از گذشته عهد قاجار نیست، امروز فراهم کردن مقدمات سفر حتی نسبت به همین پنج سال پیش هم آسان‌‌تر شده است. با ورود شرکت‌های خدمات‌دهنده‌ی سفر به فضای مجازی، رزرو هتل و خرید بلیط به مراتب راحت‌تر شده است، دیگر لازم نیست شال و کلاه کنیم و برای خرید بلیط یا رزرو هتل تا آژانس مسافرتی برویم چون آژانس‌های مسافرتی تا داخل تلفن‌های همراهمان آمده‌اند. با ورود شرکت‌های ایرانیِ خدمات‌رسان سفر، کار برای مسافران ایرانی باز هم آسان‌تر شده، حتی برای رزرو هتل‌های خارجی نیز لازم نیست از وب‌سایت‌های خارجی استفاده کنیم. بسیاری از مسافران معتقدند رزرو هتل از وب‌سایت‌های ایرانی راحت‌تر و حتی اقتصادی‌تر است. در این مطلب می‌خواهیم ببینیم چرا رزرو هتل از جاباما مقرون‌به‌صرفه و منطقی‌ است.


برای رزرو هتل، کلیک کنید.
جستجو و رزرو آنلاین


تمام کاربران، حتی آن‌هایی که آشنایی زیادی با محیط وب یا کامپیوتر ندارند، در جاباما می‌توانند براحتی با انتخاب شهر مقصد و تاریخ رفت و برگشت، جستجوی هتل را انجام بدهند و در مسیر جستجو و انتخاب با پیچیدگی خاصی مواجه نمی‌شوند.
بلافاصله بعد از جستجو ردیفی از هتل‌ها با تعداد ستاره و قیمت مقابل چشم شما ردیف می‌شوند که با چندتا کلیک می‌شود ریز امکانات و خدمات هر هتل را دید و با هم مقایسه کرد.

پشتیبانی 24 ساعتهپشتیبانی 24 ساعته جاباما


تیم پشتیبانی جاباما در تمام ساعات شبانه‌روز و در تمام مراحل جستجو تا پرداخت و حتی پس از پرداخت آماده است تا به سوال‌های شما پاسخ بدهد یا مشکلات احتمالی پیش‌آمده را رفع کند.
تا این‌جا فرق رزرو هتل داخلی از جاباما با سایت‌های دیگر مشخص می‌شود، اما برای رزرو هتل خارجی جاباما چه ویژگی‌هایی دارد که در وب‌سایت‌های خارجی نمی‌شود آن‌ها را پیدا کرد؟

محتوای فارسی


اولین چیزی که برای رزرو هتل از سایت‌های خارجی نیاز دارید، آشنایی با زبان انگلیسی است. در حالی که محتوای وب‌سایت‌های ایرانی رزرو هتل، مانند جاباما به زبان فارسی نوشته شده‌اند که برای مشتریان ایرانی ایده‌آل به نظر می‌رسد.


بیشتر بخوانید: قیمت هتل‌های خارجی چقدر است؟


پرداخت ریالی


برای رزرو هتل از وب‌سایت‌های خارجی شما به یک روش پرداخت بین‌المللی نیاز دارید. مثلا باید کارت اعتباری مثل ویزاکارت یا مسترکارت داشته باشید که دسترسی به این کارت‌های برای ما ایرانی‌ها آسان نیست. بعضی شرکت‌ها در داخل کشور کارت‌های اعتباری هدیه می‌فروشند که برای دریافت آن‌ها علاوه بر مبلغ لازم ارز خارجی، باید هفت درصد هم کارمزد بپردازید که خب، مقرون‌به‌صرفه نیست. در حالی که در وب‌سایت‌های ایرانی مثل جاباما به سادگی با همین کارت‌ عابر بانک عضو شتاب می‌توانید در سراسر دنیا هتل رزرو کنید
برای رزرو هتل از وب‌سایت‌های خارجی شما به یک روش پرداخت بین‌المللی نیاز دارید. مثلا باید کارت اعتباری مثل ویزاکارت یا مسترکارت داشته باشید که دسترسی به این کارت‌های برای ما ایرانی‌ها آسان نیست. بعضی شرکت‌ها در داخل کشور کارت‌های اعتباری هدیه می‌فروشند که برای دریافت آن‌ها علاوه بر مبلغ لازم ارز خارجی، باید هفت درصد هم کارمزد بپردازید که خب، مقرون‌به‌صرفه نیست. در حالی که در وب‌سایت‌های ایرانی مثل جاباما به سادگی با همین کارت‌ عابر بانک عضو شتاب می‌توانید در سراسر دنیا هتل رزرو کنید.

استرداد آنلایناسترداد آنلاین جاباما


در صورتی که از سفر منصرف شوید یا به هر علت دیگری رزرو هتلتان را لغو کنید، جاباما بلافاصله کنسلی را پذیرفته و پول را به صورت آنلاین به حساب شما برمی‌گرداند. در حالی که در وب‌سایت‌های خارجی اگر رزروتان را کنسل کنید، برگشت پول به حساب شما داخل ایران یا مکان‌پذیر نیست، یا فرآیندی بسیار زمان‌بر و مشکل است.

قیمت‌های مناسب


علاوه بر تمام مواردی که گفتیم جاباما مناسب‌ترین قیمت‌ها رو برای رزرو هتل پیشنهاد می‌ده تا هزینه‌های سفر شما به حداقل برسد. معمولا قیمت تما‌م شده‌ی هتل در وب‌سایت‌های خارجی کمی گران‌تر از جاباما تمام می‌شود. به عنوان مثال قیمت دو شب اقامت در هتل دوکِس دبی DUKES DUBAI Hotel در جاباما یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان است که نسبت به قیمت یک میلیون و هشتصد و نود هزار تومان در سایت بوکینگ، حدود پانصد و چهل هزار تومان ارزان‌تر است.
با جاباما شما فقط چند کلیک با کلید اتاق‌تون فاصله دارید! سفر خوش.