جاباما

کسب درآمد بالا با اجاره ویلا

شاید در شرایط فعلی اقتصادی، کسب درآمد و به دست آوردن پول، دشوارتر از قبل شده باشد؛ اما هنوز هم راه‌حل‌هایی برای کسب درآمد پایدار وجود دارد. یکی از بهترین و باثبات‌ترین زمینه‌های درآمدزایی که نیاز به سرمایه‌گذاری چندان زیادی هم ندارد، زمینه سفر و گردشگری است. اگر شما بتوانید در این بخش شروع به کار کنید، در زمانی کوتاه به درآمدی مناسب و پایدار خواهید رسید. در این میان اجاره ویلا و خانه و اجاره اقامتگاه از آن دست فرصت‌هایی است که اگر کمی برایش وقت، هزینه و انرژی بگذارید، می‌توانید به یک منبع مالی همیشگی و پرسود دست پیدا کنید.

اگر ویلا دارید، دست به کار شوید

با این اوصاف، اگر ویلا دارید و مدت زمان زیادی از سال، بدون استفاده می‌ماند، فرصت را هدر ندهید. دست به کار شوید و ویلا‌ی‌تان را اجاره دهید. البته اینکه بخواهید ویلا را اجاره دهید، موضوع جدیدی نیست! آنچه جدید است، شیوه اجاره د ویلا است.

در دنیای امروز که مردم بسیاری از کارهای روزمره‌شان مانند انواع خریدهای کلی و جزئی را اینترنتی انجام می‌دهند، زمانش فرا رسیده که شما هم از این بستر مناسب استفاده کنید و ویلای‌تان را اینترنتی اجاره دهید.

طبیعی است که مطرح شدن ویلای شما در میان سایر ویلاها و در این دنیای شلوغ مجازی، کار راحتی نیست بنابراین باید محل و مرجع مناسبی برای معرفی و ارائه هتل‌تان بیابید.

جاباما، سامانه رزرو هتل، اقامتگاه و ویلا فرصت فوق‌العاده‌ای را به وجود آورده تا شما بتوانید ویلا و اقامتگاه‌تان را در آن ثبت و معرفی کنید. بنابراین همین حالا دست به کار شوید و با ثبت ویلا‌ی‌تان در جاباما گامی در راستای کسب درآمد بردارید.


برای اجاره ویلا، کلیک کنید.


ویلای ‌تان را ارزشمند کنید

برای آنکه فرآیند اجاره ویلا راحت‌تر (و البته با قیمتی بهتر) انجام شود و متقاضیان بیشتری داشته باشد، شاید لازم باشد تغییراتی در آن ایجاد کنید.

تغییراتی که شاید برخی از آنها جزئی و کم‌هزینه باشند اما می‌توانند ارزش قابل توجهی به ویلای شما ببخشند. به عنوان مثال تهیه یک بسته وسایل بهداشتی، شامل مسواک، خمیردندان، شامپوی سر و بدن، دستمال کاغذی، دستمال مرطوب و… قیمت چندانی ندارد اما به میهمان نشان می‌دهد که به فکر او و سلامتی‌اش بوده‌اید.

یکی دیگر از کارهایی که می‌تواند اقامت میهمان شما را بسیار دلپذیر سازد، تهیه خوراکی‌ها و غذاهای محلی برای آنهاست. اکثر مردم ترجیح می‌دهند در سفر، غذاهای محلی و اصیل بخورند؛ شما می‌توانید خودتان (یا هر کس دیگری) این غذاها را تهیه کنید و برای میهمانان ببرید.

ضمناً آماده کردن یک نوشیدنی سرد یا گرم و پذیرایی از میهمانان در بدو ورود، خاطره‌ای شیرین برای آنها می‌سازد. به طوری که ممکن است به مشتری وفادار ویلای شما تبدیل شوند. رعایت نکات بهداشتی، تمیز نگه داشتن اتاق‌ها و سرویس‌های بهداشتی، عوض کردن ملحفه‌ها، فراهم کردن وسایل سرگرمی و مواردی از این دست نیز بی‌شک به کیفیت ویلای شما می‌افزاید.


مزایای ثبت ویلا در جاباما

اما چرا ثبت ویلا در جاباما؟ جاباما مزایای متعددی برای ثبت و اجاره ویلا دارد. جاباما با اعتبار و سابقه‌ای درخشان در زمینه رزرو هتل، کاربران فراوانی دارد که حالا می‌توانند ویلاهای‌شان را هم از این سامانه اجاره کنند.

دیگر مزیت جاباما برای اجاره ویلا این است که شما با یک پنل ساده برای ثبت ویلا روبه‌رو هستید و می‌توانید به راحتی ویلای‌تان را معرفی کنید. ضمناً شما می‌توانید با به نمایش گذاشتن عکس‌های متفاوت از ویلای‌تان تصور مناسبی در ذهن کاربر ایجاد کنید.

علاوه بر این، در قسمت توضیحات، می‌توانید فضای دل‌انگیزی از ویلای‌تان (که بر واقعیت منطبق است) برای کاربران ترسیم کنید. با این امکانات شما می‌توانید مشتری‌های زیادی داشته باشید و در روزهای کمتری از سال، ویلای‌تان خالی بماند.

و در نهایت، می‌توان مهم‌ترین مزیت جاباما را کم بودن کمیسیونش دانست. کمیسیون کمی که جاباما از میزبانان دریافت می‌کند باعث می‌شود به سود بیشتری دست پیدا کنید.

بنابراین با ثبت و معرفی ویلای‌تان در جاباما، فرصت گران‌بهایی خواهید داشت تا با درآمدزایی بیشتر، شرایط اقتصادی‌تان را بهبود ببخشید.

مطالب مرتبط

اجاره ویلا در شمال

۵ بوم‌ گردی محبوب در ایران از نگاه گردشگران خارجی

زهرا علی‌دوست

من زهرا علی دوست هستم، فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته مترجمی زبان فرانسه. به‌طورکلی به زبان، زبان‌شناسی، ادبیات و شعر ارادت خاصی دارم! با کار کردن در جاباما حالم خوب است؛ مخصوصاً با نوشتن برای جاباما. سفر، موسیقی، مطالعه و فیلم دیدن را هم دوست دارم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا