رزرو آنی و قطعی جاباما
مورد علاقه‌ها
تصویر کاربر
ورود یا ثبت‌نام

اقامتگاه های بوم گردی قشم

۸۸ اقامتگاه
اقامتگاه‌های آنی و قطعی

اقامتگاه‌های ۱ تا ۱۲ از ۸۸ اقامتگاه
پیدا شده

راهنمای اجاره اقامتگاه بوم گردی قشم

اگر قصد سفر به قشم و اجاره اقامتگاه بوم گردی را دارید؛ با رزرو بهترین اقامتگاه های بوم گردی قشم آسودگی خیال را برای خودتان و همراهانتان فراهم کنید. غیر قابل پیش بینی بودن هر چیزی در سفر ممکن است هیجان انگیز باشد؛ اما نه در مورد اقامتگاهی که قرار است زمان قابل توجهی، خصوصا زمان خواب و استراحت را در آن بگذارنید. جاباما بهترین سایت اجاره ویلا و اقامتگاه است که می‌تواند به یاری شما بیاید.

اقامتگاه های بوم گردی قشم

قشم گرم و پذیرنده با داشتن اقامتگاه های بومگردی فراوان، سفر مهمانانش را به سفری رویایی تبدیل می‌کند. جاباما امکان حضور شما در 95 اقامتگاه بوم گردی در جزیره قشم را فراهم کرده است. اقامتگاه‌هایی که شامل هتل های بوم گردی، سویت ها و خانه های سنتی است که در ادامه با تعدادی از آن‌ها آشنا خواهیم شد.

اقامتگاه بوم گردی کاکا

اقامتگاه بوم گردی کاکا در منطقه شهاب از توابع قشم قرار گرفته و تنها 12 دقیقه تا فرودگاه بین المللی قشم فاصله دارد. برای رسیدن به جنگل دریایی حرا نیز کافیست پانزده دقیقه وقت صرف کنید. این اقامتگاه یک سوییت، چند اتاق سه نفره، چهار نفره و هشت نفره دارد. وسایل سرمایشی و گرمایشی، اینترنت، پارکینگ غیر مسقف و سرویس خواب تعدادی از امکانات این اقامتگاه بوم گردی قشم است.

اقامتگاه بوم گردی نخل ناخدا

اگر به دیدن و یا گشت و گذار در نخلستان علاقه‌مند باشید اقامتگاه بوم گردی نخل ناخدا انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. این اقامتگاه نزدیک روستای سهیلی و هفت رنگو واقع شده است و با جنگل حرا فاصله‌ای 11 دقیقه‌ای دارد. جزایر ناز از دیگر اهداف مسافرانی است که در این اقامتگاه می‌مانند.

در اقامتگاه نخل ناخدا دو مجموعه ویژه و سنتی وجود دارد. اتاق‌ها و سوییت‌های این دو بخش دارای امکانات متفاوتی است و هر کدام به شکل خاصی محیط دلچسبی برای مهمانان فراهم آورده است. تخت، حمام، کولر گازی، تلویزیون بخشی از امکانات بخش وی آی پی خواهد بود. بخش سنتی نیز دارای طراحی خاص و چشم نوازی است که طرفداران سبک سنتی می‌توانند از حضور در آن لذت ببرند.

اقامتگاه بوم گردی دهلیز قشم

فاصله اقامتگاه بوم گردی دهلیز قشم تا جنگل زیبای حرا تنها یک کیلومتر است. این اقامتگاه که از بهترین اقامتگاه های قشم است؛ در روستای دهخدا قرار دارد. اگر دیدن جنگل‌های قشم در برنامه سفر شما قرار دارد، بودن در این اقامتگاه کار شما را بسیار راحت می‌کند. علاوه بر آن این اقامتگاه به فرودگاه بین المللی قشم نیز بسیار نزدیک است. اگر برای رفتن به جزیره قشم از هواپیما استفاده می‌کنید، بد نیست این اقامتگاه را پیش از سفرتان از طریق جاباما رزرو کنید.

این اقامتگاه اتاق‌هایی با ظرفیت دو، سه و چهار نفر را دارد. تمام امکاناتی که برای آسایش لازم است از جمله کولر گازی، سرویس بهداشتی، حمام، پارکینگ، بخاری برقی و صبحانه رایگان فراهم خواهد بود.

اقامتگاه بوم گردی بادگیران سهیلی قشم

در 4 کیلومتری جنگل حرا و در روستای سهیلی اقامتگاه بوم گردی بادگیران سهیلی قشم قرار دارد. این اقامتگاه شش اتاق با ظرفیت‌های متفاوت دارد. برای دیدن مناظر دیدنی نزدیک قشم مانند جزیره هنگام و تنگه چاهکوه می‌توانید این اقامتگاه را برای ماندن انتخاب کنید.

امکاناتی از جمله کولر گازی، بخاری برقی،جاروبرقی ، وای فای، یخچال، رختخواب سنتی، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در بادگیران سهیلی قشم فراهم آورده شده است. این اقامتگاه ظاهر سنتی خود را حفظ کرده است و حضور در آن می‌تواند برای مسافران همراه با احساس رضایت باشد. البته این اقامتگاه علاوه بر اتاق‌های کاهگلی و سنتی خود اتاق‌های تازه ساخت نیز دارد.

اقامتگاه بوم گردی پیرحرا قشم

در روستای طبل در 60 کیلومتری قشم اقامتگاه بوم گردی پیرحرا قشم قرار دارد. تمام جاذبه‌های گردشگری روستای طبل از جمله سنگ‌های رسوبی را با ماندن در این اقامتگاه از نزدیک خواهید دید. این اقامتگاه به ساحل شمالی نیز نزدیک است. علاوه بر آن برای رفتن به دره ستارگان تنها 20 دقیقه تا مقصد فاصله وجود دارد.

معماری این اقامتگاه دارای 10 اتاق است که بافت سنتی دارد و برای آشنایی با این جزیره در روزهای پیش رو بسیار مناسب است. علاوه بر آن 2 اتاق وی آی پی نیز وجود دارد تا افرادی که آنقدر با معماری سنتی میانه خوبی ندارند، از اتاق‌های ویژه استفاده کرده و لذت ببرند. امکاناتی نظیر پنکه سقفی، تلویزیون، کولر گازی، یخچال و غیره از جمله امکاناتی است که این اقامتگاه بوم گردی قشم در اختیار مسافران خود قرار می‌دهد.

اقامتگاه بوم گردی خانه دوست قشم

در ساحل جنوبی جزیره قشم در بندر سوزا اقامتگاه بوم گردی خانه دوست منتظر پذیرایی از مسافران است. در صورتی که تمایل دارید به بندر نزدیک باشید، این اقامتگاه می‌تواند برای شما مناسب باشد. چنانچه قصد سفر به جزایر ناز و دیدن طبیعت بی‌نظیر آن را داشته باشید؛ نزدیکترین اقامتگاه بوم گردی به این جزایر اقامتگاه خانه دوست قشم است.

این اقامتگاه 9 اتاق دو، سه، چهار، پنج و شش نفره و با معماری سنتی دارد. دو اتاق هم به طور وی آی پی برای پذیرایی آماده شده است که سرویس بهداشتی و حمام خصوصی دارند.

رختخواب سنتی برای تمام اتاق‌ها فراهم شده است. علاوه بر آن وسایل سرمایشی مانند کولر گازی و گرمایشی مانند بخاری برقی، جاروبرقی، اجاق گاز و یخچال و سرویس بهداشتی برای آسودگی مهمانان فراهم شده است.

اقامتگاه بوم گردی گفاره قشم

این اقامتگاه نیز در بندر سوزا قرار دارد. بنابراین با رزرو اقامتگاه بوم گردی گفاره قشم از سایت جاباما می‌توانید در نزدیکی سواحل خلیج فارس چند روزی را سپری کنید. برای رفتن به جزیره هنگام می‌توانید در این اقامتگاه بمانید.

این اقامتگاه دارای اتاق‌های چهار، پنج و شش نفره است. اقامتگاه گفاره یک اتاق پنج نفره وی آی پی دارد که دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی نیز است. علاوه بر آن سایر اتاق‌ها نیز از کولر گازی، بخاری برقی و رختخواب سنتی بهره می‌برد.


اقامتگاه های معروف قشم

اقامتگاه فردیس قشم
اقامتگاه صفا آباد قشم
اقامتگاه گارومزنگی قشم

قیمت اجاره اقامتگاه بوم گردی جزیره قشم

علی رغم امکانات جذابی که اقامتگاه های بوم گردی قشم در اختیار مسافرانش قرار می‌دهد، هزینه‌ای که دریافت می‌شود منصفانه به نظر می‌رسد. این اقامتگاه ‌ها با توجه به نوع امکاناتی که ارائه می‌دهند، متراژ، منطقه‌ای که در آن واقع شده‌اند و ویژگی‌های بسیار دیگر، قیمت اجاره متفاوتی دارند. این قیمت در محدوه‌ای بین 50 هزار تومان تا 5 میلیون تومان قرار دارد. مسافران می‌توانند در سایت جاباما با بررسی امکانات هر اقامتگاه و انتخاب مناسب‌ترین اقامتگاه برای خود و همسفرانشان اقدام به رزرو بهترین اقامتگاه بوم گردی کنند.

بوم گردی گیلان


سوال‌های رایج در مورد اقامتگاه بوم گردی قشم


چطور می‌توانم اقامتگاه های بومگردی قشم را رزرو کنم؟

برای رزرو اقامتگاه مورد نظرتان کافیست اقامتگاه را در سایت جاباما پیدا کنید. بعد از اطمینان حاصل کردن از تصمیم خود برای انتخاب این اقامتگاه، تعیین تعداد مسافران و وعده‌های غذایی ارسال درخواست رزو را بزنید و اطلاعات شخصی خودتان را وارد کنید. شما تا زمان تایید رزرو از سوی میزبان کاری برای انجام ندارید؛ بعد از آن باید برای پرداخت هزینه اقدام کنید.

چطور می‌توانم هزینه اقامت را پرداخت کنم؟

برای پرداخت هزینه اقامت دو راه پیش رو دارید. روش اول «فوری» نام دارد. در این روش همه مبلغ رزرو به صورت آنلاین پرداخت می‌شود. اگر تمایل ندارید که تمام هزینه رزو را پیش از سفر و به طور آنلاین پرداخت کنید؛ باید روش دوم یعنی «پرداخت دو مرحله‌ای» را برگزینید. شما در این روش نیاز نیست تمام هزینه را به صورت آنلاین پرداخت کنید. قسمتی از مبلغ رزرو را در هنگام تایید رزرو به صورت آنلاین و باقی را به صورت نقدی در محل رزو پرداخت خواهید کرد.

سوالات متداول اجاره اقامتگاه بومگردی قشم