جنگلی غزال (تلو)


آدرس: تهران، اتوبان بابایی شرق، جاده تلو


امکانات: پاراگلایدر، جامپینگ، سورتمه‌سواری، تنیس روی میز، زمین بدمینتون، میز شطرنج، بخش بدنسازی، فوتبال دستی، اسب‌دوانی، صخره‌نوردی، آلاچیق، مرکز خدماتی و تفریحی، زمین بازی کودکان و بوفه


پارک جنگلی غزال که به پارک تلو هم معروف است، یکی از متفاوت‌ترین پارک های جنگلی تهران است که شباهت زیادی به جنگل‌های شمال دارد. این پارک با وسعت بیش از ۱۰ میلیون مترمربعی از بزرگ‌ترین پارک های تهران به شمار می‌رود.


اگر دنبال جای خوش‌آب‌وهوایی در اطراف پایتخت هستید که کمی خوشگذرانی کنید، می‌توانید سراغ ییلاق های اطراف تهران هم بروید.


پارک جنگلی غزال

10. پارک جنگلی یاس


آدرس: بزرگراه شهید بابایی، پارک یاس فاطمی


امکانات: فوتبال دستی و میز تنیس، پینت‌بال و تیراندازی، پیست دوچرخه سواری، مسیر پیاده‌روی، سرویس بهداشتی، بوفه، نمازخانه، آلاچیق


پارک جنگلی یاس فاطمی دارای دو بخش شمالی و جنوبی است که در اتوبان بابایی قرار دارد. این پارک به وسعت ۱۴۰۰ هکتار در شمال شرق تهران و در سال ۱۳۹۴ افتتاح شد. پوشش گیاهی این پارک شامل درختانی مثل درختان کاج، سرو نقره‌ای، اقاقیا، زبان گنجشک، داغداغان و انواع درختچه‌های تزئینی است. این پارک از جمله محبوب‌ترین پارک جنگلی‌های تهران در بین اهالی شرق پایتخت است که بیشتر آن را برای دوچرخه سواری و پیاده‌روی انتخاب می‌کنند.


برای خوشگذرانی در اطراف تهران گزینه کم نیست، یکی دیگر از پیشنهادات ما پیک نیک در سد کرج است!


پارک جنگلی یاس

لیست پارک های جنگلی شمال تهران


در بخش‌های شمالی پایتخت، پارک جنگلی‌های زیادی از شرق تا غرب وجود دارد که علاوه بر تأمین هوای پاک منطقه، برای تفریح و ورزش پایتخت نشینان هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از این پارک‌ها در امتداد رشته‌کوه البرز هستند و در ارتفاعات شهر قرار دارند که با رفتن به آنجا می‌توانید نمای شهر را از بالا تماشا کنید.


11. پارک جنگلی لویزان


آدرس: تهران، شمال شرق تهران، اتوبان هنگام، بالاتر از چهارراه استقلال


امکانات: سرویس بهداشتی، بوفه، پیست دوچرخه‌سواری، مسیر پیاده‌روی، پارکینگ، نمازخانه، آلاچیق، کباب‌پز، زمین بازی کودکان، میز پینگ پنگ، کافی‌شاپ، رستوران سنتی هزار و یک‌ شب و رستوران ملل، باغ پرندگان


پارک جنگلی لویزان از بزرگ‌ترین پارک های جنگلی تهران است که از پارک های کوهستانی و مرتفع به شمار می‌رود و از بالای آن می‌توانید شهر را هم تماشا کنید. جزو زیباترین پارک های جنگلی تهران به حساب می‌آید. پارک به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌شود که بخش غربی آن مرتفع‌تر است و چندین کافه و رستوران در همین بخش قرار دارد. این پارک به نام پارک جنگلی شیان هم شناخته می‌شود.


برای فرار از شلوغی و هوای همیشه آلوده این روزهای پایتخت شلوغ، انتخاب دیگری هم دارید که ما آن را به کوهنوردان و طبیعت‌گران به شدت پیشنهاد می‌دهیم: فشم تهران که میعادگاه عاشقان طبیعت است!


بزرگ ترین پارک های جنگلی تهران

12. پارک جنگلی سوهانک


آدرس: بزرگراه ارتش، ضلع شمالی جاده لشکرک، محله سوهانک


امکانات: پیست دوچرخه‌سواری، مسیر پیاده‌روی، سرویس بهداشتی، پیست موتورسواری


پارک جنگلی سوهانک در شمال شرق تهران و منطقه سوهانک قرار دارد که به پوشش گیاهی خاص خودش معروف است. این پارک جنگلی با وسعت ۵۰۰ هکتاری دارای درختانی مثل کاج تهران، سرو نقره‌ای، اقاقیا، سنجد، عرعر، کاج سیاه، بادام وحشی و سرو خمره‌ای است.


ضمن اینکه در بخش‌های مرتفع پارک علاوه بر دیدن مناظر شهر می‌توانید شاهد حضور پرنده‌های مهاجر در فصل‌های سرد باشید. مسیرهای کوهستانی پارک سوهانک در بین موتورسواران آفرود و دوچرخه سواران کوهستان بسیار پرطرفدار است.


البته جاهای زیادی در تهران است که این منظره مرتفع دلنشین را دارد، یکی از آن‌ها درکه است! اگر اهل کوهنوردی هستید با کفش‌های کوه راهی شوید و اگر نه با تله‌کابین بالا بروید.


پارک جنگلی سوهانک

13. پارک جنگلی طالقانی


آدرس: تهران، منطقه سه، بزرگ‌راه حقانی، بعد از پل بزرگ‌راه مدرس


امکانات: مسیرهای پیاده‌روی، دستگاه‌های ورزشی، زمین‌های ورزشی (بسکتبال، والیبال، گل کوچک، ورزش زورخانه‌ای)، میز پینگ پنگ، شطرنج، دو زمین بازی مخصوص کودکان، آلاچیق، باربیکیو، نیمکت، بوفه، کافه، رستوران، سرویس بهداشتی، پارکینگ و نگهبانی


لقب زیباترین پارک های جنگلی تهران را باید به پارک طالقانی داد. پارکی که در اراضی عباس آباد قرار دارد و به اسم پارک جهان کودک، پارک جنگلی عباس آباد و تپه‌های داودیه هم شناخته می‌شود.


در این پارک پوشش گیاهی شامل گونه‌های کمیاب بلوط ایتالیایی و بلوط سبز، درختچه‌های یاس زرد و درختانی مانند سپیدار، افرا، ارغوان و اقاقیا وجود دارد.  حوضچه سنگی بزرگ در ابتدای پارک هم بعد  از نوروز پر از ماهی‌های کوچک قرمز رنگی می‌شود، به زیبایی آن افزوده است.


در سراسر پارک هم یک پل چوبی قرار دارد که از راه رفتن روی آن حسابی لذت خواهید برد. ضمن اینکه می‌توانید عکس‌های بی‌نظیری روی آن بگیرید. پارک جنگلی طالقانی به وسیله پل طبیعت به پارک آب و آتش متصل می‌شود.


حالا که با دیدن این مناظر طبیعی دلتان رفته است، می‌خواهیم یکی از بهترین جاهای دیدنی اطراف تهران را به شما معرفی کنیم و آن هم لواسان است! جایی با ویلاهای جذاب و مناظر طبیعی دلربا.


پارک جنگلی طالقانی

14. پارک جنگلی پردیسان


آدرس: ضلع شمالی بزرگراه حکیم، بین شیخ فضل‌الله و یادگار امام


امکانات: زمین بازی کودکان، مسیر پیاده‌روی، مسیر مخصوص دوچرخه‌سواری، زمین بادبادک‌ها، سرویس بهداشتی، بوفه، نمازخانه، پارکینگ، زمین والیبال، بدمینتون، سالن همایش، سالن اجتماعات سبز، اسکیت، بوفه و جاذبه‌های دیدنی مثل مرکز بازپروری حیات وحش، موزه تنوع زیستی، موزه ملی آب و…


پارک پردیسان با وسعت ۳۰۰ هکتاری از بزرگ‌ترین پارک های جنگلی تهران است که به شکل نوین ساخته شده است. این پارک در بین ورزشکاران از محبوب‌ترین پارک های غرب پایتخت به شمار می‌رود و برنامه‌های ورزشی زیادی در آن برگزار می‌شود. ضمن اینکه برای تفریح آخر هفته یا دیدن موزه هم می‌توانید روی آن حساب کنید. در این پارک بیش از ۳۲۰ گونه گیاهی وجود دارد و در مدرسه طبیعت آن، کودکان ۴ تا ۱۲ سال با مراحل کاشت گیاهان آشنا می‌شوند.معروف ترین پارک های جنگلی تهران

لیست پارک های جنگلی جنوب تهران


شاید تصور کنید در جنوب پایتخت پارک جنگلی وجود نداشته باشد اما تهران همیشه جایی برای شگفت‌زده کردن شما دارد. در جنوب شهر هم چند پارک جنگلی وجود دارد که شما را از دود و هوای آلوده شهر دور می‌کند. این پارک‌ها پاتوق خانواده‌هایی هستند که آخر هفته‌ها اینجا را برای پیک نیک انتخاب می‌کنند یا ورزشکارانی که صبح‌ها مشغول ورزش صبحگاهی یا دویدن در پارک هستند.


15. پارک جنگلی افرا تهران


آدرس: تهران، میدان جهاد، خیابان عزتی، پارک جنگلی افرا


امکانات: باغ‌راه، زمین فوتبال، زمین چندمنظوره (والیبال، بدمینتون)، زمین بازی کودکان، سرویس بهداشتی، مجموعه فرهنگی و ورزشی شهدای رسالت، آلاچیق، بوفه


یکی از پارک های جنگلی در جنوب تهران در فضایی دنج و آرام، پارک جنگلی افرا است. محیط این پارک خانوادگی است و معمولاً پاتوق مسافرانی است که از سمت اتوبان تهران قم وارد پایتخت می‌شوند. به همین خاطر در تعطیلات علاوه بر مسافران، خانواده‌های زیادی را می‌بینید که برای پیک نیک خانوادگی به اینجا آمده‌اند.


اگر در قلب تهران دنبال جایی برای پیک نیک هستید، سراغ پارک ساعی بروید که یکی از خوش‌آب‌وهواترین جاهای دیدنی در قبل تهران است.


بهترین پارک های جنگلی جنوب تهران

16. پارک جنگلی توسکا


آدرس: تهران، بزرگ‌راه آزادگان، کیانشهر جنوبی، پارک جنگلی توسکا


امکانات: آلاچیق، نیمکت و صندلی‌های متعدد، فضای مناسب برای چادرزدن، مسیرهای پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری آسفالت شده، وسایل ورزشی عمومی با رنگ‌آمیزی زیبا، مجموعه ورزشی شامل سالن فوتبال، والیبال، فوتبال‌دستی و استخر، رستوران، کافه، باغ تالار عروسی، جایگاه گاز، آبخوری، نمازخانه، سرویس بهداشتی و فضای مناسب پارک خودرو در داخل پارک


در جنوب شرقی پایتخت یکی دیگر از پارک های جنگلی تهران در حاشیه اتوبان قرار دارد که باعث کم شدن آلودگی در منطقه و ورود هوای پاک به آن است. این پارک دارای پوشش مثل درختان کاج، زبان گنجشک، چنار و صنوبر است. محیط پارک توسکا برای آخر هفته‌ها و پیک‌نیک‌های خانوادگی بسیار امن و مناسب است.


اگر دنبال مقصدی پرگل و خوش‌آب‌وهوا هستید که چند ساعتی را در آن خوش بگذرانید لازم نیست راه دور بروید و خود را به یکی از این پارک‌ها برسانید. می‌توانید سراغ باغ ایرانی ده ونک بروید که در این مطلب آن را معرفی کرده‌ایم.


پارک جنگلی توسکا

دیگر پارک های جذاب تهران


در لیست بلند و بالای پارک‌ها و بوستان‌های پایتخت علاوه‌بر پارک های جنگلی تهران باید جایی را برای بوستان‌های دیگر  آن خالی گذاشت. بوستان‌هایی که در جای جای شهر قرار دارند و تفریحات اصلی مردم تهران را می‌توان در آن‌ها پیدا کرد. از پیاده‌روی و ورزش تا دیدارهای دوستانه.


از جمله معروف‌ترین پارک های تهران می‌توان به لیست زیر اشاره کرد:


 • پارک ملت
 • پارک ساعی
 • پارک پرواز
 • پارک لاله
 • بوستان جوانمردان
 • پارک نیاوران
 • پارک شهر
 • پارک شطرنج
 • پارک جمشیدیه
 • پارک گفتگو
 • پارک المهدی
 • پارک ایران زمین
 • بوستان آب و آتش
 • پارک نهج البلاغه

برای تهران‌گردی تنها گزینه پارک نیست! تهران شهر مزه‌های جذاب و متنوع است؛ پس بیایید سری هم بزنیم به بهترین رستوران های تهران از کبابی تا ایتالیایی اصل.


بهترین پارک های جنگلی تهران

اجاره ویلا و اقامتگاه در تهران


تهران به عنوان شلوغ‌ترین شهر ایران، در تمام ایام سال مسافران خاص خود را دارد. به همین دلیل اقامتگاه‌های زیادی مثل ویلا، سوئیت، هتل و… را به‌سادگی می‌توانید در آن پیدا کنید. البته اگر در انتخاب اقامتگاه حساس هستید و به دنبال یک اقامتگاه مناسب با توجه به بودجه و شرایط خاص خود می‌گردید باید کمی هوشمندانه‌تر عمل کنید.


پ جاباما در سایت خود لیست بلند و بالایی از اقامتگاه‌های هر شهر را به همراه عکس، امکانات و هزینه هر شب اقامت در اختیار شما قرار می‌دهد. شما هم می‌توانید با دیدن اقامتگاه‌های مختلف و مقایسه آن‌ها با یکدیگر گزینه مورد نظر خود را به‌صورت آنلاین رزرو کنید.


رزرو شما از طریق سایت قطعی است و با رسیدن به مقصد می‌توانید در آن اقامت کنید. در صورت بروز هر گونه مشکلی هم می‌توانید روی تیم پشتیبانی جاباما حساب کنید.


اگر می‌خواهید یک روز را حسابی خوش‌گذرانی کنید، پیشنهاد ما اجاره ویلا استخردار در اطراف تهران است.


اجاره ویلا و اقامتگاه در تهران

پاسخ به سوالات متداول درباره پارک های جنگلی تهران


پارک های جنگلی تهران کی باز می‌شود؟

بسیاری از پارک های جنگلی تهران شبانه‌روزی هستند و می‌توانید هر زمان که بخواهید از آن استفاده کنید.

بهترین پارک جنگلی شرق تهران کجاست؟

بهترین پارک جنگلی غرب تهران کجاست؟

بهترین و مجهزترین پارک جنگلی تهران کدام است؟