دشت‌های سبز و پهناور، چشم‌اندازی از کوه‌های پوشیده از مه و بوی خوش تازگی، اولین چیزهایی است که از ماسال در ذهنتان تداعی می‌شود. سفر به ماسال شما را به دل طبیعت می‌برد. صبح چشم‌تان رو به سرسبزی طبیعت باز می‌شود. صبحانه‌ای از خوراکی‌های محلی را در آب و هوای دلپذیر نوش جان می‌کنید. سپس قدم زدن در میان دشت‌های زیبای ماسال و لذت بردن از این همه سرسبزی روح و جانتان را صفا می‌دهد. اگر تصمیم گرفته‌اید به ماسال بروید، می‌توانید در اقامتگاه ها و ویلاهای ماسال بمانید. اقامتگاه‌هایی که با چشم‌اندازهای شگفت‌انگیز سفری رویایی را برای شما تضمین می‌کند. در این متن چند نمونه از بهترین اقامتگاه های ماسال را معرفی می‌کنیم.

1. ویلا یک خوابه ویلارود ماسال


ویلا یک خوابه ویلارود ماسال
این ویلا موقعیت فوق‌العاده‌ای دارد. هم به یک شالیزار بزرگ نزدیک است و هم به رودخانه‌ای پرآب. روبه‌رویتان هم کوه‌هایی را می‌بینید با درختان سرسبز. این ویلا یک باغچه جمع و جور با درختان و گل‌های زیبا هم دارد. خانه بالکن هم دارد؛ می‌توانید عصر یا هر وقت دیگر در این بالکن بنشینید و این زیبایی‌ها را تماشا کنید.
داخل خانه هم به مبل و وسایل کامل آشپزخانه مجهز است. با این امکانات انگار در خانه خودتان هستید و همه چیز در دسترستان است.


رزرو ویلا و اقامتگاه در ماسال در جاباما
2. کلبه یک خوابه صمدی (1) ماسال


کلبه یک خوابه صمدی (1) ماسال
بیشتر ما همیشه رویای یک کلبه چوبی را در ذهنمان داشته‌ایم. حالا می‌توانید این رویایتان را واقعی کنید. کلبه یک خوابه صمدی ماسال کلبه‌ای چوبی و بسیار زیباست که سفرتان به شمال را تکمیل می‌کند.
تمام در و دیوارهای داخلی کلبه هم چوبی است. زمانی که در اتاق‌ها راه می‌روید صدای خوش چوب‌ها را زیر پایتان می‌شنوید. مبلمان، تلویزیون و وسایل کامل آشپزخانه در این کلبه برای مهمانان در دسترس است.
رزرو اقامتگاه بوم گردی از جاباما


3. مجتمع اقامتی فاطمی ماسال


مجتمع اقامتی فاطمی ماسال
یکی از بهترین اقامتگاه های ماسال، مجتمع اقامتی فاطمی ماسال است. این اقامتگاه، ساختمانی دو طبقه دارد. داخل خانه هم با نورپردازی‌های رنگی تزئین شده است. از جمله وسایل موجود در خانه می‌توان به مبلمان، میز ناهارخوری، تختخواب، تلویزیون و وسایل کامل آشپزخانه اشاره کرد.
اما مزیت بی‌نظیر این مجتمع اقامتی، چشم‌انداز فوق‌العاده‌اش است. شما از پنجره می‌توانید کوه‌ها و دشت‌های سرسبز ماسال را تماشا کنید و لذت ببرید.

اجاره کلبه در ماسال
4. سوئیت یک خوابه کاظمی (1) ماسال


سوئیت یک خوابه کاظمی (1) ماسال
این سوئیت 60 مترمربع مساحت دارد. در این فضا 4 تا 7 نفر به راحتی می‌توانند اقامت کنند. ساختمان این سوئیت هم چوبی است. در واقع ساختمان بیرونی را می‌توانید یک کلبه بزرگ بدانید.
در اتاق خواب این سوئیت، تختخوابی دونفره برای مهمانان درنظر گرفته شده است. چشم‌انداز سوئیت هم مثل بسیاری دیگر از بهترین اقامتگاه های ماسال، بسیار عالی است.


5. ویلا دو خوابه دوبلکس کاظمی ماسال


ویلا دو خوابه دوبلکس کاظمی ماسال
این ویلا فضای بیشتری برای مهمانان دارد. اگر با دوستان یا خانواده‌تان به ماسال رفته‌اید، ویلا دو خوابه دوبلکس کاظمی انتخاب مناسبی برای شماست. این ویلا برای 5 تا 10 نفر ظرفیت دارد. ساختمان این ویلا هم چوبی است.
آنچه از دور می‌بینید کلبه‌ای دوبلکس با شیروانی است. مبل، تختخواب، تلویزیون، میز ناهارخوری و وسایل کامل آشپزخانه در این ویلا در دسترس است.
اتاق خواب این ویلا، یک منظره سرسبز و رویایی است. از این رو هر صبح با دیدن صحنه‌ای بی‌نظیر از خواب بیدار می‌شوید.


6. ویلا باغ رویایی دوست پرست ماسال


ویلا باغ رویایی دوست پرست ماسال
این اقامتگاه، یک ویلا باغ است. یعنی ویلایی که در یک فضای باغی زیبا ساخته شده است. باغی که امکان گردش و قدم زدن را برای مهمانان فراهم می‌کند. ضمنا می‌توانید ماشین‌تان را هم در پارکینگ این باغ بگذارید.
در این ویلا باغ امکاناتی وجود دارد که آرامش شما را تضمین می‌کند. توالت فرنگی، پارکینگ، تلویزیون، تختخواب، پارکینگ و باربکیو بخشی از این امکانات است.


7. کلبه یک خوابه جنگلی ماسال


کلبه یک خوابه جنگلی ماسال
کلبه یک خوابه جنگلی ماسال، فضایی رویایی و بسیار زیبا دارد. این ویلا در محیطی جنگلی و در بین درختان ساخته شده است. ساختمان چوبی کلبه با شیروانی قرمزش در بین سبزی‌ها صحنه جذابی به وجود آورده است.
در بیرون از ساختمان هم یک اجاق وجود دارد که می‌توانید هیزم داخلش بریزید و آتش روشن کنید. در این اجاق می‌توانید چای آتشی، سیب‌زمینی دودی و... آماده کنید و از آنها لذت ببرید. در آشپزخانه این کلبه، اجاق گاز، یخچال و ظرفشویی وجود دارد.


8. ویلا دو خوابه بهشت ماسال


ویلا دو خوابه بهشت ماسال
ویلا دو خوابه بهشت ماسال، در دشتی سرسبز و بسیار زیبا ساخته شده است. زمانی که در فضای باز ویلا می‌ایستید تا جایی که چشم کار می‌کند سرسبزی و زیبایی می‌بینید. در وسط حیاط ویلا میز و صندلی‌های چوبی گذاشته شده است. شما می‌توانید وعده‌های غذایی‌تان را روی این میز نوش جان کنید و از آب و هوا هم لذت ببرید.
ویلا یک ایوان هم دارد. در این ایوان هم میز و صندلی وجود دارد. در صورتی که هوا بارانی باشد، می‌توانید از این میز و صندلی استفاده کنید.


رزرو ویلا دو خوابه بهشت ماسال در جاباما


9. کلبه دو خوابه چوبی بریا ماسال


کلبه دو خوابه چوبی بری ماسال
کلبه دو خوابه چوبی بریا ماسال، حال و هوای متفاوتی دارد. این ویلا را که از دور می‌بینید، چیزی شبیه خانه مادربزرگه است. همان خانه‌ای که در خاطرات کودکی همه‌مان وجود دارد. این کلبه حال و هوایی کاملا روستایی و بسیار دلنشین دارد.
کلبه یک بالکن بزرگ با نرده‌های چوبی دارد. می‌توانید در این بالکن بنشینید و از تمام زیبایی‌های طبیعت بکر ماسال لذت ببرید.
طراحی داخلی خانه هم به سبک خانه‌های روستایی است. این سبک، به شما آرامش می‌دهد.


رزرو کلبه دو خوابه چوبی بریا ماسال در جاباما


10. ویلا یک خوابه روستایی دلاوری ماسال


ویلا یک خوابه روستایی دلاوری ماسال
آخرین اقامتگاه در لیست بهترین اقامتگاه های ماسال، ویلا یک خوابه روستایی دلاوری ماسال است. همان طور که از عنوانش پیداست، ویلا در یک روستا ساخته شده است. این ویلا یک حیاط بزرگ و سرسبز دارد که خودش می‌تواند محلی برای تفریح شما باشد. ویلا یک آشپزخانه بزرگ و کاملا مجهز هم دارد.
یک بالکن با گلدان‌های زیبا و رنگارنگ نیز جذابیت‌های این ویلا را تکمیل می‌کند.


سفر به ماسال تجربه‌ای متفاوت از شمال است. ماسال با دشت‌های چشم‌نواز، تمام نگرانی‌ها و دغدغه‌های زندگی شهری شما را از بین می‌برد. بهترین اقامتگاه های ماسال نیز میزبان مهربانی هستند تا در این منطقه بیشتر به شما خوش بگذرد.